amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 18 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

AMALFITAN M 48 rokov
Volám sa Peto.
Rád trávim okrem práce volné chvíle v prírode a čítaním kníh.
Obľubujem prácu v záhradke, ale rád si aj vyjdem do mesta poobzerať čo je nové a sadnúť si na kávičku.
Rád by som sa zoznámil s milou slečnou, ktorá je úprimná a laskava.
Nika4444 Ž 43 rokov
Dovolenka pri mori ,oddych,...
som momentálne nezamestnaná a mám 1 dcéru. Dobre sa učí,
Mám doma andulky
S chlapom ktorý sa vie postarať o deti a môže mať už narodené deti
Megyn Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Poprad
Nakoľko som pred rokom stratila milovaného manžela, samota ma ubíja a ničí. Som veselej povahy, mám rada módu,cestovanie,more, slniečko, mám dve deti, 22,a 18, som veriaca rimokatolička. Hľadám si tu pána, podobného osudu,či záľub.Do budúcna by som sa ešte chcela vydať.!aj 52 rokov, zachovala, udržiavaná.
Albert13 M 41 rokov
Ahoj som pracovne zaneprázdnený a nemám čas na vyhladavanie a chodenie po baroch. Preto si Ta hladám takto.
Som priatelskej povahy atletickej postavy. Rád by som sa zoznámil so ženou korej by som mohol venovať Lásku, Priatelstvo, Porozumenie. Ak si milá a priatelská rád by som s s Tebou zoznámil.
Albert
kvietok019 Ž 34 rokov
Mám rada leto, prechádzky do prírody, rada si pozriem dobrý film. Hľadám človeka, s ktorým si budem rozumieť a budeme k sebe navzájom úprimný a tolerantný.
1matil1 Ž 65 rokov
Som pracujúci dôchodca,zaujíma ma všeličo-hľadám partnera na voľný čas-spoločne cestovanie výlety,koncerty a iné aktivity. Som veselá,príjemná,dobrá poslucháčka, "do koča aj do voza ".Páčiia sa mi veselí ľudia a hlavne muži. Stačí? Ďakujem.
Samotarka455 Ž 55 rokov
Hladam niekoho na popisanie, na kamaratstvo. moje zaluby su hudba priroda.
Nemam rada hlupakov a ludi co si myslia ze su ..nadludia..co mam rada? Skoro vsetko
Speedlimit61 M 65 rokov
Záľuby by boli ale času je málo voľný čas ? málo a ešte raz málo
ale fakt by som chcel nájsť nejaké normálne obyčajné žieňa
Som celkom obycajny chlap s vysporiadanou minulostou
hopear M 24 rokov
Som mlady energeticky clovek, rad sportujem mam turistiku a dobru hudbu. Hladam dievca ktore by mi vedelo porozumiet a ktore vie co od zivota ocakava. Preferujem osobne stretka pred internetom no samozrejme na uvod to staci :)
milacak M 47 rokov
Som slobodný, mám jednu zaopatrenú dcéru, mám rad hudbu, knihy, počítače. Strašne rád cestujem v páre za peknou prechádzkou, výletom alebo pamätihodnostami. Som živnostník. Nemám v domacnosti zviera ale nebránim sa tomu. Mám rád domácu pohodu a rád posedím pri káve alebo pri dobrom obede. Hľadám porozumenie a rozvážny vzťah. Som nevyliečiteľný romantik
latinotino M 46 rokov
Rád mám vyrovnanosť z minulosťou,úprimnosť,porozumenie. Rád športujem,dobrá kniha,príroda,humor ktorého je dosť. Hľadám parťáčku, podobne založenú k športu,nohami na zemi. Snáď sa nájde niektorá, ktorej tieto vlastnosti budú podobné alebo srdcu blízke.
Jaro64 M 56 rokov
Medzi moje záľuby patrí čítanie kníh, hlavne literatúra faktu, turistika, hubárčenie. Pracujem ako elektromontér, dosť často som mimo domova a rád by som si našiel niekoho, komu by moje " týždňovky " až tak nevadili. Deti sú už dospelé, študujú na VŠ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania