amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 18 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

ymub1 Ž 47 rokov
Hladam sympaticku zenu na zoznamenie,srdce,ktore bude bit iba pre mna..Mam rada turistiku,prechadzky v prirode.Nemam rada pretvarku a mam rada uprimnost.
Jakub199 M 25 rokov
Som normálny mlady temperamentny clovek z popradu mam 22 rokov volam sa jakub a hladam lasku man skoncenu strednu skolu chemicku a venujem sa psom.mam rad prirodu romantiku beh sport a uprimych dobre naladenych ludi.
Svistik4 M 50 rokov
Hľadám to, čo už dávno nemám doma, pohodu, porozumenie, pochopenie. Chcem ešte žiť! Možno práve s Tebou... Potrebujem niekoho, s kým sa budem cítiť dobre a kto ma bude brať takého aký som a nie ma stále upozorňovať čo robím zle.
Pato87 M 27 rokov
Hľadám osobu s ktorou prežijem zvyšok svojho života. Moje záľuby:hokej,futbal,tenis,korčuľovanie,lyžovanie,hudba. Som zo severo-východného Slovenska. Som 167 centimetrov vysoký.
crazymax M 45 rokov
Pracujem ako taxikar, mam rad autosport, fitness. Hladam peknu, sympaticku a sexy zenu. Moze byt aj plnostihla..Dakujem a tesim sa na stretnutie... ??...
Jano711 M 46 rokov
Muž 46 rokov Poprad
Rád sa zoznámim s milou, inteligentnou ženou, ktorá verí v spriaznenosť duši a chce zažiť priateľský vzťah na úrovni pri vzájomnom rešpekte a porozumení. Ozvi sa prosím. Verím, že si!
cariben Ž 54 rokov
Slobodná životom skúšaná žena, ktorá má rada pokoj, prírodu a veselé príbehy, by sa rada zoznámila s mužom, ktorý by jej bol oporou, tak ako ona jemu a spoločne mali v živote ešte množstvo spoločných zážitkov.
Lienkalienocka Ž 43 rokov
Hľadám práve Teba... Stále verím, že by tomto svete je niekto, s kým mám prežiť najkrajšie roky svojho života. Som slobodná, bez deti a živím sa poctivou prácou. Aj ja mám lepšie a horšie dní, ale kto ich nemá... Vo dvojici je ale všetko ľahšie
AndiDeris M 51 rokov
Muž 51 rokov Poprad
Moje záľuby sú šport, história, príroda
Mám rád kľudný spokojný život a rád by som sa zoznámil s milou osobou, ktorá má rada tiež spokojný život vo dvojici.Mam dve dospelé deti, dcéru a syna, ktoré už majú svoj život.
smejulka Ž 45 rokov
Milujem prírodu, zvieratá. Doma mam psa, mačku a papagája.-) Mam rada akýkolvek šport a bez neho si neviem ani život predstavit:-) Čo sa týka mojej práce, robím prácu, ktorá je zároveň mojím koníčkom...
Lanka86 Ž 34 rokov
Moje záľuby sú príroda,kreslenie, zvieratá. Pracujem ako opatrovateľka v Domove dôchodcov, čo ma aj napĺňa.Rada by som spoznala priateľa s dobrým srdcom.
Lubosi11 M 46 rokov
Som veselý človek štíhlej postavy. Mám rád život a viem si ho užiť. Mam dve deti 14 a 13 rokov. Chlapec býva so mnou, dcéra s ex. Doma mám psíka jazvečíka, som poľovník.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania