amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Giraltovce

Ste v Giraltovciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaGiraltovce

9zrelost11 Ž 66 rokov
Ak máš rád pohodu, nevadí Ti zvieratko v domácnosti, nebudeš mať záťažko ísť sa poprechádzať, či ľahšiu túru, si nefajčiar, rada Ťa spoznám ako kamarata.
Cito M 62 rokov
Muž 62 rokov Giraltovce
Hľadam obyčajnú, dobrosrdečnu, milú aj peknú ženu, ktorá by ma mala rada takého, aký som, citlivý, dobrosrdečny, láskavý a mám rád prírodu, filmy. Som už dlho sám a chýba mi žena, ktorá by ma pochopila a po čase aj milovala .Mal som nie veselý život, tak by som to chcel skúsiť dobehnúť a zmeniť, aj keď už roky pribúdajú. Mám 3 deti, ktoré už nebyvaju so mnou. Či sa môj život zmení, zaleži len na tebe.
Fandikjan M 51 rokov
Muž 51 rokov Giraltovce
Hľadám vážnu známosť, do vzťahu dám lásku, som na invalidnom dôchodku, voľný čas trávim krížovkami, mám rád prechádzky, mám psa, mám vysporiadanu minulosť, som úprimný.
Fandy73 M 51 rokov
Muž 51 rokov Giraltovce
Hľadám vážnu známosť, viac o sebe poviem osobne pri spoznávaní, mám rád prírodu, krížovky, hudbu, filmy, niekedy si prečítam aj knihu, som už na invalidnom dôchodku.
Miro05 M 38 rokov
Muž 38 rokov Giraltovce
Hľadám si partnerku na spoločný život do 35 rokov, ktorá si chce založiť rodinu. Nevakci... Pracujem v IT a vo voľnom čase gazdujem na svojich pozemkoch v peknej lokalite a investujem do sebestačnosti a bezpečného domova. Nerád mlátim prázdnu slamu, ale preferujem tvoriť hodnoty a udržuje ma to v pohybe :)

Ak túžiš po živote v rozvíjaní rodového statku, máš rada vlastné produkty zo záhrady, mať vlastný priestor pre sebarealizáciu budem rád ak mi napíšeš.
Martin19821711 M 41 rokov
Hľadám ženu na spoločný život. Najlepšie keby bola z dediny, pracovitá, svedomita, štíhlej postavy. Mam rád výlety, prechádzky. Najlepšie v mojom veku, plus mínus 5 rokov.
1631958 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Giraltovce
Hľadám priateľa na spoločné chvíle, nevyhľadávam krásneho chlapa navonok, ale nevylučujem. Hľadám takého, kde krása vyžaruje z neho. Rada čítam knihy, mám rada prírodu a som skôr romantický typ ženy.
Gomorra M 40 rokov
Hladam znamost na trvaly vztah pre spolocny zivot spolu, som zamestnany, zijem uz desat rokov v zahranici, najradsej travim volny cas a kamaratmi, zvieratka nemam, zatial slobodny
Drakos535 M 36 rokov
Muž 36 rokov Giraltovce
Hladam zenu na vazny vztah, zenu ktora ma rada prirodu a zvierata je sympaticka, sebestacna, zabavna, mila, rozumna, chapava a ucenliva a nie leniva :D
majk0607 M 35 rokov
hľadám vážny vzťah plný vášne a porozumenia zakaždým mat pri sebe osobu ktorá ti rozumie a miluje ta, som za romantické večery pri sviečkach prechádzky atď.
imro12 M 60 rokov
Muž 60 rokov Giraltovce
Ahoj mam 46 rokov chcem sa zoznamit s mladou sympatickou zenou ktora by so mnou chodila na ryby prechadzky prirody na huby pocuvala hudbu vek od 30 do 46 ozvite sa

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania