amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Giraltovce

Ste v Giraltovciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaGiraltovce

Miro05 M 38 rokov
Muž 38 rokov Giraltovce
Hľadám si partnerku na spoločný život do 35 rokov, ktorá si chce založiť rodinu. Nevakci... Pracujem v IT a vo voľnom čase gazdujem na svojich pozemkoch v peknej lokalite a investujem do sebestačnosti a bezpečného domova. Nerád mlátim prázdnu slamu, ale preferujem tvoriť hodnoty a udržuje ma to v pohybe :)

Ak túžiš po živote v rozvíjaní rodového statku, máš rada vlastné produkty zo záhrady, mať vlastný priestor pre sebarealizáciu budem rád ak mi napíšeš.
Martin19821711 M 41 rokov
Hľadám ženu na spoločný život. Najlepšie keby bola z dediny, pracovitá, svedomita, štíhlej postavy. Mam rád výlety, prechádzky. Najlepšie v mojom veku, plus mínus 5 rokov.
1631958 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Giraltovce
Hľadám priateľa na spoločné chvíle, nevyhľadávam krásneho chlapa navonok, ale nevylučujem. Hľadám takého, kde krása vyžaruje z neho. Rada čítam knihy, mám rada prírodu a som skôr romantický typ ženy.
Gomorra M 40 rokov
Hladam znamost na trvaly vztah pre spolocny zivot spolu, som zamestnany, zijem uz desat rokov v zahranici, najradsej travim volny cas a kamaratmi, zvieratka nemam, zatial slobodny
Drakos535 M 35 rokov
Muž 35 rokov Giraltovce
Hladam zenu na vazny vztah, zenu ktora ma rada prirodu a zvierata je sympaticka, sebestacna, zabavna, mila, rozumna, chapava a ucenliva a nie leniva :D
majk0607 M 34 rokov
hľadám vážny vzťah plný vášne a porozumenia zakaždým mat pri sebe osobu ktorá ti rozumie a miluje ta, som za romantické večery pri sviečkach prechádzky atď.

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania