amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Poprad PP

Kresťania a veriaci v Poprade majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Janicko1990 M 33 rokov
Muž 33 rokov Poprad
Som osamely a potrebujem pomojkat a dalsie veci kolo toho, nikomu nic nebudem rozpravat ani okolo toho, mam rad velmi sex, ktory ma vie nastartovavat do celeho dna a este k tomu mam rad starsie zeny, ale viem zrobit aj vynimku.
Kondom1 M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
Hľadám ženu do života. Takú, ktorá vie, čo to obnáša a je sama so sebou vyrovnaná. Pracujem, športujem. Zo športu bicykel, sem tam loptove hry. Som za každú srandu a každú výzvu
Tomi7374 M 50 rokov
Hľadám ženu na trávenie voľného času, športovo založenú, nefajčiarku. Som rozvedený, byvam v dome sám, občas s deťmi. Moje záľuby sú fitness, hudba, domáce práce, slnko, leto, voda.
Rudyny M 34 rokov
Ahoj som Peter a hladam si vaznu znamost, musi to byt zienka, ako sa patri. Krv a mlieko samozrejme. Mam rad sex, turistiku a filmy. Poznas Marvel? Tak mame o com...
Allica39 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Poprad
Hľadám muža na trávenie voľného času, prechádzky, šport, rada mám aj hudbu, ale aj leňošenie je občas nutné. Rada varím aj pečiem.
Mám 5 ročného syna a mám vysporiadanú minulosť.
Huancarlo M 25 rokov
kamoša na pokec, s ktorým sa budem môcť dobre baviť
Radosť lebo ta je potrebná pre dnešný svet
študujem
v prirode a pri doborom filme a v posteli
ano, to je základ
Ryba7912 M 44 rokov
Muž 44 rokov Poprad
Som kľudný muž, ktorý vie čo od života chce. Dcéru vychovávam už tri roky sám. Som starostlivý otec. Do vzťahu viem dať lásku a úprimnosť. Je zlé byť sám.
martinus75 M 49 rokov
Chcel by som sa tu zoznámiť s normálnou ženou, ktorá sa už za ničím nemusí nenaháňať a nájde si dostatok času na spoločne strávené chvíle. Ak by si mala záujem sa bližšie spoznať, bolo by to ideálne...
Skurka Ž 67 rokov
Kamaráta na rozprávanie sa pri dobrej kávičke, na prechádzky a výlety, do kina na dobrý film alebo v lete ku moru. Toto všetko mám rada a rada čítam dobré detektívky alebo literatúru faktu. Podrobnejšie osobne, alebo mobilom.
Derdiedas1984 M 40 rokov
Muž 40 rokov Poprad
Uvidime, cas ukaze. Mam rad prirodu, zvierata, hudbu.
Zijem v zahranici, no viem sa vyskytnut aj na Slovensku.. popisem rad, vztah momentalne nehladam. Also mal sehen... :)
Vulpes M 43 rokov
Hľadám vážnu známosť. Som zamestnaný, svoj voľný čas trávim v prírode, kde mi robí spoločnosť môj pes a pri dobrej knihe. Vo vážnom vzťahu by mala byť prvoradá úprimnosť.
SladkaZuSka Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Poprad
Hľadám si stabilného partnera, ktorý by mi bol oporou v každom smere. Pracovitého ktorý sa nebojí práce okolo domu minimálne sa mi vyrovná s používaní uťahovačky, vŕtačky, kladivá či lopaty 🫣☺️
Do vzťahu dam svoju lásku, vernosť, oddanosť, moje priority sú udržiavať domácnosť v čistote. A vytvárať teplo domova, aby sa všetci doma cítili komfortne. Momentálne som na rodičovskej dovolenke a po nej sa chystám podnikať vo svojom odbore, ktoré som vyštudovala a ktoré s láskou urobím. Milujem zvierata. Vo svojom voľnom čase rada trávím čas pri koňoch, sem tam turistika, korcule v zime lyže. hladam nefajciara a abstinenta, príležitostne si vieme vypiť spolu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania