amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Poprad PP

Kresťania a veriaci v Poprade majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Martin1990 M 30 rokov
Muž 30 rokov Poprad
Úprimnú a serióznu známosť, bez klamstvá a úprimnosti.
Priniesť môžem len to čo mi srdce a city dovolia. Pracujem.
Zviera nemám, venujem sa občas športu ak je čas.
Moja minulosť je čistá.
Janka49 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Poprad
Hľadám slušného a pracujúceho muža,ktory by mi ukázal , že život môže byť krasny.Pracujem ako sestra. Rada varím, keď mám pre koho,chodím na prechádzky, mám rada zvieratká,venujem sa ručným prácam, čítam knihy.Chcem sa prihlásiť na kurz tanca.Mam kľudnu ,nekonfliktnu povahu.
vaav2 Ž 63 rokov
Chcem sa zoznámiť s mužom, ktorý je zodpovedný a spoľahlivý. Som samostatná, štíhla, rada športujem. Hľadám partnera na vážny vzťah, bývam v PP. S minulosťou som vysporiadana.
Gerduska111 Ž 44 rokov
Som rozvedená žienka nekonfliktnej povahy ,hľadám muža milého, inteligentného v mojom veku teda 44,45,rokov. Pre začiatok kamaráta,a čas ukáže čo bude ďaľej. Ak chceš vedieť viac napíš mi.
Otsug M 66 rokov
Hľadám spoľahlivú, úprimnú ženskú bytosť, aj veselú....nie často smutnú. 55 - 65 rokov na časté priateľské stretnutia a neskoršie, ak "preskočí iskra" aj vážne.
Tatranka75 Ž 45 rokov
Hladam muza na priatelstvo, spolocne vylety, posedenie, rozhovory alebo aj na vaznu znamost vekovo k mojmu veku, muza bez zavislosti. Mam rada turistiku, hory, bicyklovanie, plavanie, korculovanie. Vsetko podstatne si povieme pri osobnom stretnuti.
Hancko M 58 rokov
Hľadám ženu rad chodím na turistiku príroda šport mam rad cyklistika plávanie bežky práca v záhrade mam psíka maltezaka pracujem v drevo výrobe ako stolar
krokodildante M 62 rokov
Milujem prírodou hlavne tatry ráno keď vstanem vidím ich keď idem spať vidím ich.
Na dovolenky nechodím nemám prečo (som sám)
Ing. momentálne konštruktér prípravkov
Keď som mal rodinu mal som aj kocúrika aj píska (bol aj ježko myšky morské prasiatko)
Hľadám ženu ktorá je tiež sama a chce ešte niečo zažiť a biť milovaná
Deti mam ale sú samostatne (som 2x dedko)
Keď si skusmé to
ERobin Ž 57 rokov
Ahoj, mám 56 rokov žijem v Tatrách a uvítala by som spoločnosť milého muža na konverzáciu, či potulky prírodou. Mám rada turistiku, zvieratá, knihy, filmy a pohodu.
Slnko11 Ž 50 rokov
V mojom živote má miesto hudba, dobrý film, šport, kniha, chutné jedlo... Teším sa z každého aktívne prežitého dňa, z pozitívnych ľudí, z úsmevu neznámeho...Chýba mi spriaznená duša, s ktorou by bol život ešte krajší.
elemira1 Ž 61 rokov
Hľadám niekoho sa spríjemnenie voľných chvíľ . Som rozvedená slobodná žena a hľadám muža ktorý by mi môj voľný čas sprijemnoval. Rada sa rozprávam. Mam rada pobyt v prírode a prechádzky. Po prechádzke si rada vychutnám dobrú kávičku niekde na terase
radoslav1986 M 34 rokov
Muž 34 rokov Poprad
rad jazdim na aute mam rad prirodu prechadzky milujem adrenalin aj pretekam rad chodim na bicykli na turistiku rad by som sponal zenu ktora ma skoro iste zaluby aby ma mala rada takeho aky som a aby ma nemenila ktora je obycajna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania