amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Poprad PP

Kresťania a veriaci v Poprade majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

kamok M 48 rokov
Muž 48 rokov Poprad
Mám vysporiadanu minulosť. Hladam si spriaznenú zenicku na všetko dobré aj zle. Slovom povedané... do voza a aj do koca. Nemam rád faloš, pretvarku, podrazy.. úprimnosť nadovšetko.
Markulicko1 M 20 rokov
Mám 20 rokov. Študujem v Prešove na fakulte športu. Hľadám dievča, ktoré by išlo po nejakej dobe do vzťahu. Brigádujem (ak mi to nezasahuje do učenia) Voľný čas trávim s kamarátmi v prírode ale samozrejme chodíme aj na párty. Športoval som 12 rokov karate, dá sa povedať že profesionálne, keďže sme chodili po svete. Momentálne aktívne nešportujem (športovanie v škole a trénovanie na skúšky do toho nerátam).
Tomasssssss M 19 rokov
Hľadám peknú milú zenu, vážny vzťah. Chcem mať s nou deti a pekný veľký dom. Som celkom vysoký svalnatý a taktiež niesom hlúpy, chcem aby si bola brunetka ci blondína jedno, ale aby sme spolu chodili cvičiť
Janko8888 M 34 rokov
Stále usmievavý muž hľadá ženu. Pisať môžu všetky. Diaľka není problém vek není problem. Som ochotný prísť ak byvaš ďaleko. Ó mne rad čítam a rad počúvam ale najradšej čítam medzi riadkami.
Endy26 M 51 rokov
Hľadám si spriaznenú dušu na voľný čas. Mam rad prírodu, dobre jedlo, welnes. Mam kladný vzťah k zvieratkám, myslím pes, macka. Nemám rád, ak musím robiť, čo sa mi nechce.
Luc11ka Ž 28 rokov
Žena 28 rokov Poprad
Hľadám vážny vzťah s chlapom rozumovo vyspelým. Deti niesu prekážkou, sama jedno mám. Som samostatná a nehľadám žiadneho mamičkynho maznáčika, ktorý je takmer nesvojprávny a neschopný do života. Som spoločenská, priateľská pozitívne naladená zo zmyslom pre humor.
Rober074 M 23 rokov
Muž 23 rokov Poprad
Ahoj, hľadám niekoho, s kym by som sa mohol poriadne zabaviť…. Rad cestujem a rad skúšam nove veci.
Keď si myslíš, ze mame niečo spoločne, tak mi tu zanechaj správu a ja sa ozvem .✌️🤙
petricek840101 M 29 rokov
Muž 29 rokov Poprad
Važny vztah, niekoho do života. Nakolko som sam uz dva roky. Budem rad, ak by som mohol mat niekoho rad a ak by mna mal niekto rád. Predstava zeny - musi mat dobre srdiecko, to je dôležite.
Proxid M 22 rokov
Muž 22 rokov Poprad
Hľadám niečo vážnejšie nič na týždeň...
Pracujem ako Freelancer, tvorba hier, grafika a programovanie
Väčšinou doma hrajem hry, pozerám filmy/seriály, oddychujem
Máme psíka teraz doma tak je kus maznenia a otravovania
Bublinka82 Ž 50 rokov
Hladam zenu na prijemnu komunikaciu v case i necase, ktorej je rovnako v bezny den tazko a chce sa podelit o starost a potom pride den, kedy opat vyjde slnko na nebi a svet je krasny a nas zivot rovnako. Pisat si o vsednom i nevsednom. Jednoducho, co nam zivot prinasa. Hlavne nech nie sme sami pocitovo a ani realne.
Winny Ž 51 rokov
Normálny vzťah. Študujem a pracujem. Prechádzky. Spievanie. hra na organ a gitaru. Súťaže. Ďakujem. Tancujem. rada smejem. Dovidenia na schôdzke. Tesime
Juri40 M 40 rokov
Muž 40 rokov Poprad
Hladam uprimnost a doveru, rad cestujem a spoznavam nove krajiny a ich kulturu.
Hladam niekoho s podobnymi zaujmami, ak sa nudis a hladas to iste, som tu ;)
Juraj

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 40 42 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania