amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Lipany

Ste v Lipanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLipany

frankies2 M 27 rokov
Proč nevyzkoušet i slovenské seznamky, i když jsem čech, ne ? Třeba to nějaké slečně bude vyhovovat, každopadně ani sám nevím co hledám, pokec s vážností, proč ne ?
0403stefan M 41 rokov
Hľadám ženu na dlhodobý vztah, nehľadám jednorazovky, ani ziande krátkodobé záležitosti, hľadám normálnu ženu, ako sa povie i do koča, i do voza a hľadám vztah.
Martin2105 M 31 rokov
Muž 31 rokov Lipany
Hľadám si vážnu známosť
Lásku
Pracujem ako živnostník
Rad sa kochám prírodoum mam rad zvieratá
Lipko94 M 30 rokov
Hľadám vážny vzťah, žiadný úlet. Pracujem ako operátor výroby. Deti nie sú problém. Rád chodím na ryby. Človeku je samému smutno. Ak si, tak sa ozvi, možno hľadám práve teba.
Terazsomtu M 52 rokov
Muž 52 rokov Lipany
Som dobry človek, fajčiar, nepijem alkohol, som kresťan-katolík, rád chodim na ryby, som aktívny športovec, medzi moje záĺuby patrí aj turistika, čítanie kníh a divadlo. Hĺadám jednoduchú a rozumnú ženu, ktorá ma bude mať rada takého, aký som.
Lenja99 M 29 rokov
Muž 29 rokov Lipany
Som mladý chalan hľadajúci rozumnú zenu na kamarátstvo, časom vzťah. Medzi moje záľuby patrí turistika, jazda autom, spoznávanie nových miest. Snáď nájdem dobrodruha k sebe.
ki3ko M 27 rokov
Muž 27 rokov Lipany
Som veselý typ človeka, mám rád prírodu, šport, hľadám úprimne milé dôveryhodné dievča, domáceho miláčika mám psa, pracujem ako masér a mám rád dobrodružstvá.
ExtaleR M 47 rokov
Muž 47 rokov Lipany
Hľadám ženu do 55r na spoločné kamarátstvo, časom viac, najlepšie z okolia, ktorá má vysporiadanu minulosť, dieťa nieje prakazkou, moje záujmy, varenie a prechádzky v prírode.
farbyduhyzivot Ž 44 rokov
Týmto spôsobom hľadám svoju spriaznenú dušu a verím, že niekde existuje. Ak to tak budeš cítiť, ozvi sa .... po búrke stále vyjde 🌈.Ťažko skúšaná životom, no nikdy sa nevzdávam a verím, že šťastie je pre každého, len ho nájsť a žiť....
Alexander0710 M 38 rokov
Muž 38 rokov Lipany
Mám už niečo prežité a veľmi na taketo tipy zoznamiek neverím, ale tak možno motyka vystrelí :)... Mám dve deti, ktoré zbožňujem a možno sa nájdeme....
Johny164 M 27 rokov
Chcem byt s rodinkou vždy a byvat spolu a chodiť po vyletoch a byť štastni aby sme sa mali radi navzajom obaja aj s detičkami a uživali si krasny život
marianko12 M 54 rokov
Som zamestnany a hladam priatelku na volne chvile zatial nezavezne a casom možno viac. Minulosť som mal zlu lebo som sa sklamal a už nechcem spominat na to

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania