amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 20 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

follador1 M 43 rokov
Závisí od okolností a sympatií. Mam male mačiatko. Turistika prechádzky príroda športy. Všetko mam vysporiadané v živote. Láska dôvera je základ do zivota
Kurki79 M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
Som aký som a iný už nebudem. Hovorím pravdu aj keď je nepríjemná. Z duše nenávidím klamstvo. Mám rád humor, úprimnosť a som úprimný. Cením si dôveru, ktorá je pre mňa vo vzťahu veľmi dôležitá.
Pracujem ako manažér, vo voľnom čase sa venujem svojím deťom, športu. Rád počúvam dobrú hudbu.
Hľadám ženu, ktorá je úprimná a na ktorú sa môžem spoľahnúť.
Čo má prísť, to príde. Pozerám sa dopredu a neprekračujem na mieste. Teším sa na tvoju spoločnosť.
tamara4 Ž 60 rokov
Rada sa zoznámim s mužom, primeraného veku, ktorý je otvorený, úprimný, so zmyslom pre humor. Má rád prírodu, zvieratá a cestovanie. S mužom, ktorý nehľadá len rozptýlenie, ale seriózny vzťah.
stankopp10 M 36 rokov
Som celkom obyčajný chlap ktorý sa rad zoznami s obyčajnou ženou hľadám porozumenie dôveru čas ukáže čo a ako mám rád prechádzky v prírode bicyklovanie zahradu
Kamke M 25 rokov
Milú aby mi rozumela mala rada zvieratá les cestovanie som nekonfliktny pozorný pracujem a rad chodím do práce a moja minulosť je už za ňou chcem začať nový život
Martin1121 M 31 rokov
Hľadám ženu
Do vzťahu prinesiem vášeň
Pracujem
Moje záľuby sú plávanie
Nemám žiadne zvieratá
Minulosť vysporiadana
Takže sa tak damy píšete a dozviete sa viac nehľadám vztah😉
vlasto19 M 48 rokov
Muž 48 rokov Poprad
Ahoj je mi 45 r. Som slobodný bezdetny. Hladam vaznu znamosť. Do vzťahu možem priniesť klud pokoj nehu vašen porozumenie uprimnost a odsudzujem faloš klamstvo a neznašam ak sa dozviem že ma polovička podviedla a vtej situacii riešim či mi za to stoji onu bojovať a ak ma bude milovať aj potom viem sa zachovať ako chlap a prijať si svoju chybu ak som si isti ze som ju znacne napricinil ja a viem odpustiť aj partnerke , lebo kazdy robime chyby nikto nieje dokonaly a ani ja nie som pan dokonali.
Som v pracovnom pomere už 13 rokov a ktomu poberam aj dochodok aj ked polovičny ale mam ,ta k pracujem viem si predstaviť polovičku po svojom boku , ale aj slobodnu mamičku s babetkom. Nemam stim problem aj ked som zatial tuto skusenost nemal. zatial som nemal slobodnu mamičku s babetkom a slobodne mozem povedať nebehaju mi posvete deti o ktorich sam neviem. Lebo doposial som nemal skusenost s dievčaťom ani zo ženou.A inač som mily nežny vašnivy romantik na spravnom mieste. Viem si važiť nežnu polovičku.
Volny čas momentalne žijem s rodičmi tak asi takto ak mam sluzbu na schody tak umyjem schody idem do obchodu a potom pc , ale tu by som sa chcel pozastaviť a važne som sa zamislel večšinu casu travit na pc ked mam volno a chcem to zmenit od zakladu a preto aj si hladam touto cestou neznu polovičku a nieje problem ak bude mať aj babetko.
Domaceho milačka sme mali mačičku aj psika ale to bolo už davno ked esťe naši pracovali a teraz si už uživaju spoločne dochodok.
Ano mam vysporiadanu minulosť riešim momentalne čo je teraz a čo bude dalej to budem riešiť ak nastane ten spravny čas a zatial nemožem na to odpovedať sám.
Kriska65 Ž 67 rokov
Rada sa zoznámim so sympatickým pánom. Ešte pracujem, deti mám dospelé mimo PP. Mám rada plávanie, saunu, príležitostne tanec, tiež krížovky, sudoku, divadlo, filmy. Láska vraj kvitne v každom veku, tak uvidím... Bolo by fajn stretnúť spriaznenú dušu. Na správu odpoviem.
maj26 M 47 rokov
Muž 47 rokov Poprad
Na tejto stránke rad by som si nasiel vážnu známosť. Rad chodím do prírody. Som viac praktický dobrosrdečný tip človeka ale to musia posudit aj iný.pracujem pocas volna sa venujem psikovy a sportom
Sofyja Ž 56 rokov
Hľadám muža na veselovážny vzťah so zmyslom pre humor s vysporiadanou minulosťou. Ak svoj voľný čas trávi v prírode ,turistikou, bicyklovaním, rada sa k nemu pridám. Viac pri vzájomnej komunikácii.
Kubinko123 M 30 rokov
Muž 30 rokov Poprad
Ahoj, mám rad prírodu rad chodím na prechádzky a rad urobím nejakú ženu šťastnou a veľmi spokojnou 😘 ak máš záujem kľudne mi nápis teším sa 😘😍
Evka04 Ž 38 rokov
Hľadám partnera na turistiku a cestovanie a budúcnosť. Dlhodobý vzťah.
Som pracujúca žienka so zmyslom pre humor a láskou k deťom (mám dve netere). Vo voľnom čase rada čítam, chodím do divadla, cvičím a chodím do prírody, som aktívny žena aspoň myslím :-)

1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 40 42 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania