amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hanušovce nad Topľou

Ste v Hanušovciach nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHanušovce nad Topľou

Pepino58 M 58 rokov
Muž 58 rokov Hanušovce nad Topľou
Čauko. Som obyčajný chlap, bývam v rodinnom dome zo záhradou. Medzi moje zaujmi patrí záhrada, hubarcenie, rybárčenie, kutilstvo, bobra kniha o prírodnom liečiteľstve,5 tybetanov a zdraví životný štýl.Rád spoznám ženu štíhlej postavi s dobrim srdiečkom a s podobnými záujmami ako mam ja, najlepšie s dediny. Život je krátky, aby ho človek žil sám.
Marzelo M 40 rokov
Hľadám Lásku svojho života, úprimnú, pokornu, nezáleží ako vyzerá ale aké má srdiečko. Ak hľadáš niekoho ako ja tak som tu pre teba aby som ťa urobil Šťastnou.
vilk M 47 rokov
Muž prajúci si stretnúť Ženu, ktorá sa milo usmeje i v prírode, pri Rode, pozná silu Rodiny a praje si ju, ctí si život v koľvek forme, čerpá múdrosti nielen zo znania Našich Predkov i sama zdravo myslí...Ženu, ktorej sila a krása žiari z jej samotnej podstaty. Ďakujem :--)
durislavv M 56 rokov
Muž 56 rokov Hanušovce nad Topľou
Mam motorku tak se scházim s mamosma grilujeme , jezdime na stredka zraz som SZCO a momentalne som v zahranici zvierata doma nemam nebot som stale nekde
Slipecky M 32 rokov
Muž 32 rokov Hanušovce nad Topľou
Volám sa Ján mám 29 rokov, pracujem ako sbs-kár, a záľuby-plavanie, prechádzky do prírody alebo niekam po meste, pozeranie filmov.Do tejto zoznamky som sa prihlásil aby som niekoho spoznal, vážnu známosť.
DK253 M 28 rokov
Muž 28 rokov Hanušovce nad Topľou
Som milý úprimný verný spoločenský komunikatívni výrečný nápomocný poctivý ochotný obetavý rád pozerám filmy akčné komédie akčné komédie seriály rodinné romantické rád hrajem Pc hry a surfujem na nete a tiež rád cvičím a športujem rád sa bicyklujem mám rád hudbu a prechádzky v prírode a touto cestou si hľadám partnerku rád trávim čas v prípade a na bicykli tak tiež mám rád prechádzky po meste
Ferdinand111 M 38 rokov
Muž 38 rokov Hanušovce nad Topľou
Ahoj aj touto cestou si chcem nájsť nejakú priateľku a časom aj manželku.Rad mám kultúrne podujatia navstevy hradov a zámkov.Momentalne pracujem v automobilovom priemysle.Mam psa čivava.Rad by som ani sme si rozumeli a dopĺňali sa.
clear777 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Hanušovce nad Topľou
Medzi moje záluby patria hlavne moje krásne dve deti. Mám rada prechádzky, trávenie času v kruhu mojích blízkych . Mám rada hudbu a tanec . Milujem pečenie a varenie . Prírodu navšetevujeme s rodinkou velmi často. Hladám partnera ktorý má rad deti , ja mam 2 a su pokladom v mojom živote. ktorý nehladá šťastie v peniazoch ale sú preňho aj dôležitejšie veci .

viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania