amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hanušovce nad Topľou

Ste v Hanušovciach nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHanušovce nad Topľou

Pepino98 M 57 rokov
Hľadám si ženu, s ktorou by som mohol prežiť krásne chvíle v tomto pokročilom veku, nakoľko som po rozvode ostal sám, deti majú už svoju budúcnosť a ja nechcem ostať sám. Samota boli. Pokial som Ťa oslovil, ozvi sa.
Dominik12611 M 30 rokov
Muž 30 rokov Hanušovce nad Topľou
Hľadám vážnu známosť mam rad deti chcem si založiť rodinu. Viem co chcem od života na nevadí mi priateľka z babetkom. Mam rad prechádzky, korčule, huby, dobra opekacka. Pracujem ako sofer
michal57hladam M 59 rokov
Muž 59 rokov Hanušovce nad Topľou
Hľadám vážnu, ( " večnú ? " ... ??? - chcel by som ... ) známosť, nie úlet, nie flirty, nie jednorazovky, alebo občasné "stretká". Do vzťahu chcem priniesť istotu, spoľahlivosť, pracovitosť, lásku, vernosť. Podnikám ako SZČO už 28 rokov a veľa cestujem za svojou prácou min. po 1/2 SR, takže vzdialenosť pre mňa NIE JE ŽIADEN PROBLÉM - ak sa máme o tom baviť a na to " vyhovárať " a " písankovať si " - nestrácajte prosím svoj čas - čas je dnes OBROVSKÝ NEDOSTATOK, či ? Tým, že často som mimo východu a často školím (odborné vzdeláv. dospelých) v PP, LM, SL, PO, VT - tak mám ešte ďalšiu vlastnú budovu na Liptove - takže tým všetkým chcem povedať, že ja sa k partnerke sťahovať nemôžem - z technic. hľadiska to nie je možné - takže čakám opak - že ak preskočí iskra a budeme si rozumieť a chcieť spolu žiť, tak príde ona ku mne. A ešte navyše môže byť aj pracovnou spolupartnerkou - a mať u mňa aj prácu.
Svoj voľný čas trávim prechádzkami v prírode, bicyklovaním, fyzickými prácami okolo domu. Bývam sám. Ale ženiť sa už isto nemienim - mám za to, že " papier " ku dobrému vzájomnému vzťahu nie je potrebný, či ?
Vlado62 M 64 rokov
Muž 64 rokov Hanušovce nad Topľou
volny čas travim na zahrade mam rad prechadzky do prirody rad varim som šikovny muž pracovity mam rad zviertatka mam aj psov chovnu stanicu vo volnom čase pozeram Televizor
seniori123 Ž 64 rokov
Hľadam priateľa na travenie voľnočasových aktivit s vysporiadanou minulosťou s vekovou hranicou 63-69 rokov. Rada luštim križovky, navšteva kupeľov, prechadzky.
Pepino58 M 60 rokov
Muž 60 rokov Hanušovce nad Topľou
Čauko. Som obyčajný chlap, bývam v rodinnom dome zo záhradou. Medzi moje zaujmi patrí záhrada, hubarcenie, rybárčenie, kutilstvo, bobra kniha o prírodnom liečiteľstve,5 tybetanov a zdraví životný štýl.Rád spoznám ženu štíhlej postavi s dobrim srdiečkom a s podobnými záujmami ako mam ja, najlepšie s dediny. Život je krátky, aby ho človek žil sám.
Marzelo M 42 rokov
Hľadám Lásku svojho života, úprimnú, pokornu, nezáleží ako vyzerá ale aké má srdiečko. Ak hľadáš niekoho ako ja tak som tu pre teba aby som ťa urobil Šťastnou.
vilk M 49 rokov
Muž prajúci si stretnúť Ženu, ktorá sa milo usmeje i v prírode, pri Rode, pozná silu Rodiny a praje si ju, ctí si život v koľvek forme, čerpá múdrosti nielen zo znania Našich Predkov i sama zdravo myslí...Ženu, ktorej sila a krása žiari z jej samotnej podstaty. Ďakujem :--)
durislavv M 57 rokov
Muž 57 rokov Hanušovce nad Topľou
Mam motorku tak se scházim s mamosma grilujeme , jezdime na stredka zraz som SZCO a momentalne som v zahranici zvierata doma nemam nebot som stale nekde
Slipecky M 34 rokov
Muž 34 rokov Hanušovce nad Topľou
Volám sa Ján mám 29 rokov, pracujem ako sbs-kár, a záľuby-plavanie, prechádzky do prírody alebo niekam po meste, pozeranie filmov.Do tejto zoznamky som sa prihlásil aby som niekoho spoznal, vážnu známosť.
DK253 M 30 rokov
Muž 30 rokov Hanušovce nad Topľou
Som milý úprimný verný spoločenský komunikatívni výrečný nápomocný poctivý ochotný obetavý rád pozerám filmy akčné komédie akčné komédie seriály rodinné romantické rád hrajem Pc hry a surfujem na nete a tiež rád cvičím a športujem rád sa bicyklujem mám rád hudbu a prechádzky v prírode a touto cestou si hľadám partnerku rád trávim čas v prípade a na bicykli tak tiež mám rád prechádzky po meste
Ferdinand111 M 39 rokov
Muž 39 rokov Hanušovce nad Topľou
Ahoj aj touto cestou si chcem nájsť nejakú priateľku a časom aj manželku.Rad mám kultúrne podujatia navstevy hradov a zámkov.Momentalne pracujem v automobilovom priemysle.Mam psa čivava.Rad by som ani sme si rozumeli a dopĺňali sa.

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania