amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hanušovce nad Topľou

Ste v Hanušovciach nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHanušovce nad Topľou

Inana Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Hanušovce nad Topľou
Hľadám partnera pre lásku a život. Pracujem, milujem prírodu, mám mačku a 2 rybičky 😁. Minulosť je minulosť, ja idem ďalej.. a zvyšok potom neskvôr, asi si myslím 😁
Sabik M 42 rokov
Muž 42 rokov Hanušovce nad Topľou
Hľadám priateľku alebo aj partnerku na trávenie spoločných chvíľ. Pracujem ako strojnik, vlastním rodinný domček, auto, malú záhradku a skalku k tomu psíka a mačku. koníčky šport, turistika, renovácia starých motoriek a rôzne. Stretnutia s priateľmi na chate grilovanie.
Zdenka2222 Ž 50 rokov
Hľadám na príležitostne spestrenie voľného času šarmantneho muža aspoň s kúskom dávky zmyslu pre humor a inteligenciou, ktorý neriesi minulosť ani budúcnosť... co ma prísť, príde samé... ozvi sa
Pepino98 M 58 rokov
Hľadám si ženu, s ktorou by som mohol prežiť krásne chvíle v tomto pokročilom veku, nakoľko som po rozvode ostal sám, deti majú už svoju budúcnosť a ja nechcem ostať sám. Samota boli. Pokial som Ťa oslovil, ozvi sa.
Dominik12611 M 30 rokov
Muž 30 rokov Hanušovce nad Topľou
Hľadám vážnu známosť mam rad deti chcem si založiť rodinu. Viem co chcem od života na nevadí mi priateľka z babetkom. Mam rad prechádzky, korčule, huby, dobra opekacka. Pracujem ako sofer
michal57hladam M 60 rokov
Muž 60 rokov Hanušovce nad Topľou
Hľadám vážnu, ( " už len večnú lásku ? " ... ??? - chcel by som ... ) známosť, nie úlet, nie flirty, nie jednorazovky, alebo občasné "stretká". Do vzťahu chcem priniesť seba - takého aký som, spoľahlivosť, pracovitosť, lásku, vernosť. Podnikám ako SZČO už 28 rokov a veľa cestujem za svojou prácou min. po 1/2 SR, takže vzdialenosť pre mňa NIE JE ŽIADEN PROBLÉM - ak sa máme o tom baviť a na to " vyhovárať " a "písankovať si" - nestrácajte prosím svoj čas - toho je dnes OBROVSKÝ NEDOSTATOK, či? Tým, že často som mimo a často mám prácu v LM , PP , SL , PO , VT - čiže častejšie som mimo domu.
Svoj voľný čas trávim prechádzkami v prírode, ktorú milujem, bicyklovaním, fyzickými prácami okolo domu. Bývam sám. Ale ženiť sa už isto nemienim - mám za to, že " papier " ku dobrému vzájomnému vzťahu nie je potrebný, či ?
vilk M 50 rokov
Muž prajúci si stretnúť Ženu, Slovienku, nie Slovenku, ktorá sa milo usmeje i v prírode, pri Rode, pozná silu Rodiny a praje si ju, ctí si život v koľvek forme, čerpá múdrosti nielen zo znania Našich Predkov i sama zdravo myslí... Ženu, ktorej sila a krása žiari z jej samotnej podstaty. Ďakujem :--)

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania