amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Veľký Šariš

Ste vo Veľkom Šariši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Šariš

Mat00 M 43 rokov
Ahoj.. hladam niekoho na sport... mam rad turistiku, cyklistiku, tenis, plavanie, prirodu,. Som zamestnany. Volny cas travim v prirode, zvierata nemam, ale mam ich velmi rad... dodatok (80% zien tu nema co robit, zabijaju nudu, zistuju svoju popularitu a zaujimavost.. ked im napise par chlapov hned si myslia ake su skvele, dokonale,🤣🤣🤣 poprosim nezaberajte miesto, neokradajte nas muzov o drahocenny cas....😉
msij44 M 33 rokov
Muž 33 rokov Veľký Šariš
Hľadám priateľstvo a lásku. Samota je zlá. Vo dvojici je život krajší. Neznasam klamstvo a faloš. Rad chodím do prírody. Ak máš srdce na správnom mieste a nechceš byť sám, napis.
Gabo72 M 52 rokov
Muž 52 rokov Veľký Šariš
Hľadám ženu na vážny vzťah stihlejsej až priemernej postavy. Som vyučený kuchár momentálne nezamestnany, privyrabam si murarskymi a zahradnickymi pracmi. Volny čas trávim plávaním, hrady, zámky, príroda, história, domáci kutil prírodopisné historické filmy hudba 70 -80rokov. Som bez zavezkou.
Tibor465 M 49 rokov
Hĺadám štíhlu normálnu ženu z láskou k prírode na vážny vzťah. Najlepšie z okolia IL. Som nefajčiar, nealkoholik s vysporiadanou minulosťou. Milujem pohyb v prírode- turistika, bike,

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania