amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Veľký Šariš

Ste vo Veľkom Šariši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Šariš

Jan1582 M 75 rokov
Muž 75 rokov Veľký Šariš
Hľadám partnerku na trvalý vzťah, s ktorou by sme mohli prežiť spolu pekný zvyšok života v harmónii, vzájomnej úcte, šťastí, láske a byť oporou jeden pre druhého v čase slnečnom aj daždivom. Som už dvakrát rozvedený a v oboch prípadoch o rozvod som žiadal ja. Dôvody boli diametrálne odlišné. Mám 2 dcéry, 2 vnučky a 2 vnukov. Podrobnosti o mojom živote až po zoznámení keď si porozprávame podrobne. Moje záľuby sú také bežné čítam, riešim sudoku a krížovky. Bývam v krásnom prostredí v blízkosti Prešova v RD a tak mám čo robiť okolo záhrady a domu.
Gabo72 M 50 rokov
Muž 50 rokov Veľký Šariš
Hľadám ženu na vážny vzťah stihlejsej až priemernej postavy. Som vyučený kuchár momentálne nezamestnany, privyrabam si murarskymi a zahradnickymi pracmi. Volny čas trávim plávaním, hrady, zámky, príroda, história, domáci kutil prírodopisné historické filmy hudba 70 -80rokov. Som bez zavezkou.
jozef670 M 55 rokov
hladam symp. zenu do koca aj do voza s ktorou si budem rozumiet som nekonfliktny tolerantny mam rad sport bicyklovanie motorizmus ale aj prechadzky minulost mam vysporiadanu
stefano333 M 47 rokov
Muž 47 rokov Veľký Šariš
Hladam vazny vztah nie jednorazovku mam rad deti a preto aj chcem deti hladam zenu ktora ma bude mat rada takeho ako ma stvoril boh som tvrdohlavy muz

viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania