amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

crazymax M 45 rokov
Pracujem ako taxikar, mam rad autosport, fitness. Hladam peknu, sympaticku a sexy zenu. Moze byt aj plnostihla..Dakujem a tesim sa na stretnutie... ??...
cariben Ž 54 rokov
Slobodná životom skúšaná žena, ktorá má rada pokoj, prírodu a veselé príbehy, by sa rada zoznámila s mužom, ktorý by jej bol oporou, tak ako ona jemu a spoločne mali v živote ešte množstvo spoločných zážitkov.
Lienkalienocka Ž 42 rokov
Hľadám práve Teba... Stále verím, že by tomto svete je niekto, s kým mám prežiť najkrajšie roky svojho života. Som slobodná, bez deti a živím sa poctivou prácou. Aj ja mám lepšie a horšie dní, ale kto ich nemá... Vo dvojici je ale všetko ľahšie
AndiDeris M 51 rokov
Muž 51 rokov Poprad
Moje záľuby sú šport, história, príroda
Mám rád kľudný spokojný život a rád by som sa zoznámil s milou osobou, ktorá má rada tiež spokojný život vo dvojici.Mam dve dospelé deti, dcéru a syna, ktoré už majú svoj život.
smejulka Ž 44 rokov
Milujem prírodu, zvieratá. Doma mam psa, mačku a papagája.-) Mam rada akýkolvek šport a bez neho si neviem ani život predstavit:-) Čo sa týka mojej práce, robím prácu, ktorá je zároveň mojím koníčkom...
Lanka86 Ž 34 rokov
Moje záľuby sú príroda,kreslenie, zvieratá. Pracujem ako opatrovateľka v Domove dôchodcov, čo ma aj napĺňa.Rada by som spoznala priateľa s dobrým srdcom.
Lubosi11 M 45 rokov
Som veselý človek štíhlej postavy. Mám rád život a viem si ho užiť. Mam dve deti 14 a 13 rokov. Chlapec býva so mnou, dcéra s ex. Doma mám psíka jazvečíka, som poľovník.
Freddie498 M 52 rokov
Rad športujem vo voľnom čase hlavne hokej tenis plávanie. Rad sa zoznámime zo ženou ktorá nechce byť sama tak ako aj ja. Nepijem nefajčím a som kludas. Rad sa túlam po horách.
lpp M 50 rokov
Ahoj,
bol som sympaticky, asi aj pritazlivy, uprimny, inteligentny... Verim, ze nieco z toho mi este ostalo:-)
No... Je mi niekedy smutno, ze som bez priatelky - zeny a preto som sa podujal napisat par slov a registroval sa.
Ocakavam sympatiu, uprimnost a aj inteligenciu,... Nie som narocný, iba niekedy:-)
...
Popiseme, stretneme sa a uvidime...
Prajem krasny den ...;-)
xmichal M 35 rokov
Som obycajny muz s jednoduchym zivotom, alebo aspon si to myslim ;). Mam rad pohodu a harmoniu, ale aj vyzvy a ich dosahovanie. Mam rad sport, turistiku, prirodu, auta, motorky a obcas aj adrenalin aj ked uz nie at tak ako kedysi.
Rad by som spoznal milu, sympaticku zenu/dievca na budovanie spolocneho zivota.
DANKA84 Ž 36 rokov
Mám záujem zoznámiť sa so serióznym mužom, ktorý má záujem založiť si rodinu. Nefajčiar,športovo založený, ktorý má rád prírodu a cetovanie

Záujmy:
Príroda
Lyžovanie
Zvieratá
lapaloma9 Ž 51 rokov
Mám rada úprimných a priamych ľudí a to isté vyžadujem aj od priateľa. Nemám rada faloš, neúprimnosť a klamstvo. Snažím sa byť rozvážna. Som veselej povahy, mám rada ľudí vo svojom okolí a páči sa mi, ak natrafím na ľudí, ktorí zdieľajú podobný typ humoru ako ja ... také jemné podpichovanie. :-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania