amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

princess67 Ž 41 rokov
Okolie tvrdí, že pekná na úrovni...Mám záujem zoznámiť sa s milým mužom .Milujem šport, šport, svoje dieťa a asi všetko. Som aktívna a spoločenská.
Pracujem v štátnom rezorte... Mám rada obyčajné veci napr. dobrá káva v príjemnej spoločnosti.
Artery1990 M 30 rokov
Muž 30 rokov Poprad
Medzi moje záľuby partia zvieratá , turistika, hory, chata atd. Pracujem ako vedúci výroby v Poprade. Mám psa na chate a pár sliepok. Hľadám ženu na vážne zoznámenie ktorá prežije aj bez toho aby musela byt vkuse na internete :) aj keď neviem či také indivíduum ešte existuje 😂 aby bola v pohode sama sebou a na nič sa nehrala.
jozi26 M 39 rokov
Muž 39 rokov Poprad
Celkom v pohode chalan mám rád zvieratá hľadám úprimnú partnerku dieťa nie je prekážkou mám rád prírodu pracujem ako vodič voľný čas trávim vselijako podľa okolností záľuby futbal hokej len rekreačné
zienka60 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Poprad
Veľmi rada pečiem ,čítam knihy,trochu fitko.Zvieratka nemám ale mám ich rada.Zoznamim sa rada z nezadaným mužom ,ktorý nefajčí a nepije.Ktrorý má rad prechádzky ,hodbu ,tanec , pekné filmy .
stefan221 M 33 rokov
Muž 33 rokov Poprad
Som slobodny pracujuci uprimny muz hladajuci spriaznenu dusu s okolia popradu mam rad prirodu prechadzku spolocnost nemam rad samotu. budem rad ak spoznam nejaku osobku
Alibaba14 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Poprad
záľuby: cestovanie
práca: znalec v odbore stavebníctvo
máme doma psíka
rada by som sa zoznámila s mužom, ktorý vie čo chce
deti: syn 18 rokov, dcéra 13 rokov
schumienka Ž 45 rokov
Hľadám empatického chlapa.
Som kľudnej povahy, bežná, priemerná slovenská žena, ale chcem pripomenúť, že všetky sme výnimočné, hoci každá niečím iným. Moju výnimočnosť budeš musieť objaviť sám.
pujska Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Poprad
Som úprimná a neznášam klamstvá. Mam rada zvieratá vo volnom case som chodila pomahat na farmu , praca ktora ma bavila.Pracujem v cestovnej kancelárii.
tibroto M 57 rokov
rad chodim do prirody na hory,som domaci kutil,pracujem ako technik,zaujimam sa o sport,behanie a cyklistiku deti mam uy dospele,rad chodim na koncerty a vystupenia skupin a letne festivaly
Laurence99 Ž 39 rokov
Rada by som spoznala slobodnu, milu a laskavu zenu, so zmyslom pre cit, romantiku. Zenu, ktora by rada spoznavala, vychutnavala si pritomne okamihy, spolocnych chvil, naplnenych stastim a harmoniou. Hladam zenu, ktora oceni uprimnost, vzacnost pritomneho okamihu a zenu, ktora vie co od zivota ocakava. Budem sa tesit na Tvoje pismenka. Dolezita je charizma, usmev, pohlad romantika... najdem Ta?
Leves77 M 45 rokov
Hľadám životnú partnerku. Mam rád trávenie času s priateľmi, pri dobrej knihe a.dobrom filme. Pracujem ako kondičný tréner. Napíšies a dozvies sa viac.
podtatranec18 M 67 rokov
mám rád šport, kultúru, prírodu, som nekonfliktný a tolerantný, mám rád spoločnosť zaujímavých a zábavných ľudí, v lete rád navštevujem kultúrne podujatia a hľadám si touto cestou partnerku s podobnými záľubami na trávenie spoločných voľných chvíľ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania