amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Poprad PP

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Poprade.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

jaroslavp74 M 46 rokov
moje záľuby sú bicykel, prechádzky. Pracujem ako technický pracovník. Zvieratka v domácnosti nemám ale nie je problém. Mám dvoch chlapcov ale nežijú so mnou.
Majkamarika Ž 49 rokov
Touto cestou hľadám spriaznenu dušu ,vo voľnom čase sa venujem prechadzkam v prírode, obľubujem wellnes,cestovanie mám domácich miláčikov,mačku a psíka.
fojto1987 M 32 rokov
Muž 32 rokov Poprad
Som zvárač. Rad chodím na hockey, pozriem dobry film. Cas z kamarátmi. Zvieratá mam rad. Rad chodím na huby a celkovo priroda ak mam cas.Rad plávam, kúpaliská a pod vodne nádrže. Hladam niekoho na písanie,zoznamenie
Peterschmal M 55 rokov
Muž 55 rokov Poprad
Nemam rad samotu rad by som spoznal spriaznenu dusu. napis mozno sme sa nasli. mam 54 rokov a som vdovec. modre oci veriaci nepijem vobec alkohol. rad chodievam na hory verim v boha som kostolnik.
JanciRR M 30 rokov
Pracujem ako stavbyveduci. Staviam mosty a ine velke objekty.

Moje zaluby su turistika, sportova strelba.

Byvam sam a snazim sa najst mile dievca s ktorym si budeme rozumiet.
scruffi M 44 rokov
Muž 44 rokov Poprad
Rad spoznám príjemnu pohodovú, veselú žienku, s vysporiadanou minulosťou, na kávičku a po vzájomných sympatiách možno aj vážny vzťah...to už sa uvidí.Dieta nie je prekážkou.
Bývam priamo v PP, rád čítam, počúvam hudbu...skoro stále mi niečo musí hrať :)...mam rád zvieratá, mám jednu micku z útulku, mám rád prírodu
Som pohodový kľudný človek, ktorý hľadá niekoho s kým by sa na prechádzke mohol držať za ruku, pritúliť sa večer pri filme, aby som sa mal na koho tešiť po práci... nájdem tu takú osobku veselej povahy?
MrEnglish M 67 rokov
Muž 67 rokov Poprad
Hrozne chcem aby vedela alebo sa chcela ucit anglicky. Predstavujem si doma komunikovat English only.
Som dlho vdovec, ale zijem dlho sam, a som stastny. Skusam, ci nahodou... Nie som zufaly, ale keby som nasiel svoju novu princeznu...?
Jimbou M 42 rokov
Moje záľuby šport turistika dobrý film... Neznášam cigarety, pijem príležitostne... Pracujem v odborné stavebníctva,... Budem rád keď tu nájdem spriaznenú dušu...
Denica Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Poprad
Hladam prijemneho,uprimneho,nezadaneho a spolahliveho priatela so zmyslom pre humor.
Moje zaluby-citanie,turistika sledovanie dokumentarnych programov.,cestopisov..
faac M 56 rokov
Žijem sám v rodinnom dome, pracujem, športujem, lyžujem, bicyklujem, chodím do Tatier, vysokohorská turistika. Rád by som sa zoznámil so ženou ktorá je mužom zanedbávaná, ktorej chýba milovanie a túži po dobrodružstve.
Miamajova33 Ž 40 rokov
Hľadám ženu na spríjemnenie života. Život je predsa krátky a treba vyskúšať všetko. Rada by som.spoznala príjemnú , sympatickú ženu na spoločné zážitky.
Tanculienka Ž 30 rokov
Ahoj touto cestou by som si chcela nájsť slobodného muža ktorý vie co od života chce medzi moje záľuby patrí turistika dobrý film prechádzky do prírody lustenie krížoviek mam rada slnko vodu kúpanie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania