amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bardejov BJ

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

stolki M 19 rokov
Zdravím, hľadám si polovičku, na ktorú sa budem môcť obrátiť v chvíľach, keď to budem najviac potrebovať. Nezáleží mi na vzhľade, ale povahe. Momentálne študujem, tento rok maturujem, ďalej sa chystám na vysokú. Vo voľnom čase prekladám seriály a som vášnivý hudobník. Hudba je pre mňa jedna z najdôležitejších vecí, hrám na basgitaru, klavír, gitaru a na ďalšie rôzne serepetičky. Obľúbené žánre sú melodeath, jazz, soul, klasická. Verím, že sa mi podarí nájsť dlhodobejší vzťah. Predom ďakujem za vašu ochotu.
Edit79 Ž 42 rokov
Som rozvedená, zamestnaná, samostatná s vysporiadanou minulosťou a hľadám si primeraného partnera. Pohodového, vyrovnaného, ktorý vie, čo chce od života, aj čo môže sám ponúknuť. Keď sa len nudíš a hľadáš si zábavku na krátenie dlhej chvíle, ani sa neunúvaj písať. Mám rada Vysoké Tatry, historické mestá, kultúru a more.
malviny M 50 rokov
Muž 50 rokov Bardejov
tak zo zaciatku kamosku a casom pri vzajomnom porozumeni aj vazny vztah, mala by mat vysporiadanu minulost najlepsie nefajciarka vztah ku zvieratam a k prirode
Tatra613 M 64 rokov
Hľadám človeka s dobrým srdcom. samemu je mi smutno. viem si robiť žarty sám zo seba ale aj z innych. Nastavujem ľuďom zrkadlo. Ak si dobrého srdca ja budem 2 násobne. Viac pri osobnom stretnutí. Neskusis - Nevies. Mam maly murovany domček pod lesom, voda, prud, záhrada.
mates11700 M 32 rokov
hladam si tu lasku ked sa podari pracujem volny cas velmi rad travim v prirode dalej poviem o sebe pri osobnom kontakte ....
Rene87 M 43 rokov
Ahoj, hľadám si priateľku na vážny vzťah. Pracujem, voľný čas trávim v prírode, rád športujem, chodím do kina, divadla, športové podujatie. Mám vysporiadanú minulosť.
Nico178 M 29 rokov
Muž 29 rokov Bardejov
Niekoho s kým si budeme navzájom sympatický...
Cením si prirodzené správanie...
Ak som z niekým tak my na ňom veľmi záleží...
Som za každú srandu...
Pepo1994 M 27 rokov
Muž 27 rokov Bardejov
Hladam vážný vztach, uprimnosť, vzájemná podpora všem varit, mam rad a přírodu, zvířátka, pivko a Šípky ano som sam a lepsie je byt ve dvou, pomáhat si a byt věrní
Torpedof M 48 rokov
Zi a nechaj zit treba kracat a neobzerat sa spet, zivot je len jeden preto zime na plno, minulust nech ostane v minulosti podme sa radovat z pritomnosti
emo230 M 61 rokov
Muž 61 rokov Bardejov
Mám 61 rokov a som ženatý ale len papierovo hľadám si tu ženu na zoznámenie na trvalejsi vztah ešte by som chcel zažiť trocha lásky porozumenia už som sa raz sklamal.
mirdzilka Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Bardejov
Hľadám rozumného, samostatného muža s túžbou po láske, vzťahu. Som pracujúca invalidná dôchodkyňa, mám syna. Vo volnom čase rada zájdem do prírody, keď to zdravie dovoľuje. Viac zistíš, keď napíšeš.
Nechcem0000 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bardejov
Chcel by som si nájsť nejaku priateľku na občas stretka. Som zamestnaný ako skladník. svoj voľní čas trávim na vyletí a s jorsirom zo psíkom na prechádzky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania