amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bardejov BJ

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Klofas M 45 rokov
Muž 45 rokov Bardejov
Som na dochodku. Momentalne som nezamestnaný. Vo voľnom čase rád športujem. Mame doma psa. Minulost mám vysporiadanu. Hladam ženu na občasné stretnutia.
Maria132 Ž 34 rokov
Na začiatok rada spoznám muža, ktorý sa cíti sám a úprimne by to rád zmenil a bol v živote šťastný. Mám rada prírodu, prechádzky, dobré jedlo, dobrý film... Ak čítaš tieto riadky a hľadáš to čo ja budem veľmi rada ak sa mi ozveš.
Amalka80 Ž 42 rokov
Hľadám kamaráta so zmyslom pre humor, ktorý je aktívny, rád spoznáva nové miesta i mestá, má rád turistiku či kultúru, napriek možným problémom sa snaží myslieť pozitívne a zbytočne veľa nefrfle :)
Beati Ž 39 rokov
Muž, ktorý vie čo chce. Sebestačný, bez záväzkov. Rovnocenný partner, ktorý vie poskytnúť lásku a istotu vo vzťahu. Má rad šport, prírodu a varenie :)
Tono23 M 49 rokov
Pracovitý, pohľadný so zmyslom pre humor. Hľadám slobodnú zienku, milú, usmievavu, môže byť rozvedená strednej, postavy, ktorá má rada turistiku, sport, prechádzky v prirode.
Bjiwka Ž 41 rokov
Hľadám veriaceho muža, ktorý miluje hory, prechádzky a verí aj napriek sklamaniam, že sa dokáže znovu zaľúbiť a nebojí sa riskovať, dá vzťahu šancu..
1andrej11 M 43 rokov
Najde sa fajn žena na pekny vzťah?? super kamoška a čas ukaže, čo viac... som rozvedeny, pracujem,.. ale potrebujem mat aj niekoho fajn pri sebe... ozvi sa, budem rad..
Aterimaster M 34 rokov
Znamost bez zavazkov, casom mozno viac.
Rad bicyklujem, prechadzky lesom s opekackou, tury...
Mam psa, ktory sa skamaratil s mackou, tak uz mam aj macku.
Teraz jeden bez druheho ani jest nechcu.
Katulla Ž 39 rokov
Hľadám muža, s ktorým si môžem písať a neskôr možno aj niečo viac. Mal by byt hlavne normálny, vzdelaný, vyrovnaný, spoločensky a môže byť aj pekný. O sebe ti poviem neskôr súkromne 😉🤣
2023lacko M 37 rokov
Som chlap s vysporiadanou minulosťou, rad spoznám normálnu ženú tiež s vysporiadanou minulosťou, ak sa tu nájde taka, tak kľudne nech napíše poteší ma každá spravička.
Stanjack M 56 rokov
Muž 56 rokov Bardejov
Ešte sport, ak to vyjde
Pracujem, tak nemám až tak voľného času
Man rad prírodu, stare stavby, hrady
Hudbu milujem
Ešte niekedy hrám
Aj varím rad moje veci, omáčky
Niekedy mi to nejde, ale ....
Aj koláč niekedy dám, tak na rýchlo
Mam rad sladke
RychloAzbesilo M 27 rokov
Hľadám dievča, ktoré bude do koča aj do voza. Bude milé, milujúce a hlavne, aby ma mala rada takého, aký som. Som jednoduchy chlap so zmyslom pre poriadok a samostatnosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania