amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bardejov BJ

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Sajo1221 M 32 rokov
Hľadám dobre, mile dievča
Pracujem
Nie, nemám žiadne zvieratá
Mam rad niekam zájsť na kávičku a posedieť, porozprávať sa
Svoj čas trávim šoférovanim
Valentina123 Ž 26 rokov
Žena 26 rokov Bardejov
Ahoj, môj pravý sympaťák, ktorého hľadám dosť dlho, som slobodná mamička, a čakám práve teba. Hľadám vášen, lásku, rešpekt, muža s veľkým M, ktorý vie si vážiť ženu a aj prijať dieťa, aj ked nieje jeho časom aj svoje a hlavne najviac na tom je najkrajšie, že bude ma milovať so všetkym, nebude robiť medzi ľudmi rozdiely, nebude svoju polovičku zosmiešňovať a bude mať srdce na správnom mieste a hlavne bude ľubiť svoju dcerku, aj ked nebude jeho a bude ju ochraňovať a brať za vlastnu čo najviac dať lasku dieťaťu, je to najkrajšia vec, aká kedy existovala. a o mne ? som dobry človek s veľkým srdcom, milujem prírodu, zvieratká a hlavne som rada, ak som medzi ľudmi, ak to práve čítaš, čakám práve teba a teším sa, kedy napíšeš, hľadám vážny vzťah.
Anonimus00 M 55 rokov
Muž 55 rokov Bardejov
Som cudzinec, рo slovensky hovorím zle. hľadám milú ženu, ktorá by chcela spolu tráviť čas a ukázať mi krásy krajiny.
Milujem aquaparky a sauny. Najmä saunové rituály.
Zamysli sa nad tým, kedy si naposledy len tak relaxovala bez obáv a záväzkov. Urobme to spolu!
Odpovedz a nebudes ľutovať spoločne strávený čas.
on14 M 41 rokov
Mám rád živoť, zdravie, pravdu, spravodlivosť, múdrosť a inteligenciu.
Nemá rád klamárov, podvodníkov, záškodníkov a parazitov.
Honzo66 M 57 rokov
Hľadám priateľa v rovnakom veku alebo staršieho. Niekoho s kým sa dá porozprávať a zabaviť. Najlepšie nefajčiar. Rad travim voľný čas doma ale aj rad cestujem. Ak chceš sa dozvedieť viac, tak nápis. Konverzácia je stále dobrý začiatok.
naxo M 52 rokov
Hĺadam priateľku na trávenie spoločných chvíľ. Budujeme si nový život a chcem spoznať ženu, ktorá vie úprimne milovať. Nie som náročný, ale mám rád úprimnosť.
Noem222 M 38 rokov
Hľadám milú, úprimnú ženu s dobrým srdcom. Do vzťahu môžeme priniesť lásku. Pracujem a voľný čas trávim všestranné a minulosť určite mám vysporiadanu.
YaN17 M 31 rokov
Muž 31 rokov Bardejov
Ahoj, touto cestou si hľadám partnerku do života.Ideálne stravený voľný čas považujem kalisteniku, prechádzku alebo proste ísť niekam von, vždy niečo vymyslím.
Na veci sa snažím pozerať s nadhľadom, som úprimný a priamy, k iným ľudom pristupujem s rešpektom a to isté aj očakávam.
Viac info v správe
Valer321 M 46 rokov
Snáď hľadám niečo, čo som este nenašiel, presne sa opísať nedá ten pocit, keď človek vie, že je konečne doma .. ako sa vraví ,,Niekoho, kto mi bude chýbať v mojom živote, hojnost vo všetkých smeroch spokojnosť,,
Ivi321 Ž 35 rokov
Ahojte, som 35 ročná rozvedená mamička 2 skolkarskych deti. Som veľmi citlivá láskavá a oddaná žena, milujúca matka. Hľadám si partnera, ktorý bude milujúci, láskavý, empatický, ktorý bude rád somnou tráviť voľné chvíľky a ktorý si oblubi aj moje deti a bude ich brať ako svoje. Môžeš byť rozvedený s deťmi, rada si zväčšim rodinu 🥰 myslím si, že druhú šancu si zaslúži každý, hlavne ten, ktorý vie ľúbiť 🥰
TyTy2312 M 27 rokov
Hľadám milú, vtipnú, sympatickú polovičku, ktorá vie, čo chce. Mám rád veľa humoru... Mám psíka, tak aby mala rada zvieratká. Som veľký milovník hudby novej, aj retro...
MiroslavK333 M 45 rokov
Muž 45 rokov Bardejov
Hľadám známosť na priateľstvo a možno viac... pracujem, voľný čas trávim byciklovanim, plávaním, prechádzky. Mám syna, má 15 rokov s ktorým trávim čas, ale chcel by som nájsť ženu na priateľstvo a ktovie..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania