amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bardejov BJ

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaBardejov

Jozef221 M 65 rokov
Zaluby: bicyklovanie, prechádzky v prírode, rodina..
Rad si pozriem zaujímavý film, prečítam dobru knihu. Mam rad veselých ľudí... Rád by som sa zoznámil zo ženou, s ktorou by som trávil voľný čas a ktorá by bola slnkom všedných dní.
Feerroo M 28 rokov
Rád varím, cestujem , čítam knihy , navštevujem divadlo a galérie , lyžujem.
Pracujem v Holandsku.
Zvieratká zatiaľ nemám ale do budúcna chcem psíka.

Hľadám niekoho kto rád objavuje nové kultúry , nové chute jedál , nové zážitky :)
matto1 M 35 rokov
zaluby - film,beh, posilovna...chozdza...spanok, zámky v cechach...
manager firmy...studujem prácu
nemám zvieratka vdomácnosti
so super ženskou...
všetky deti sú zaopatrené...
Martin1965 M 55 rokov
Hladám inteligentnu ženu na travenie voľného času a dovoleniek. Mám 55 rokov. Nehľadám známosť na jednu noc. Som náročný ako na seba tak aj na výber partnerky. Som zabezpečený a čakám na Teba.
azurit12 M 43 rokov
Moje záluby sú šport,hudba,internet, prechádzky v prírode.
Momentálne som bez práce a som invalidný dôchodca
Zvieratá doma nemám.
Mám 43 rokov ,normálnej postavy,som veselý ,ale ked ma niečo nahnevá viem sa rozčúliť inak som pohodový človek.
Yan29 M 27 rokov
Muž 27 rokov Bardejov
Ahoj volám sa Ján mám 27 rokov som z Bardejova a týmto spôsobom by som sa chcel zoznámiť s nejakým dievčaťom,v živote sa riadim skôr srdcom a intuíciou ako rozumom :) noa ak by sa náhodou našla nejaká krásavica ktorá ma záujem si písať alebo sa zoznámiť tak budem rád...
Janove M 43 rokov
Ahojte rad spoznám milú,úprimnú ženu ktorá už trochu vie čo chce a nemá problém otvoriť svoje srdiečko.Nemusím vypočítavé ženy,ktoré si chcú len zariadiť život a ďalej pokračovať v minulom dejstve.Ďakujem za pochopenie.
Jany72 M 48 rokov
Muž 48 rokov Bardejov
Záľuby-príroda, ale aj šoférovanie, práca mechanik, zvieratá v domácnosti- záchodový pavúk, slobodný, bezdetný. Deti nie sú prekážkou, ak je žena bezdetná, dorobíme...
alex100 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bardejov
Som aky som a nic nechcem natom menit. Dufam ze najdem zenu ktora to pochopi. Danke Weel. Moje zaluby su moje deti kazdz volny cas sa snazim venovat im.
Palino2310 M 29 rokov
Muž 29 rokov Bardejov
Medzi moje zaluby patri hubarcenie mam rad prirodu travenie casu v lese to je moje. zaujimaju ma auta sport sice sa aktivne nevenujem ziadnemu ale aspon si pozriem. takze tolko v skratke
Radek12 M 36 rokov
Muž 36 rokov Bardejov
Medzi moje záľuby patrí štúdium odbornej literatúry z oblasti sociológie, psychológie a filozofie. Mám vyštudovaný III. stupeň v odbore Sociálna práca a tiež mám vyštudovanú liečebnú pedagogiku. Pracujem ako odborný poradca na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny. Rád by som sa zoznámil s milou ženou, ktorá hľadá lásku, spriaznenú dušu.
helhel1 Ž 62 rokov
Hľadá sa inteligentný, slušný, samostatný VŠ/SŠ s vysporiadanou minulosťou, milujúci prírodu a všetko, čo k nej patrí.Východ nášho krásneho Slovenska nie je podmienkou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania