amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bardejov BJ

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Incon M 23 rokov
Muž 23 rokov Bardejov
Hľadám sympaticku babu ktorá mi sadne a dalej uvidíme
Som profesionálny sportovec (futbal)
Môj voľný cas trávim väčšinou trénovanim alebo chodenim von za zábavou
Janik1993 M 28 rokov
Muž 28 rokov Bardejov
Hľadám skromné dievča,nemusí byť v mojom veku hlavne aby ma chápala a prijala má takého akým som. Hlavné žeby bola dobrá, aby ma nesklamala, lebo už som si prešiel z pár nevydarenymi vzťahmi.
Som rómsky skladateľ rád spievam a tvorím vlastne tvorby, venujem sa spevu od malička.
Hľadám si vážny vzťah na celý život.
Tameris M 34 rokov
Muž 34 rokov Bardejov
Rád spoznám bajecnou ženskou. som veľký kritik jedál a milovník žien. počúvam všetku hudbu sveta malo čo sa mi nepáči ale ak sa mi niečo nepáči je to väčšinou rap a hip hop príde mi to trápne ako Palo Drapak. viac info v správe
Lenjad M 26 rokov
Muž 26 rokov Bardejov
Hľadám známosť, kľudne staršiu, rozvedenu, môže byť bacuľka ale hlavne ženu ktorá vie čo chce od života.
Môže mať deti ja mám tiež a milujem detí.
Voľný čas trávim v prípade, s priateľmi atď.
Prechádzky mam psa.
Mam vysporiadanú minulosť a viem čo hľadám.
Matus911 M 29 rokov
Som obyčajný chlapec a hľadám niekoho k sebe lebo dvom je vždy lepšie ako samému nápiš a ja ti určite odpoviem na tvoje otázky určite si budeme rozumieť papa
Dugujmek11 M 26 rokov
Hľadám ženu na stretávanie voľného času so mnou.. a čo už bude ďalej to nechám len na okolnostiach... ak bude chcieť niečo pekné..viac.. nemám žiadne zábrany.. som mladý pôvabny chalan ktorý je za všetko a to myslím všetko.
Fejk M 49 rokov
Mám rád prechádzky po lese aj na huby. rád počúvam hudbu z 80-90 rokov som na invalidnom dôchodku mám psa a hľadám si priateľku na vážnu známosť
Krysta Ž 41 rokov
Ahoj neznámy. Som rozvedená žena v najlepších rokoch, mám 2 dospelé samostatné deti. Touto cestou si hľadám rozumného a vyspelého muža, nežného romantika na spoločné chvíle, najlepšie na ďalších aspoň 50 rokov :) Hoci tejto forme zoznamky veľmi nedôverujem ale v dnešnej dobe je to vraj moderné, tak to skúšam aj ja. Som energická, mám rada prírodu, turistiku, veľa pohybu a humor, ktorý sa z dnešného sveta už pomaly vytráca. Nemám rada more a beduché ležanie na pláži. Relax si viem predstaviť aj ináč. Ak som ťa zaujala a chceš sa dozvedieť viac, napíš.
sasavl135 M 46 rokov
Hľadám partnerku na spoločné večere na travenie voľného času a trávenie času spolocnymi záujmami spoločne cestovanie Na dovolenky za pamiatkami a novými zážitkami
Tommy880 M 23 rokov
Hľadám milú a príjemnú ženu na vážny vzťah ktorá ma bude ľúbiť a budeme si verný. Vo voľnom čase rád chodím do prírody a počúvam hudbu. Dúfam že sa tu nájde taká žena.
Alex222 M 25 rokov
Ahojte hladam dobru zenu s dobrym srdcom
Mam rad sport futbal tenis man rad prirodu a cestovanie rad chodim na dovolenky len ze samemu sa mi nechce 😊
Dannyy Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Bardejov
Ahoj! Som rozvedena, zijuca v Bardejove. Hladam cca. 50 rocneho muza so zmyslom pre humor, ktory vie varit 😊. Zila som 25 rokou v Rakusku.Teraz skusam moje stastie v Bardejove. Som na invalidnom dochodku. Viac ak sa mi ozves. Hladam uprimneho veriaceho cloveka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania