amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vranov nad Topľou VT

Ste vo Vranove nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

Lubeno911 M 52 rokov
- hľadám príjemnú, rozumnú, a sympatickú osobu, s ktorou by som si rozumel, s ktorou by som bol šťastný a spokojný.
- do vzťahu by som rád priniesol dobrú náladu, vzájomné porozumenie, súdržnosť a lásku.
- dlhšiu podnikám v oblasti financií
- vo voľnom čase rád bicyklujem, plávam a hrám tenis
- a deti ? deti vyleteli z hniezda
Partak24 M 24 rokov
Muž 24 rokov Vranov nad Topľou
Ahojteee, hľadám vzťah, teda nie slovíčko vzťah ale proste soulmate 😊 slušnú a dobrú babu, ktorá to tiež myslí vážne: :) viac sa dozvieš v správe 😄😁😍.
Majki1234 M 32 rokov
Muž 32 rokov Vranov nad Topľou
Som úprimný a srdečný chalan. Pracujem ako pilčik, mojou záľubou je chov zvierat. Rád bicyklujem, mam rád turistiku po okolí aj ďalej, hľadám úprimne a milé dievča.
Samosam123 M 43 rokov
Bývam sám v rodinnom dome, pracujem v strojárstve. Chcel by som spoznať normálnu ženu do života a na spoločné chvíle. Venovať sa jeden druhému, riešiť spolu problémy a takisto radovať sa.
6peter11 M 37 rokov
Hľadám dievča alebo kamarátku, aby som s niekým trávil svoj voľný čas. A lepšie sa spoznávať na turistiky a športovanie. A niečom pomáhať jeden druhému.
Miso57 M 66 rokov
Som na dôchodku, žijem sám.
Minulosť mám vysporiadanú
Mám rád dejiny, históriu a kultúrne pamiatky.
Som rybár a rád sa prechádzam prírodou.
Nájde sa tu žena primerane veku?
Fenix420 M 26 rokov
Muž 26 rokov Vranov nad Topľou
Ahoj :) hľadám milé, inteligentné dievča/ženu, na veku nezáleží. Čo čakám od tejto stránky? Spoznať niekoho s kým by to mohlo klapať, ktovie. Nechcem nič siliť a keď sa viac spoznáme možno niečo medzi nami vypukne. Lebo to je to. NIEČO. LÁSKA.To, čo by chcel mať každý 🙂 mám dokončené gymnázium, na výšku som nešiel, momentálne som zamestnaný vo firme, ktorá predáva podlahy, dvere a všetky možné potreby pre stolárov. Voľný čas trávim v posilňovni alebo chillujem pred telkou po celom dni. Domáceho miláčika nemám ale mám radšej mačky ako psov. Mám rád prechádzky v prírode, turistiku, formulu 1, cvičenie, rád čítam, mám rád dobré jedlo. Neviem čo by som tu ešte napísal, ak by si mala záujem spoznať má bližšie, budem len rád :)
Pete80 M 42 rokov
Ahojky. Hľadám vážnu známosť, s ktorou budem tráviť voľné chvíle a tešiť sa z každého dňa. Dúfam, že touto cestou ťa tu nájdem. Verím v krásnu budúcnosť:)
Trpezlivy420 M 55 rokov
Touto cestou sa pokúšam si nájsť kamarátku, priateľku a čas ukáže ci z toho bude aj niečo viac. Som zamestnany. Vo voľných chvíľach rad grilujem, opekam a relaxujem pri dobrej hudbe alebo tv. Rad si pozriem dobrý film alebo šport.Nemam rád hádky, radšej nájsť kompromis a riešenie pri nejakých nejasností.
Viera249 Ž 58 rokov
Hľadám si priateľa na strávenie voľného času, turistika, posedenie pri káve, na začiatok stačí . Všetko ukáže čas, hlavne hľadám spoľahlivého človeka, ktorý bude, čo od života očakáva
Vladimir16 M 25 rokov
Hľadám vzťah aj viac
Pohode
Pracujem v zahraničí
Voľný čas behám
Áno, minulosť vysporiadaná
Dano8687 M 46 rokov
Hľadám sympatickú, príjemnú, ženu, ktorá si ctí a váži, že má partnera s dobrým srdcom a vie sa tešiť aj z maličkostí, ktorá by so mnou zdieľala spoločné pekné aj smutné stránky života. Som slobodný bez záväzkov, pracujem, mám rád život, dobré jedlo, prírodu, leto, bike, autá, korčule, veselých, dobrých ľudí. Ahoj

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania