amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vranov nad Topľou VT

Ste vo Vranove nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

Oblacimoj123 M 46 rokov
Si sama a máš vysporiadanu minulosť? rád by som ťa spoznal.. skúsme sa zoznámiť .. môžeš byť vo vzťahu v ktorom si nešťastná a plánuješ si poriadok urobiť v živote...
J1962 M 60 rokov
Možno ani ty nechceš byť sama. Spoločné prechádzky prírodou, spoločné záujmy, to je to, čo viem ponúknuť. Skús sa ozvať a zistíš, čo nás spája a čo vieme dať do spoločného života a prežiť ešte veľa pekného.
Robertius1975 M 46 rokov
Hľadám si lásku s ktorou chcem prežiť život ktorý mam ešte pred sebou, mam vlastný prerobený dom s malou záhradkou, pracujem v zahraničí ako stolár keď som von o deti sa starajú moji rodicia, mam dve deti 19 syn a 9 dcera rád chodím na výlety do prírody, minulosť mam vysporiadanu
32bambulka3232 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Vranov nad Topľou
Hladam muza, ktory by ma bral taku, aka som, so vsetkymi vlastnostami, ktory by sa nebal sa ma I zastat ak to bude potrebne, proste chcem byt uz konecne stastna. Hladam vysokeho muza od 30 do 42 rokov. Na spolocne chvile, prechadzky a pod.
November11 M 60 rokov
Hľadám niečo vážnejšie, som na invalidnom dôchodku, ale pracujem. Bývam sám som rozvedený. Voľný čas väčšinou na záhradke, výlet pri vode, rád cestujem.
Michaela3396 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Vranov nad Topľou
Som rozvedená. Žijem spolu so svojou dcérou, ktorá má 14 rokov. Čo hľadám?... Už ani neviem. Ak existuje, tak snáď lásku, pochopenie, možno kúsok šťastia.
Sidi40 M 40 rokov
Slobodný, pracovne vyťažený, hľadám kamarátku na zdielanie voľných chvíľ.. a časom možno aj viac :) Do vzťahu sa nehrniem, ale nebránim sa mu.. čas všetko vyrieši, ak mu trochu pomôžeme :)
Takže ak som ťa zaujal, ozvi sa..
MariankaVranov M 62 rokov
Dôchodca a hľadám vážnu známosť. Peknú milú ženu ktorá by mi bola oporou v dobrom a zlom. A by ma mala veľmi rada a bola na pomoci. Aby ma milovala a ja ju.
Gubko M 41 rokov
Muž 41 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám partnerku či prší alebo svieti slnko. do do voza či koča Mám rád prechádzky. Hubarčenie. Mám mačku momentálne sám. deti mi nevadia. žijem sam vopred dakujem
Valentina63 Ž 63 rokov
Hladam si partnera, dobreho a spolahliveho.... Ale nie suchara, co nevie ani pozartovat a vsetko berie vazne. A aby videl nie iba ciernu farbu, ale aj ine, jasnejsie....
nelo M 42 rokov
hľadám slobodnú ženu do voza aj do koča, dieťa nie je prekažkou, som seriózny, rozvedený bývam sám, ak máš záujem popísať, volať alebo sa stretnúť prosím ozvi sa
TZAR M 33 rokov
Muž 33 rokov Vranov nad Topľou
Hneď v úvode je dôležité spomenúť, že som živý, cítiaci a vedome konajúci tvor. Nie som nič virtuálne, čo niekomu slúži len ako občasné vyplnenie jeho života. Mám svoje sny, pocity, túžby a životné ciele.
Som zásadový človek, ktorý verí v určité hodnoty. Snažím sa byť zodpovedný a držať slovo. Čiže s ľahkovážnym človekom si nebudem veľmi rozumieť. Nechcem nikoho unavovať a preto prejdem rovno k veci.
Čo tu vlastne hľadám? Hľadám niečo, čo mi v živote chýba a za posledné roky mi to bolo aj mojou vinou odopierané. Hľadám jednu jedinú osobu. Jedno jediné dievča, ktoré mi zároveň bude spriaznenou dušou po zvyšok nášho života. Hľadám najlepšiu kamarátku, milenku, manželku v JEDNEJ JEDINEJ OSOBE. Ideálne z okresu VT a TV. Bezdetnú a do 33 rokov.
Verím v rodinu a v rodinný život. Verím vo vernosť, pretože pokladám vernosť za základ vzťahu dvoch ľudí. Túžim po stave, kedy sa môžem na človeka spoľahnúť, že ma pri prvej príležitosti nezradí. A to len preto, že sa vyskytla príležitosť. Také konanie je mi odporné a odsudzujem ho. Nechcem to dostať a preto to nechcem ani ja nikomu dať.
Mám rád turistiku a výlety do našej peknej prírody. Tiež ma bavia záhady a duchovno, no nie v náboženskom zmysle. Rád sa učím nové veci a veľmi ma zaujíma pôvod všetkého naokolo a hlavne zmysel, prečo je to tak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania