amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vranov nad Topľou VT

Ste vo Vranove nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaVranov nad Topľou

Domi12345 Ž 36 rokov
Hľadám chlapa do voza i do koča. Som zamestnaná. Rada grilujem a prechádzky po lese tie mám rada, opaľovanie.... venujem sa dcére s ktorou trávim voľný čas
Fejo37 M 37 rokov
Zoznamku pokec trošku sa odreagovať a nájsť milú a hlavne chapavu žienku ktorá sa tiež občas potrebuje vykecat pomôcť si zasmiať sa a podobne tak to bolo v skratke.
Weinachten Ž 40 rokov
Rada by som sa zoznámila so slobodným mužom bez záväzkov do 43rokov. Som slobodná, zamestnaná, mám rada prírodu, literatúru,varenie. Ak si aj Ty sám možno sa zoznámime.
Igor198103 M 39 rokov
Ahoj som igor rad sa zoznámiť s ženou s ktorou si budem rozumieť som rozvedený zamestnaný bývam sám rad relaxujem prechádzka číslo spoločne akcie dovolenky ak rad odpoviem na otázku som tu
Macka11 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Vranov nad Topľou
Som aká som iná nebudem. Mám rada prírodu,zvieratá, hudbu, dobrý film, rada varím a pečiem. Ideálny oddych je prechádzka v prírode. Samota je zlá ale niekedy je aj prospešná. Neznášam klamstvo a faloš.
belpet M 36 rokov
záľuby cyklistika, príroda, turistika, lyžovanie, mam rád zvieratka, Hľadám tu osobu ktorá bude rodinne založená a bude ma mať rada takého aký som. Deti nemám ale rád by som mal ak to bude možne.
Panpan7 M 47 rokov
Muž 47 rokov Vranov nad Topľou
Som sám a neviem čo hľadám. Mám rád hudbu a výlety.Možno raz nájdem.?
slavo264 M 43 rokov
Muž 43 rokov Vranov nad Topľou
Mám záujem naviazať úprimný a vážny vzťah, ktorý vychádza z priateľstva a buduje sa vzájomným spoznávaním . Hľadám žienku pre život od35 -45 rokov.Som slobodný bezdetný vo veku 43 rokov.Mam rád prírodu cestovanie
hudbu.
Motil01 M 54 rokov
Som rodinné zalozeny muž ktorý touto cestu hľadá kvitnuci kvet na luke v každom období.
Moje záľuby okrem práce doma sú turistika a spoznávanie nových miest .
Petrik7 M 34 rokov
Muž 34 rokov Vranov nad Topľou
Som vyštudovaný pedagóg, vierovyznanim kresťan - katolík, ktorý hľadá nejaké slobodné, nezadane, milé, kresťanský založené dievča so zmyslom pre humor.
Na oplátku ponúkam to isté.
Mám doma zvieratká.
Medzi moje záľuby patrí: cestovanie, šport, turistika, historicko - náboženské výlety, literatúra, pozriem si aj dobrý film a seriál.
Taro123456 M 46 rokov
Muž 46 rokov Vranov nad Topľou
Som obyčajný chlap ktori hlada vazny vstah mam 19r syna žije s matkov bývam sám mám vlastný byť pracujem ako vodic kamionu pre kaufland Slovensko rad by som sa zoznámil zo zenov ktorá hľadá to isté vazny vstah
Joja54 Ž 54 rokov
Mám rada prírodu, rada varím, pečiem a rada sa starám o kvety. Ak je voľná chvíľa, rada zájdem do wellnes. Prečitam si dobrú knihu, počúvam hudbu, rôzne žánre. Veľmi rada by som spoznala spriaznenú osobu, ktorá by mala podobné záujmy a záľuby.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania