amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vranov nad Topľou VT

Ste vo Vranove nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

Kvietocek20 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám si svoju spriaznenú dušu... muža do voza aj do koča... aká som ... zodpovedná, milujúca, veselá... pracujem v hoteli v Rakúsku chyžná...
Preto8 M 26 rokov
Hľadám vážnu známosť, podobného veku ako ja. Vo voľnom čase sa venujem svojim koníčkom najmä rybárčenie a oddych. Som slobodný a bezdetný. Rad spoznám sympatickú ženu od 20-30 rokov.
MichalSimeon M 21 rokov
Som mladý muž ktorý už nechce byt sam. Snažím sa nájsť dievča ktoré ma trochu pochopenie. Som vyrovnaný sám zo sebou. Moje zaľúby si prechádzka behanie mazlenie
Mattu16 M 32 rokov
Hľadám vážnu známosť.
Som rozvedený mam dve deti
Pracujem sam na seba a som sam sebe pán
Fakt neviem co ešte tu mám napísať.... Uvidime co život prinesie
Kamilio777 M 38 rokov
Muž 38 rokov Vranov nad Topľou
Ahoj
Touto cestou si hľadám partnerku na vážnu známosť kde ti môžem ponúknuť dôveru, oporu, lásku, trpezlivosť a pomoc keď to budeš potrebovať.
Pracujem väčšinou mimo SK rad športujem, čítam, posilka, krížovky, turistika, cestovanie atď.
Som slobodný nakoľko nemám až také skúsenosti so ženami nakoľko som mimo SK.
Rozky165 Ž 56 rokov
Hľadám kamaráta na rozhovory, turistiku a možno aj spoločne dovolenky. Časom možno aj viac. Mám rada úprimnosť a pravdovravnosť. S úsmevom na tvári, život ide ľahšie.
Toreto70 M 35 rokov
Muž 35 rokov Vranov nad Topľou
Mám 35 rokov a hľadám si ženu na vážny vzťah. Môže byť aj z dieťaťom. Moje záľuby sú rybárčenie a huby. Bývam sám v rodinnom dome. Budem veľmi rád ak ťa nájdem.
Daninino1234567 M 32 rokov
Hľadám kamošku vôbec sa nechcem osamostatnovat a skôr by sme dvaja zvladli toho viac rád si popocuvam rady či zápory tak ak chceš vedieť viacej píš ak budem mať čas odpíšem aj hneď...
Jozef2511 M 67 rokov
Muž 67 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám vážnu známosť a chcel by som sa zoznámiť s nejakou ženou aby som nebol sám, lebo samému je smutno a kvôli tomu sa tu chcem prihlásiť začo vopred ďakujem
Kocurik25 M 28 rokov
Ahoj hľadám k sebe ženu ktorá je veselá milá srandovná komunikatívna. Partenku na prechádzky v prírode, zábavu, tanec a všetko čo k tomu patrí. Ak to čitas napíš.
skubi124 M 23 rokov
Hladam nove pristelstvo.
Volny cas travim v prirode, horach alebo sportom na cestach, rad cestujem.
Dusko09 M 29 rokov
Muž 29 rokov Vranov nad Topľou
Ahoj volám sa Dušan mám 29 a chcem sa zoznámiť mylým úprimným spoločenským láskavym dievčaťom od 18 do 29 z okolia vranov nad Topľou Prešov nepracujem som na invalidnom dôchodku a najradšej sa venujem jazde na bicykly pozeraniu filmov a seriálov počúvaniu hudby prechádzakam a počítačom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania