amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vranov nad Topľou VT

Ste vo Vranove nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

Orion21 M 29 rokov
Hľadám tu sympatickú ženu, ktorá vie čo od života chce 😉 ktorá sa o seba stará, a vie sa zabaviť a relaxovať aj sama. Rád odpoviem na všetky otázky sympatickej žene, keď ju nájdem 😉
Pistik1984 M 40 rokov
Ahoj, rad sa zoznamim s príjemnou, komunikativnou kočkou, medzi moje záľuby patri futbal, už len pasívne, rad chodím do prírody, som nefajčiar, zatiaľ len toľko o mne.
Blaug M 40 rokov
Hľadám ženu na spoločné chvíle. Pracujem ako šofér. Dosť času trávim mimo domova a mam záujem si nájsť ženu, ktorá mi vyplní ten prázdny čas. Dúfam, ze ta nájdem.
PaulvanDyk M 41 rokov
Hladam aktivnu zenu rodinneho typu so smyslom pre humor, nefajciarku na travenie volnych chvil ci uz potulkami prirodou, na biku alebo ist niekam na vylet atd., casom mozno nieco viac, zena typu doma-sed nehrozi.. to je hrozba 🙂, som kludnejsi typ cize tlak 300/200 zatial neprichadza do uvahy jedine ako dochodca pri preberani dochodku 🙂
250John250 M 34 rokov
Muž 34 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám vážnu známosť, pracujem v zahranici a chýba my spoločnosť. Môj voľný čas trávim prechádzkami, plávaním. Moja minulost je za mnou, začal som nový život.
Presovcata Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám partnera na spoločnú cestu životom. Inteligentného muža s vysporiadanou minulosťou, ktorý vie čo chce v živote dosiahnuť a stojí pevne na svojich nohách, túži po plnohodnotnom vzťahu vytvorený na dôvere a láske.
Do vzťahu môžem po spoznani sa priniesť ženskú oporu, priateľstvom a možno neskôr aj lásku ak to bude obojstranné.
Som architektka.
Voľný čas trávim v prírode, rada zbieram huby, plávam, lyžujem, tancujem a robím ručné práce. Rada robím v záhrade a rada varím.
Mám vysporiadanú minulosť a mám rada kone.
Foxik1111 M 47 rokov
Muž 47 rokov Vranov nad Topľou
Hladam vaznu znamost alebo dobre priatelstvo. Zienku, ktorá chce zdieľať život vo dvojici, lebo samému je tazko v dvojke je vsetko krajsie a podstatne lahsie DAKUJEM.
Martin39 M 40 rokov
Muž 40 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám ženu na vážny vzťah a mám rád úprimnosť a vernosť. Ale mám rád aj sex, kde mam rád všetko. Túžim aj po rodine a mať so ženou aj bábätko.
Tomasosvk35 M 35 rokov
Muž 35 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám niekoho na pokec, na trávenie voľného času a možno aj dlhodobý vzťah.
Pracujem po celom Slovensku cez stavebnú firmu.
Mám rád prírodu, varenie ale pozriem si aj dobrý film.
milacik9876 Ž 43 rokov
hladam muza na vazny vztah, ktory vie co chce. minulost mam vysporiadanu, neznasam falos a pretvarku, vo volnom case rada lustim krizovky alebo si pozriem dobry film
Stsnislava Ž 66 rokov
Hľadám seriózneho muža, priateľského, tolerantného, aj aby dobre vyzeral, dobrého v blízkosti Vranova. Byvam sama. Mam rada prechádzky, zvieratko nemam. Som mila.
Janik1212 M 39 rokov
Muž 39 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám niekoho na spoločné travene chvíle, zatiaľ kávička, nejaká večera, kino pokec a potom uvidíme, čo sa z toho vyvinie. Ak si tiež osamelá, môžme to skúsiť.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania