amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vranov nad Topľou VT

Ste vo Vranove nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

kevlar M 29 rokov
Muž 29 rokov Vranov nad Topľou
Som až príliš špecifický chlap.
Zatiaľ budem rád za niekoho kto ma bude sprevádzať cestou k Bohu nášmu a niekoho s kým sa môžem zdieľať navzájom.
Vzťah je otázka času, tam sa vyprofilujeme.
marijanko M 71 rokov
Muž 71 rokov Vranov nad Topľou
Hladam vaznu znamost na spoluzite, Som na dochodku a chcem si uzit dlhe chvile. Volne chvile chodit do divadla, kina a spolocenske akcie aj sportove ako futbal, hokej, hadzana, prechadzky po prirode.
Janci07 M 27 rokov
Muž 27 rokov Vranov nad Topľou
Vo svojom vzťahu hľadám dievča s ktorou sa budeme navzájom rešpektovať. Pracujem ako elektrikár a všetko čo som v živote nadobudol tak to bolo vlastnými rukami
Levandula71 Ž 50 rokov
Som slobodná, hľadám obyčajného muža, ktorý má rád prírodu, domáce práce, kvety a všetko pekné. Slobodného, alebo vdovca s ktorým je radosť zostárnuť.
Danieliska Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Vranov nad Topľou
Ahoj,
som aktívna žena, ktorá má rada pohyb. Tancujem Zumbu, plávam, rada chodím pešo, do prírody aj medzi ľudí. Hľadám normalného parťaka na život :)
Sukre M 33 rokov
Muž 33 rokov Vranov nad Topľou
Pracujem minulosť nič extra viac by som sa pozrel do budúcnosti. Som rodený vranocan. Zatial nemám auto. V minulosti som boxoval. Teraz pracujem s motorovou pílou.
helg M 55 rokov
Hľadám ženu na chvíle ktoré nás vytrhnú zo stereotypu a prenesú do sveta vzrušenia, vášne a poznania, ženu ktorá vie potešiť aj prijať potešenie, hľadám a zároveň ponúkam absolútnu diskrétnosť a zachovanie osobného súkromia.
Makitar M 49 rokov
Hladam znamost kamaratku priatelku partnerku mozno vaznu znamost neviem som tu po prvy krat a mozno najdem koho hladam rad pocuvam hudbu od ludovej az po trance neviem co mam este osebe povedat
Juli6 Ž 48 rokov
Mam 48 rokov, pracujuca samostatna zena. Vsetko zvladam sama, deti dospele, samostane. Hladam veseleho priatela na vylety, kupanie, dovolenku. Normalneho muza na bezne radosti zivota.
Tinuska0012 Ž 43 rokov
Hľadám si priateľa. Nech je láskavý, dobrosrdečný, ktorý má rád zvieratá., šport, prírodu. Mám rada hory, lesy. Rada plávam. Dúfam, že sa ozveš. Budem sa na Teba tešiť.
Bendro1 M 25 rokov
Hľadám milé dievča na kamarátstvo po čase niečo viac . Aby bolo inteligentné malo rada šport , spoločne prechádzky a hlavne aby sme si vzájomne rozumeli.
Hakine M 44 rokov
Ahoj hľadám si zenu na vzťah z okolia Vranov nad Topľou na lásku porozumenie objatie na život v dobrom aj zlom a nie len využiť a odist to radšej nechaj tak

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania