amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prešov PO

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrešov

Duncorok2022 M 43 rokov
Som slobodný 43 ročný muž, láskavý, úprimný, nefajčiar, abstinent. Rád spoznám milú žienku s dobrým srdcom, ktorá je tiež osamelá a hľadá muža
pre pekný spoločný vzťah vo dvojici. Prešov a okolie.
Ak máš vážny záujem ozvi sa.
Pitko79 M 43 rokov
Muž 43 rokov Prešov
Hľadám úplne obyčajnú ženu, ktorá vie čo od života chce. Je samostatná, s vysporiadanou minulosťou. Deti u mňa nie sú žiadnou prekážkou. Snáď sa tu taká nájde.
Man007 M 57 rokov
Som pracujúci muž, ktorý si hľadá ženu s ktorou sa bude dať zasmiať, ale aj porozprávať. V dvojici sa kráča životom ľahšie. Mám rád prechádzky do prírody, prácu v záhrade, ale aj dobrý film a hudbu.
cohiba M 48 rokov
Muž 48 rokov Prešov
Ahoj. Hľadám ženu na vážny vzťah, na život... z Prešova, alebo z okolia Prešova. ak by si mala záujem sa spoznať, tak kľudne napíš, pýtaj sa..., rád odpoviem.
Blanxe27 Ž 47 rokov
Hľadám spoľahlivého partnera, pohoďáka na bežné aj sviatočné dni. Mám rada šport, prírodu a čitanie kníh. Pracujem a to isté vyžadujem od partnera. Rovnako ako vysporiadanú minulosť.
Martina282 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Prešov
este neviem co konkretne hladam, všetko sa o sebe dozvieme postupne ... som aktivna, vela sportujem, pracujem, staram sa o deti a vlastne na zabavu vela casu nemam :)
TuanetoLujdzo M 46 rokov
Muž 46 rokov Prešov
Hľadám pokiaľ možno vážny vzťah založený na vernosti porozumení tolerancii dôvere, empatii. Mam rád históriu archytotechnicke hrady zámky a kaštiele....
Elena123 Ž 49 rokov
Hľadám vážny vzťah....
Som rozvedená, bývam sama,mám 49r.
Som veselej povahy, pracujem, mám rada prechádzky, rada cestujem...
Keď sa chceš dozvedieť viac, napíš ☺ rada Ti odpoviem
Lepi M 63 rokov
Muž 63 rokov Prešov
Hľadám priateľku, kamarátku. Som vdovec, dôchodca ale ešte pracujem. Rád chodím do prirody, na huby, výlety, welnes, motoristické podujatia, rad varím, práce kolo domu. Minulosť vysporiadana.
Tifoso M 51 rokov
Muž 51 rokov Prešov
Som SZČO, športovo založený. Nefajčiar, bez záväzkov. Záľuby - šport, grilovanie, kultúrne a športové podujatia, cestovanie, práce v záhrade, zberateĺsvo futbalové relikvie.
Lukasko525 M 22 rokov
Hladam slecnu na zoznamenie :) Studujem vysoku skolu v presove. Mam rad fyzicku aktivitu cize vsetky druhy sportov a uz neviem co tu mam pisat viacej osobne :)
Roberto68 M 53 rokov
Muž 53 rokov Prešov
Hľadám vážny vzťah. Pracovitý sympatak abstinent nefajčiar pracujúci v zahraničí hľadá sympatickú šikovnú babu. Rozvedený mám dvoch synov. Sklamany po dlhodobom vzťahu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 62 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania