amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prešov PO

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrešov

brunel M 41 rokov
Skúsam, ci je tu zena, ktora tiez chce priviest duševnu a telesnu rovnovahu k peknemu stálemu vztahu a zmazaniu profilu na tejto zoznamke. Som strednej postavy a rád spoznám nezadanu, sympaticku optimisticku zenu, bez cigariet. Cestovanie, kultura, hory, more, radosti, starosti, láska... Ideálne z vychodneho Slovenska. Tesim sa na pismenka od Teba.
Igik M 62 rokov
Muž 62 rokov Prešov
Hľadám partnerku, Inteligentnú ženu s vysporiadanou minulosťou, ktorá vie čo chce v živote dosiahnuť a túži po plnohodnotnom vzťahu vytvorený na dôvere a láske.
Do vzťahu môžem po spoznani priniesť oporu a možno neskôr aj lásku ak to bude obojstranné.
Som výsluhový dôchodca
Voľný čas trávim športom ako volejbal , chodím do prírody, rad zbieram huby, lyžujem, tancujem a
marcelino39 M 39 rokov
Hľadám dlhodobý a vážny vzťah, milu ženu slobodnú. Pracujem ako šofér pre Lidl. Mam rad deti a nevadí mi partnerka s dieťaťom. Bývam vo svojom byte v meste Presov. Mam rad turistiku a bicyklovanie, korčule.
danuskka1 Ž 49 rokov
Ahoj. Touto cestou si hľadám úprimného a milého partnera na strávenie spoločných chvíľ. Od vzťahu očakávam úprimnosť, lásku a toleranciu. Budúci partner by mal mať vysporiadanú minulosť. Pracujem, vo voľnom čase sa venujem záhrade a kvetom, rada si pozriem dobrý film/seriál. Mám dospelého syna. Ak som ťa zaujala a chceš sa o mne dozvedieť viac, rada ti odpíšem.
SieneAmenti M 48 rokov
Muž 48 rokov Prešov
🇸🇰 Hľadám zatiaľ dlhodobý nezáväzný vzťah.😉🥰❤️💋
Som sympatický podnikateľ, ktorý rád relaxuje vo wellness, má rád výletíky, prechádzky v prírode a tak isto má rád športové aktivity.
Simo321 M 28 rokov
Muž 28 rokov Prešov
Chcel by som spoznať milú, krásnu babu, ktorej nič nevadí,🙂 hlavne nech vie, čo chce, ma zmysel pre humor a hlavne, aby som mohol s ňou tráviť voľný čas 🙂
Bibs51 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Prešov
Rada spoznám muža, ktorému chýba blízky človek, samota je zlá a vo dvojici je všetko ľahšie a veselšie. Som rozvedená, mám dospelého syna. S minulosťou som vysporiadaná a otvorená spoznať priateľa a neskôr snáď partnera, ktorý už nechce kráčať životom sám.
Vo voľnom čase si rada vyjdem do prírody, turistika či bike. .. Rada spoznávam nové miesta, žeby práve s tebou....? Ak tam niekde si...
Konariq7 M 35 rokov
Muž 35 rokov Prešov
Hľadám ženu na outdoorové aktivity, konverzáciu, zábavu. Som priamy, úprimný, verný, láskavý. Robím pro bono šachového trénera osobám s telesným a iným postihnutím, som na dôchodku. Voľný čas trávim na rybách, hubách, v prírode, výletmi, nemám domáce zviera, ale milujem psy.
Minulosť plne vysporiadaná.
Hitchens M 39 rokov
rad sportujem, mam rad turistiku, vecer pohar vina a dobry film, zmysluplne debaty. objatie a dovera. Hladam spriaznenu dusu, chemiu, moje druhe. jing a jang
2024jar2024 Ž 63 rokov
Hľadám môžno práve teba, ak máš pocit samoty a rád by si to zmenil, tak skús napísať, možno nájdeme spoločnú reč. Turistiku veľmi neoblubujem, radšej práce v záhrade.
Foxik1111 M 47 rokov
Hladam vaznu znamost alebo dobre priatelstvo.
Zienku, ktorá chce zdieľať život vo dvojici, lebo samému je tazko.
Matej044 M 18 rokov
Hľadam niekoho na stretko a podľa situácii uvidíme, čo bude ďalej.
Študujem na strednej škole a niekedy chodim hrávať futbal alebo si zaplávať alebo zacvičit.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania