amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prešov PO

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrešov

Jozef2013 M 56 rokov
Muž 56 rokov Prešov
Som sám tuzim po láske peknom vzťahu záleží na partnerke co chce. Dúfam že sa ozve osamelá žena. Naj keď je z Prešova sama na stretko. Ja prídem keď sa ozve dáme si telefón.
Jou7 M 56 rokov
Dámu do voza i do koča. Ktorá má rada sex a vie sa obetovať pre dobro iných. Ma rada prírodu šport a deti. Tiež aby bola v záhradke ako doma. Mala by mať záľubu vo varení a pečeni
Mamulienka75 Ž 46 rokov
Hľadám muža do pohody aj nepohody, s ktorým by som sa mohla veľa smiať a tráviť voľné chvíle. Milujem svoje deti (16, 20), rodinu, priateľov. Mám rada dlhé prechádzky, lyžovanie, práce okolo záhradky, ale aj varenie a pečenie. Tento rok sa chystám na Kriváň, chceš sa pridať?
dasa100 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Prešov
Hľadám vyrovnaného, inteligentného, vzdelaného partnera s vysporiadanou minulosťou. Ponúkam to isté. Rada lyžujem, plávam, bicyklujem. Mám rada zvieratá. Často chodím do prírody.
Avokardum1965 Ž 56 rokov
Pekný deň prajem. Hľadám vážnu známosť. Pracujem v zdravotníctve. Medzi moje záľuby patrí šport. Zvieratká mam rada ale nemám žiadne do bytu sa zvieratká nehodia.
xyza44 M 58 rokov
Som normálny muž, mám rád pohodu, dobrý film, prírodu, zvieratá. Učím sa mať rád sám seba. Nenávidím ľudskú hlúposť a zlobu.
Hľadám normálnu ženu s podobnými záujmami na priateľský vzťah.
Turisman M 52 rokov
Vaznu znamost.. dufam ze najdem.. nieco o sebe mam v profile.. viac info pri osobnom stretnuti ..ale predsa len nieco o sebe prezradim.. som skor sportovy typek.. rad si pozriem dobry film..
15adrian15 M 28 rokov
Muž 28 rokov Prešov
Dobrý deň. Hľadám ženu od 25 do 45rokov, na kamarátsky po čase aj trvalý vzťah.. nefajčím nepijem tak to tiež privítam .. mám dosť rokov na zloženie rodiny a preto som tu. Ďakujem
Leuting78 M 42 rokov
Muž 42 rokov Prešov
Hľadám lásku úprimnosť dôveru, som zamestnaný, minulosťou sa nezaoberám zviera nemam ale v budúcnosti sa chystam, hľadám spriaznenú dusu, rozumnú ženu ktorá vie milovať a stát v dobrom aj zlom a hlavne variť byť uprimná a verná aby neklamala vo voľnom čase športujem chodím na prechadzky
Mikulasko122 M 26 rokov
Muž 26 rokov Prešov
Hladam zenu hlavne z okolia PO, rad by som bol ak by mala rada motocykle a exoticke zierata.
Rad pozeram serialy filmy, no bohuzial neovladam gramatiku ale zato mam rad cisla
Ronnie525 Ž 18 rokov
Žena 18 rokov Prešov
Minulosť je minulosťou. Hľadám vážny a úprimný vzťah. Muža vo veku od 17 do 20 rokov. Aby bol kresťanský založený muž. Rada čítam knihy. Milujem módu.
Stastievnas111 M 45 rokov
Ak hľadáš vážny vzťah založený na dôvere úcte rád by som ťa spoznal. milujem prírodu wellness.. ak si nešťastne zadaná prip túžiš po šťastí láske skúsme sa spoznať..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 45 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania