amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prešov PO

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrešov

simono67 M 56 rokov
Muž 56 rokov Prešov
Hladam vážnu znamosť
pracujem
rád chodim do prirody, bicykel, plavanie, turistika a cestovanie
mám rad zvierata, hlavne kone
minulosť mám vysporiadanu už davno
gitawa M 47 rokov
Hľadám príjemnú sympatickú ženu, s ktorou by som chcel začať nový život a zdieľať vecí s tým suviace.
Som zrelý ambiciozny muž, finančne stabilný, ktorý ma zmysel pre humor.
Jozo4910 M 32 rokov
Hladam vazny vztah... zvieratko nemam, ale nevadi mi ..minulost sa snazim vysporiadat .. hladam niekoho, s kym si budem rozumiet. Pracujem v zahranici. Do vztahu mozem priniest len seba 😁
MajozPO M 44 rokov
Muž 44 rokov Prešov
Volám sa Marián, mám 44 rokov a som z Prešova.
Som slobodný, bezdetný, človek v strednom veku ako sa zvykne hovoriť. Inzerát som si dal preto, lebo môjmu životu chýba druhá polovička.

Ľudia si vyberajú ľahšiu cestu, takú bez prekážok. Ja mám však radšej takú na ktorej ak stretnem, tak len človeka s už vybrúseným charakterom. Má to svoje výhody, aj nevýhody. Výhodou je, že taký mi bude oporou, samostatný, premýšľajúci, už vie čo chce. Nevýhodou, že sa hľadá dlho. Snaží sa nepútať pozornosť, ako ho aj zazrieme, častokrát si to uvedomíme až spätne.

Môj partner ma určite spozná... Pozná dobu v ktorej som bol ešte chlapcom, počúval rovnaké pesničky, cítil vôňu kvetov a vnímal rovnaký svet. To si dnešný človek len ťažko dokáže predstaviť. A tak sa budeme mať stále o čom rozprávať...

Rád čítam, píšem, vzdelávam sa, chodím do prírody, bicyklujem, plávam, počúvam hudbu ... ako každý človek.
Palko1956 M 66 rokov
Hľadám, kamarátku, priateľku na spoločne vychádzky, posedenia. Som na dôchodku. Čas venujem záhrade, bicyklu, plávaniu a turistike. Som spoločensky. Hľadám primeranú dámu s podobnými záujmami.
botti M 63 rokov
Život vie byť poriadne kľukatý a nie všetko, čo sa zdá byť zlato, je zlatom. Hľadám si priateľku / môže byť aj vydatá, lebo aj ja som ženatý/ na priateľstvo, na všetko pekné, čo nám život ešte môže ponúknuť. Ak máš podobné zmýšľanie , ozvi sa.
JakubG86 M 36 rokov
Muž 36 rokov Prešov
Ahoj, som jakub a hľadám si priateľku na vážny vztah, rad cestujem, čítam, vzdelávam sa, nakoľko som veľa pracoval, nemal som veľa času si zariadiť rodinný život, preto to skúšam takto.
Martinsm M 34 rokov
Muž 34 rokov Prešov
Hľadám ženu na vážny trvaly vzťah, chcem si založiť rodinu, chodím vonku do prírody, chcem ženu, ktorá má búde milovať a vážiť si ma, chcem aby sme spolu mali vzťah.
Mrrko M 25 rokov
Muž 25 rokov Prešov
Ahoj, som z Prešova a hľadám nejakú novú známosť, časom aj stretko, rad si popíšem s nejakou dievčinou, ktorá hľadá to isté... Som mladý 25r, mam rad adrenalin a dobrodružstvo. Kľudne napíš 😊
123445 M 21 rokov
Muž 21 rokov Prešov
Hladam takú známosť, že môžu prísť v budúcnosti aj deti a hladam čestnu lásku, ktorá ma bude milovať tak, ako ja budem ju milovať, aby ma neodpustila ♥️♥️♥️
Riiaa Ž 52 rokov
Prajem si rozumneho uprimneho muža s dobrym a citlivym srdcom na ktoreho by som sa mohla spoľahnuť. Najsť v Tebe dôveru oporu istotu...byť tu vždy jeden pre druheho. Niečo čo premeni sa v uprimnu a čistu lasku. Voľny čas travim v prirode, mam rada kľud, prechadzky, zahradu, spoznavanie novych miest.
Jakub22 M 20 rokov
Ahoj, volám sa Jakub, študujem na Vysokej škole a hľadám si si dievča na písanie a neskôr možno na niečo vážnejšie, milujem prírodu, zvieratá a svoju rodinu. Ak som ťa zaujal, kľudne napíš.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 73 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania