amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Dominik9404 M 27 rokov
Muž 27 rokov Poprad
Moje záľuby hudba, šport, príroda, cestovanie. Pracujem ako hudobník. Rád by som sa spoznal so sympatickou dámou. Všetko o mne sa dozvieš počas našej debaty :)
Lila10 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Poprad
Záľuby príroda, kone, každú voľnú chvíľku trávim s dcérkou ktorú nadovšetko milujem ktorá má 8 rokov. Pracujem ako telefonistka.Som úprimná cielavedoma a hlavne idem si za svojim. Ak niečo chcem idem za tým a nevzdávam sa
Suninsoul Ž 42 rokov
Ahoj. Rada cestujem, športujem (bicykel, beh, turistika, joga, skalp, lyže), veľa času trávim v prírode. Vzdelávam sa celý život :), mam rada slnko, smiech, vášeň... a mnoho ďalších vecí :-) Venujem sa fyzioterapii. Hľadám inteligentného aktivneho chlapa s ktorým by sme si mohli vychutnávať krásne spoločné okamihy. Ziť aktivny život ale aj len tak ležať pri krbe pod dekou, spolu cestovať, spoznávať nové kultúry a byť si vzájomne oporou. Teším.sa na teba.
mariopp M 51 rokov
hladam slecnu pani zoznamenie
priatelstvo casom mozno viac
rad sa zoznamim s pani - slecnou podobneho osudu / nazoru
nehladam zachranu ani spasu - hladam normalne dievca do pohody aj nepohody
miosun77 M 44 rokov
Muž 44 rokov Poprad
Ahoj, hľadám si žienku, ale hlavne moju druhú polovičku ktorú by som mohol ľúbiť a tráviť s ňou voľné chvíle.
Mám rád výlety, more prírodu, ale aj rodinnú pohodu.
Starám sa o 17 ročnú dcéru, ale tá už nejakú zvláštnu opateru nevyžaduje :)
Dúfam, že ťa nájdem a dáš nám šancu.
tichypan M 68 rokov
Muž 68 rokov Poprad
Bicyklovanie, Chalupárčenie, prechádzka v prírode ... so ženou do koča aj voza, rád chodím na wellness pobyty, rád varím a robím domáce práce, veľmi rád šoférujem , bývam sám v troizbovom byte s krásnym výhľadom na celé Vysoké Tatry.
Romana123 Ž 48 rokov
Záľuby-bicykel, lyže, televízor, kniha.,zahrada.Pracujem v sociálnej oblasti. Som nefajčiar. Mam jedno dosplelé dieťa. Rada by som sa zoznámila s inteligentným mužom, ktorý má podobné záľuby.
princess67 Ž 41 rokov
Okolie tvrdí, že pekná na úrovni...Mám záujem zoznámiť sa s milým mužom .Milujem šport, šport, svoje dieťa a asi všetko. Som aktívna a spoločenská.
Pracujem v štátnom rezorte... Mám rada obyčajné veci napr. dobrá káva v príjemnej spoločnosti.
jozi26 M 39 rokov
Muž 39 rokov Poprad
Celkom v pohode chalan mám rád zvieratá hľadám úprimnú partnerku dieťa nie je prekážkou mám rád prírodu pracujem ako vodič voľný čas trávim vselijako podľa okolností záľuby futbal hokej len rekreačné
zienka60 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Poprad
Veľmi rada pečiem ,čítam knihy,trochu fitko.Zvieratka nemám ale mám ich rada.Zoznamim sa rada z nezadaným mužom ,ktorý nefajčí a nepije.Ktrorý má rad prechádzky ,hodbu ,tanec , pekné filmy .
stefan221 M 34 rokov
Muž 34 rokov Poprad
Som slobodny pracujuci uprimny muz hladajuci spriaznenu dusu s okolia popradu mam rad prirodu prechadzku spolocnost nemam rad samotu. budem rad ak spoznam nejaku osobku
Alibaba14 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Poprad
záľuby: cestovanie
práca: znalec v odbore stavebníctvo
máme doma psíka
rada by som sa zoznámila s mužom, ktorý vie čo chce
deti: syn 18 rokov, dcéra 13 rokov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania