amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levoča LE

Ste v Levoči a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevoča

Bucheron M 54 rokov
Muž 54 rokov Levoča
Rád by som sa zoznamil s nezadanou ženou, vysporiadanou so svojou minulostou, úprimnou, ktorá vie čo chce, má rada prírodu a šport. Som slušny, pracovity chlap, so záľubou pre šport.
Thoma1 M 42 rokov
Ahoj.. hladam znamost vseho druhu 🙂 hlavne sportovo zalozenu, som zamestnany, volny cas travim sportom, rekreaciou, prirodou, cestovanim, mam rad kulturu, planujem si zadovazit nejake zvieratko, mam ich velmi rad.. Ked ta nieco podobne zaujima, budem poteseny 🙂 ak zareagujes na moj inzerat
Ajinka45 Ž 45 rokov
Ahoj, hľadám zatiaľ len kamarátsky vzťah, najlepšie praktizujúceho rímskokatolíka ... mám tri deti, dve dospelé a jedno 9-ročné ŤZP o ktoré sa starám. Minulosť mám vysporiadanú.
Ondrik849 M 37 rokov
Muž 37 rokov Levoča
Nehladam princeznu, ale obycajnu, jednoduchu zenu, ktora ma bude mat uprimne rada, ako aj ja ju. Volny cas rad stravim v prirode, wellnes, prechadzky a taktiez rad spoznavam nove miesta, teda rád cestujem
pintoss M 47 rokov
Muž 47 rokov Levoča
Hľadám ženu na vážny vzťah, z predpokladom rodinneho života z detmi. Ponukam lasku finančnu a citovu stabilitu, mam vysporiadanu minulosť. Som zamestnaný a zabezpečeny.
Majo907 M 50 rokov
Muž 50 rokov Levoča
Pracujem intenzívne. Hľadám rozptýlenie na samotu a dlhé popoludnia a noc.
MatusZi M 39 rokov
Muž 39 rokov Levoča
Hľadám lásku, kde by sa vybudoval vzťah. :) Mám psíka a veľa iných zvierat. Už som doštudoval, no stále sa mám čo učiť, nie som dokonalý, iba jedinečný. :)
frank4666 M 47 rokov
Hľadám nejakú žienu na pisanie, na veku nezáleží. Hladam kamaratstvo, môže byť aj bez foto, nie je to podmienkou. Ak som Ťa zaujal, napíš mi, odpíšem
redajka Ž 66 rokov
Hladam muža na začiatok popisat si. Do vztahu možem priniest dobru naladu. Som na dochodku, ale este pracujem, volny čas travim v lete na zahrade alebo s rodinou. Som vdova.
Simon123 M 22 rokov
Muž 22 rokov Levoča
milý, inteligentný, milujúci, vtipný, rad cestujem, rad sa prechádzam, rad pozerám film doma, rad chodím do kina, na večeru, na nákupy, rad čítam knihy, rad sa venujem frajerke
Lukas127 M 26 rokov
Ahoj, volám sa Lukáš, mám 25 rokov a hľadám si kamarátku na trávenie voľného času, v prípade vzájomných sympatií som otvorený i niečomu viac.
Ak by si mala záujem napíš.
Dalibor879 M 46 rokov
Muž 46 rokov Levoča
Som normálny človek všestranný. Mam dom a všetko čo k životu treba. V súčasnosti pracujem ako operátor ale doteraz som pracoval ako vodič a tesár. Hľadám si priateľku zatiaľ na písanie či telefonovanie a neskôr aj niečo viac.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania