amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levoča LE

Ste v Levoči a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevoča

Skorec123456 M 52 rokov
Muž 52 rokov Levoča
Aby ma niekto miloval a mala ma rada aby sme sa mali radi pracujem ako šofér chcem si urobiť pekný zvyšok života a tak aj mojej polovičke aby sme sa mali v živote dobre
Viktorka1995 Ž 26 rokov
Žena 26 rokov Levoča
Nesmie chýbať dôvera
Partneri by sa mali pochopiť vo všetkých veciach
Milujem keď mi niekto lichoti
Mam rada nových ludi
Mam rada šport
Plávanie lyžovanie volejbal....
dodo7477 M 31 rokov
Muž 31 rokov Levoča
v laske som sa sklamal som dost opatrny .... napis ak mas zaujem. Je tazke doverovat ale skusim to este na tejto stranke takze cakam ze co sa stane ci vobec niekto bude mat zaujem :D
Rony11 Ž 32 rokov
Niekomu život naloží toľko ťažkého nákladu, že nevie sám pokračovať. Treba mu pomôcť, chytiť za ruku, objať a dvíhať... Ak sa tak cítiš a potrebuješ niekoho, komu sa môžeš vyrozprávať, som tu.
Peter345 M 30 rokov
Hľadám ženu priateľku záleží na sympatií rad by som spoznal ženu ktorá vie pochopiť milovať. Dúfam, že sa taka nájde môže byt aj slobodna mamička nevidím v tom problém.
123jaroslav123 M 29 rokov
Hľadám niekoho na spoločne trávenie voľného času - časom možno viac. Pracujem, rada počúvam hudbu, mám rada zábavu. Mám psíka. Mam vysporiadanu minulosť
Peter1111peter M 43 rokov
Muž 43 rokov Levoča
Wellnes, príroda, motokros, lietadla, lyžovanie, plávanie, dobre jedlo.
Pracujem...
Martin9404 M 40 rokov
Som rozvedený a chcem si nájsť ženu, ktorá by so mnou chcela žiť a tráviť voľné chvíle. Deti niesu problém. Viem sa prispôsobiť. Momentalne pracujem v zahraničí. Hľadám vážny vzťah.
Jarka555 Ž 31 rokov
Hľadám niekoho na spoločne trávenie voľného času - časom možno viac. Pracujem, rada počúvam hudbu, mám rada zábavu. Mám psíka. Minulosť vysporiadaná .
Karlinka Ž 57 rokov
Hľadám vdovca, nefajciara, nealkoholika, úprimného, verného, zábavného, ktorý má rád prírodu. Ponúkam to isté. Pracujem a hľadám tiež pracovitého partnera.
Mucko1234 M 43 rokov
Hľadám ženu od 30 do 45 som mám rád prírodu a veľmi rád by som ťa našiel aby sme chodili spolu ak chceš tak viac v správe si poviem može byť aj slobodná mámina
hrosik78 Ž 43 rokov
Rada by som sa zoznámila s mužom vo veku od 40 do 45 rokov z okolia Levoče, s ktorým by sme si zašli do prírody, na turistiku, či spoločne bicyklovať a tráviť voľný čas. Po vzájomnom spoznaní bude závisieť naša budúcnosť len od nás dvoch.

1 2 3 4 5 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania