amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levoča LE

Ste v Levoči a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevoča

Vlaska123 Ž 43 rokov
Úprimná, pracovitá, so zmyslom pre rodinný život a hodnotami z doby ľudskej, hľadá človeka, ktorý je sám sebou a váži si ženu, ktorú má rád. Príroda, domácnosť a život v pokoji sú pre mňa zmyslom života.
Simon123 M 21 rokov
Muž 21 rokov Levoča
milý, inteligentný, milujúci, vtipný, rad cestujem, rad sa prechádzam, rad pozerám film doma, rad chodím do kina, na večeru, na nákupy, rad čítam knihy, rad sa venujem frajerke
Brano3 M 50 rokov
Hľadám priateľku na spoločné trávenie voľného času. Výlety na motorke, každý pekný víkend na inom peknom mieste, turistika, prechádzky, plávanie, korčuľovanie... Ale aby sme sa len nevozili a nešportovali, nemám problém občas len tak ležať na gauči pred telkou. Pracujem, bývam sám, minulosť mám vysporiadanú. Uprednostňujem posedenie pri káve, kde človek zistí viac, ako z týchto pár viet. Nebránim sa vážnemu vzťahu.
Samuel201 M 21 rokov
Neviem čo tu vlastne hľadám.. V okolí som nenašiel babu na vzťah tak asi skúšam šťastie tu. Uvidím ako to dopadne. Každopádne by som chcel aby to dopadlo dobre.
Lukas127 M 25 rokov
Ahoj, volám sa Lukáš, mám 25 rokov a hľadám si kamarátku na trávenie voľného času, v prípade vzájomných sympatií som otvorený i niečomu viac.
Ak by si mala záujem napíš.
Dalibor879 M 45 rokov
Muž 45 rokov Levoča
Som normálny človek všestranný. Mam dom a všetko čo k životu treba. V súčasnosti pracujem ako operátor ale doteraz som pracoval ako vodič a tesár. Hľadám si priateľku zatiaľ na písanie či telefonovanie a neskôr aj niečo viac.
Milosko68 M 54 rokov
Pre zvedave, napis, dozvies sa..
Ale strucne o sebe, pracujem, vozim sa po europe. Vysoky, nepijem, nefajcim..
Hladam nieco, hmm, sam neviem co a ako...
Brigiibi Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Levoča
Hľadám priatela na spoločné aktivity. Zaujem turistika, chaluparenie, wellness, rodina, priroda, prechádzky grilovanie, kultúrne podujatia, dovolenka , more
Ewalila1416 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Levoča
Som učiteľka, mám 45 rokov a hľadám spočiatku výborne priateľstvo, dobrú komunikáciu a spoločne trávené chvíle, časom perspektívu a vážny vztah. Mám rada prírodu, turistiku, tenis, pingpong, varenie a maľovanie.
Segin M 46 rokov
Zdravim najprv kamarátku a potom sa uvidí. Mam mačku. Mám vlastný dom. Chodím do práce ktorá má baví. Volný čas trávim na záhrade alebo v lese. Mám pri sebe aj dcéru ktorej bude 15 rokov. Takze toľko.
Peter95A M 27 rokov
Rad chodím do prírody na prechádzky so psíkom na turistiku. Mam rád dobré jedlo, vypočujem si dobrú hudbu nezáleží na tom čo to je rád si vypocujem všetko
stefan4444 M 18 rokov
Muž 18 rokov Levoča
som mladý muž hladam mladu ženu hladam priatelstvo možno aj važný vztah. mam rad prechadzly ale nie tury mam rad rockovu hudbu a trochu rep akčne a kriminalne filmi. šport pozeram hokej formulu 1 a hrajem kolky chodim aj na turnaje.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania