amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Levoča LE

Ste v Levoči a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevoča

Pesto M 30 rokov
Muž 30 rokov Levoča
Hľadám babu na spoločné večery... pracujem každú noc a preto hľadám spoločnosť, aby som nebol sám, takže v klude napíš, dáme stretko atď .. čakám na vážne zaujemkyne
niekto123 Ž 19 rokov
Hľadám niekoho mladého, približne v mojom veku. Som introvert a mám trochu problém dostať sa do vzťahu... Chystám sa na vysokú, rada čítam, cvičím, venujem sa umeniu a hudbe podobne..
Martinn32 M 32 rokov
Ahoj :)
Máš chuť sa zoznámiť, pokecať, stretnúť sa...
Kávička, večera, výlety, turistika, kino, divadlo, kultúrne podujatia, prechádzky, len tak sa porozprávať a pozerať na hviezdy...
Ptrejjsss M 20 rokov
Muž 20 rokov Levoča
Hľadám ženskú spoločnosť, na veku až tak nezáleží nooo ... som študent, ešte aj pracujem...
12344321Mi Ž 44 rokov
Hľadám muža, ktorý sa bude ku mne hodiť. Kto si a čo máš mať, to nemôžem dopredu vedieť. Preto Ťa hľadám. Viem len napísať o sebe: rodinne založená, zodpovedná, pracovitá a logicky zmýšľajúca žena. Zmysel pre humor mi nechýba. Prírodou sa obklopujem dobrovoľne a dokonca veeeľmi rada. Ak si, ozvi sa.
Bucheron M 55 rokov
Muž 55 rokov Levoča
Rád by som sa zoznamil s nezadanou ženou, vysporiadanou so svojou minulostou, úprimnou, ktorá vie čo chce, má rada prírodu a šport. Som slušny, pracovity chlap, so záľubou pre šport.
pintoss M 48 rokov
Muž 48 rokov Levoča
Hľadám ženu na vážny vzťah, z predpokladom rodinneho života z deťmi. Ponukam lásku finančnu a citovu stabilitu, mam vysporiadanu minulosť. Som zamestnaný a zabezpečeny.
Majo907 M 50 rokov
Muž 50 rokov Levoča
Pracujem intenzívne. Hľadám rozptýlenie na samotu a dlhé popoludnia a noc.
MatusZi M 40 rokov
Muž 40 rokov Levoča
Hľadám lásku, kde by sa vybudoval vzťah. :) Mám psíka a veľa iných zvierat. Už som doštudoval, no stále sa mám čo učiť, nie som dokonalý, iba jedinečný. :)
frank4666 M 47 rokov
Hľadám nejakú žienu na pisanie, na veku nezáleží. Hladam kamaratstvo, môže byť aj bez foto, nie je to podmienkou. Ak som Ťa zaujal, napíš mi, odpíšem
Lukas127 M 26 rokov
Ahoj, volám sa Lukáš, mám 25 rokov a hľadám si kamarátku na trávenie voľného času, v prípade vzájomných sympatií som otvorený i niečomu viac.
Ak by si mala záujem napíš.
Dalibor879 M 46 rokov
Muž 46 rokov Levoča
Som normálny človek všestranný. Mam dom a všetko čo k životu treba. V súčasnosti pracujem ako operátor ale doteraz som pracoval ako vodič a tesár. Hľadám si priateľku zatiaľ na písanie či telefonovanie a neskôr aj niečo viac.

1 2 3 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania