amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Svidník SK

Ste vo Svidníku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSvidník

Daniela6 Ž 66 rokov
Som aktívna dôchodkyňa a hľadám partnera pre spoločné trávenie voľných chvíľ. Som zábavná, mám rada príjemnú spoločnosť, výlety do prírody, divadlo, kino..
Rymto M 27 rokov
Rodinny typ spoločenská, aby nebola namyslená
Lasku, zabavu, iný pohľad na svet
Pracujem už dlho
Motorka cyklistika turistika príroda
Ano minulosť mám vysporiadanú
bozenka63 Ž 63 rokov
Som už na dôchodku a času je dosť rada si vymením písmenka s prijemným človekom čo ma rád humor a berie to aj tak... chcem si to tak vyplniť čas a uvidíme čo z toho vznikne
ferencak Ž 59 rokov
Som osamelá slobodna mam rada pohyb, kreativitu Zatiaľ mam. Rada by som vyrovnanú osobnost, ktorá by bola harmonická nie hasteriva a mala by aj pochopenie pre zaujímavosť.
Matusko174 M 33 rokov
Som slobodny, bezdetny a hladam mile dievca od 25 do 35 rokov. Mam rad zabavu, sport, hudbu, pracu okolo domu. Svoj volny cas travim s kamaratmi.
5304rybar M 68 rokov
Do koča aj voza do každého počasia, zdieľať dobre aj zle. Byť naladený na rovnakú životnú vlnu. Mať rád ľudí a prírodu. Myslieť optimistický. Byť vysporiadaný z minulosťou.
Dzino17 M 38 rokov
Ahojte hľadám si partnerku s ktorou si budem rozumieť a užívať si spoločný život. Každá žena je pekná sama o sebe ak máš záujem a si láskou sklamaná tak sa mi ozvy a možno nám to spolu vyjde.
jozef444 M 62 rokov
Chcel by som konečne stretnúť žienku ktoré vie čo chce, ktorá nekladie zbytočné otázky, nehovorí do vetra a je schopná urobiť niečo konkrétne, ktorá si stojí za svojim slovom.
kiko2019 M 47 rokov
Hľadám vážny vzťah dobrú zenu
Som dobrák nepijem nefajčím
Rád sa milujem aby som našiel dobrú ženu na stalo vernú milú hľadám vážny vstah a peknú ženu ahoj
VybornyRemiks M 23 rokov
Muž 23 rokov Svidník
Som mlady chalan zatial ženaty v rozvodovom konani... a Hladam ženu na važny vztah a na spoločny život.. milu a uprimnu ktora ma nesklame na krase mi nezaleži ale zaleži mi na srdiečku
ankuss M 58 rokov
Hľadám inteligentnú ženu, ktorá sa tiež cíti veľmi sama a chýba jej láska a porozumenie. Ženu so všestrannými záujmami o dianie v reálnom živote, sympatickú s istou dávkou empatie k partnerovi.
Milannko M 32 rokov
Muž 32 rokov Svidník
Ahojky som Milan mám 31 hladam vážný vztah človeka s ktorym by som mohol založit rodinu a žít normálny život bývam dlhodobe v zahraničí ale kazdu volnu chvílu som na Slovensku

1 2 3 4 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania