amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Svidník SK

Ste vo Svidníku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSvidník

55kyticka55 Ž 55 rokov
Touto cestou si hladám sympatického muža vo veku od 48-55 rokov na travenie volného času, pripadne časom aj trvalý vztah. Muža, ktorý má rád turistiku, prechádzky, bicykel, kino. Ak si sa našiel, ozvi sa.
Mary259 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Svidník
Som mamou dvoch synov 11 a 8 rokov. Nehľadám úlety ale inteligentného človeka, ktorý víe, čo chce a dokáže si vážiť ženu, pozná úskalia života .
Kamilka4 M 28 rokov
Hľadám milé pekné dievča, s ktorým sa zaručene nebudem nudiť, som milý človek ktorý miluje adrenalín, motorky a všetky nebezpečné športy, touto cestou hľadám dievča tak isto salene jak ja.
Andrejji M 29 rokov
Hľadám niekoho na písanie časom možno niečo viac. Bývam na dedine. Medzi moje záľuby patria auta, šport, turistika, knihy. Ak chceš o mne vedieť viac tak napíš 😀
654321mi M 39 rokov
Pracujem, prechádzky v lese, bicyklovanie, vodné športy a výlety na slovenské aj zahraničné pamiatky. Choďenie do lesa na hríby, varenie jedla v prírode.
Cycling145 M 30 rokov
Muž 30 rokov Svidník
Pekné úprimne mladé dievča na zoznámenie aj vážny vzťah ktorú baví šport a hlavne aktivity ako je byciklovanie a beh. Pracujem ako opatrovateľ v zariadení pre seniorov voľno trávim z rodinou ale hlavne vonku na bajku
Saso1239 M 45 rokov
Hľadám slobodnú ženu vek od 40 - 46.
Som rozvedený.
Mam 2 deti.
Pracujem ako elektrikár.
Zaujíma ma hudba.
Neviem čo viac napísať.
Anabela58 Ž 64 rokov
Vysporiadania minulosť. Som dôchodkyňa, ale ešte pracujem. Hľadám niekoho na chatovanie, prípadne spoločné trávenie voľného času a časom možno niečo viac.
Kuch Ž 48 rokov
Ahojte volam sa Marta chcem spoznat chlapa ktory je aj to koca aj do voza... moje zaluby su hudba, prechadzky a praca.. tak napis ak mas chut... cakam Tesim sa... pa
mauro88 M 33 rokov
Skúsim možno šťastie.. hľadám vážny vzťah.. bližšie zoznámenie.. osobu ktorá vie čo chce a čo očakáva od života.. proste polovičku na spoločnu cestu životom..
DskJj M 22 rokov
Muž 22 rokov Svidník
Ahoj rád by som spoznal niekoho nového a sympatickeho. Najlepšie okres Svidník, Bardejov,Stropkov, Medzilaborce.☺️ Mám 21 rokov. Preto som si tu založil účet
Tomi123478u M 31 rokov
Chýba mi žena a láska moje záľuby su bicykel kultúra príroda cestovanie turistika romantické filmy internet výstavy.
Tomáš

1 2 3 4 5 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania