amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Svidník SK

Ste vo Svidníku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSvidník

Kuch Ž 47 rokov
Ahojte volam sa Marta chcem spoznat chlapa ktory je aj to koca aj do voza... moje zaluby su hudba, prechadzky a praca.. tak napis ak mas chut... cakam Tesim sa... pa
mauro88 M 33 rokov
Skúsim možno šťastie.. hľadám vážny vzťah.. bližšie zoznámenie.. osobu ktorá vie čo chce a čo očakáva od života.. proste polovičku na spoločnu cestu životom..
DskJj M 21 rokov
Muž 21 rokov Svidník
Ahoj rád by som spoznal niekoho nového a sympatickeho. Najlepšie okres Svidník, Bardejov,Stropkov, Medzilaborce.☺️ Mám 21 rokov. Preto som si tu založil účet
koudakskk M 41 rokov
Muž 41 rokov Svidník
Ahoj som súkromný podnikateľ a hľadám ženu na prijemne chvíle priateľstvo a časom možno viac. Žijem sam v skromnom domčeku v kľudnej oblasti východného Slovenska. Ak chceš zažiť zábavu neváhaj a napíš.
Tomi123478u M 31 rokov
Chýba mi žena a láska moje záľuby su bicykel kultúra príroda cestovanie turistika romantické filmy internet výstavy.
Tomáš
Daniela6 Ž 66 rokov
Som aktívna dôchodkyňa a hľadám partnera pre spoločné trávenie voľných chvíľ. Som zábavná, mám rada príjemnú spoločnosť, výlety do prírody, divadlo, kino..
Rymto M 28 rokov
Rodinny typ spoločenská, aby nebola namyslená
Lasku, zabavu, iný pohľad na svet
Pracujem už dlho
Motorka cyklistika turistika príroda
Ano minulosť mám vysporiadanú
bozenka63 Ž 63 rokov
Som už na dôchodku a času je dosť rada si vymením písmenka s prijemným človekom čo ma rád humor a berie to aj tak... chcem si tak vyplniť čas a uvidíme čo z toho vznikne
ferencak Ž 59 rokov
Som osamelá slobodna mam rada pohyb, kreativitu Zatiaľ mam. Rada by som vyrovnanú osobnost, ktorá by bola harmonická nie hasteriva a mala by aj pochopenie pre zaujímavosť.
Matusko174 M 33 rokov
Som slobodny, bezdetny a hladam mile dievca od 25 do 35 rokov. Mam rad zabavu, sport, hudbu, pracu okolo domu. Svoj volny cas travim s kamaratmi.
5304rybar M 68 rokov
Do koča aj voza do každého počasia, zdieľať dobre aj zle. Byť naladený na rovnakú životnú vlnu. Mať rád ľudí a prírodu. Myslieť optimistický. Byť vysporiadaný z minulosťou.
Dzino17 M 38 rokov
Ahojte hľadám si partnerku s ktorou si budem rozumieť a užívať si spoločný život. Každá žena je pekná sama o sebe ak máš záujem a si láskou sklamaná tak sa mi ozvy a možno nám to spolu vyjde.

1 2 3 4 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania