amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Matycek M 44 rokov
Muž 44 rokov Poprad
Ahojte! Som sympatický a veselý chlap ktorého už nebaví byť sám a ktorý si hľadá zpriaznenú dušu s ktorou prežiť mnoho radostnych a príjemných momentov ale aj sa podporiť v horších chvilach. Poteší každá správa ktorú dostanem, ak má chceš spoznať napíš, ahoj
Alaco M 52 rokov
Muž 52 rokov Poprad
hladam dievca na zoznamenie, zdravy zivotny styl, pre rodinu, sport, biozahrada,ovocie , bylinky , ... priroda, vylety, mam rad zvierata a zivot na vidieku, rad chodim do prirody, plavat, lyzovat, hram tenis, beham ..., pes,.
1borovka Ž 51 rokov
Rada sa zoznámim so sympatickým, nezadaným a pohodovým mužom,ktorý rád
trávi spoločné chvíle vo dvojici a má podobne záujmy ako ja.Mám rada prírodu, slnko, vodu, šport a všetko príjemné čo život prináša
kamzik27 M 49 rokov
Hľadám príjemnú spoločníčku na prechádzky po prírode a iné športové aktivity. Budem príjemným spoločníkom a nudiť sa so mnou nebudeš. Ak sa ti nelení a máš rada prírodu , chceš spoznať nové krásne kúty slovenska a veselých ľudí...teším sa .
Palnoi M 42 rokov
Záľuby, bicykel, turistika. Hlavne príroda. Mám psa. Štátna správa. Dve dospelé deti. Rád chodím do prírody, hlavne rád cestujem na výlety autom. Dávnejšie som sa venoval posilňovaniu. Momentálne sa najviac venujem bicyklovaniu a svojmu psovi.
Jozo1209 M 30 rokov
Voľný čas trávim doma víkendy trávim tiež doma aj dovolenky profesia som vyučený maliar zvieratá žiadne doma nemám osobou by som sa chcel zoznámiť takú čo nepije alkohol môže aj fajčiť deti žiadne nemám
peto8965 M 55 rokov
Muž 55 rokov Poprad
Som ferovy uprimny 50 tnik Z Popradu Touto cestou hladam uprimnu žienku na priatelstvo a neskôr vztah ... Podaj my ruku a pod so mnou hladať šťastie ..Peťo.
camill M 44 rokov
Muž 44 rokov Poprad
hladam si priatelku na spolocny zivot. moje hoby su rozne.rad cestujem pritom fotim,rad varim,sportujem ,zaujima ma historia a mam rad humor. a je toho viec.
Vladimir89 M 32 rokov
Muž 32 rokov Poprad
Ahojte :) Narodil som sa v Poprade, ale v súčasnosti žijem v Prievidzi, keďže tu mám prácu. Som vyštudovaný právnik. Moje hobby sú cyklistika, plávanie, volejbal, zjazdové lyžovanie, kosenie trávy. :)
1lesnicek M 62 rokov
Muž 62 rokov Poprad
Byvam celorocne na svojej chate 10 km od Popradu. Rad chodim na prechadzky lesom, zbieram huby, bezkujem, plavam, tancujem, varim a robim rad vsetko, co suvisi s chatarskym spôsobom zivota.
LifestylePSV M 44 rokov
Muž 44 rokov Poprad
Ahoj hľadám partnerku na seriózne zoznámenie a časom aj vážny vzťah
Hladam nezavislu milu kamosku
sculpture M 62 rokov
Hladam milu , zodpovednu a pokojnu priatelku
Zaujimam sa o umenie,sport,turistiku,dokument,cestopisy,...
Predpoklad aspon ciastocneho stretu zaujmov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania