amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Pablo1005 M 35 rokov
Muž 35 rokov Poprad
Nehľadám flirt. Hľadám Dievča Ženu s ktorou by som chcel trávil čas a vybudovať si vzťah. Pracujem ako čašník. Rád plávam cestujem varím pozriem si dobrý film a počúvam hudbu. Veľmi rád chodím do prírody.
Viko3 M 50 rokov
Muž 50 rokov Poprad
Hľadám priateľku na spoločné chvíle, neskôr viac.
Rozvedený, vysporiadaná minulosť. Nefajčiar.
Mám rád turistiku, bicyklovanie, omavavie, šport celkovo, cestovanie knihy.
Pracujem, bývam sám vo svojom.
Hľadám ženu, s podobnými záujmami, oribliznehi veku. Dieťa nie je prekážka.
Katani M 46 rokov
Muž 46 rokov Poprad
Hľadám si vážnu známosť. Ženu bez záväzkov ktorá ma rada spoločnosť. Rada chodí do prírody ma rada šport. Ja som momentálne v zahraničí ale do roka sa chcem vrátiť spat.
Tyrpak M 30 rokov
Muž 30 rokov Poprad
Hladam zenu, na posedenie pri kave a na prechadzku. Pracujem mam stabilny prijem! Byvam sam! Mam rad prechadzky do lesa Tatier, kino a hudbu!
Lukibuc M 34 rokov
Hľadám vzťah úprimný a založený na vernosti so ženou a chcem mať už deti a rodinu a osamostatniť sa. A mať na dôvere založený vztah a nepodvadzat sa navzajom.
25051975 Ž 48 rokov
Hľadám úprimného, spoľahlivého muža do koča aj do voza so zmyslom pre humor; s ktorým sa dá život zdieľať v dobrom i zlom. Musí mať vysporiadanú minulosť a hlavne vedieť čo od života chce
pytton888 M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
Normálnu známosť hľadám
Minulosť je zabudnutá
Pracujem
Zvieratá nemám
Voľný čas: more a lyže
Karoli99 Ž 24 rokov
Hľadám partnera v mojom veku alebo maximalne o 5 rokov staršieho na vážny vzťah, študujem na vysokej škole, strednú školu mam pedagogicku, som vegán, milujem tvorivú činnosť, hru na klavíri, prírodu, hory, turistiku, históriu, nočné prechádzky v lete, byciklovanie a mnoho ďalšieho, som veselej a energickej povahy, dobrodružný a spontánny typ, napíš a zistíš :-)
martin198829 M 35 rokov
Vzťah dôvera úprimnosť diskrétnosť blízkosť bezpečné
Okolie popradu miesto výhodou
Kava prechádzky výlety vozenie sa autom
Žiadna nuda ani stereotyp
Jenky40 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Poprad
Hľadám úprimneho, dobrého muža, ktorý vie oceniť starostlivú a vernú ženu. Nefajčiara! Ktorý nehľada len sex a zábavu. Ale chcel by zo začiatku z priatelskeho vzťahu vyvinút vážny vzťah. Teda ktorý hľadá lasku a vzťah! Ktorému nevadí rozvíjať vzťah na začiatku na ďiaľku. Žijem vo Švajčiarsku, tak preto. Ktorý ma rád prírodu, šport a tanec. A ktorý by chcel cestovať po svete a spoznávať rôzne krajiny! Mám rada kone, hudbu, plávanie, lyžiovanie, ping pong. Oddych na kúpalisku, v prírode, či pri mori. Mám rada ľudí. Som priateľska a žena do voza aj do koča. Najlepšie muž z vysporiadanou minulosťou. Otvoreného pre niečo nové. Nájde sa tu taký? Muž vo veku 32- 45?
Juzej M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
Hľadám si parnerku do spoločného života. S dobrým srdcom. Som uprimny s dobrom srdcom. Ak si hľadáš tiež tak mi prosím ťa napíš. Teším sa na spoločné chvíle s tebou
Boss9348 M 28 rokov
Muž 28 rokov Poprad
Hľadám dobrú priateľku aj neskôr aj viac pracujem v stavebníctve som slobodný čakám na ženu ktorej by som sa mohol venovať a na spríjemnenie voľného času 🙂

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 40 42 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania