amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Poprad PP

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Poprade vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

markmanPP M 49 rokov
Stačí málo, aby dvaja žili krajší pokojnejší každodenný život. Aby si sem tam urobili výlet, zabicyklovali, zalyžovali, zaplávali, sadli na kávu, vyhrievali sa na námestí a na pláži ... Spolu :)
Milanko4445 M 48 rokov
Muž 48 rokov Poprad
Hladam si partnerku na život. Pracujem zatial v zahraničí. Mam rad sport vseobecne. Som verný, nemam rad ľudskú faloš a hlúposť. Mam vysporiadanu minulost.
micro M 46 rokov
milú, nekonfliktnú, pohodovú ženu, s racionálnym náhľadom na život, so zmyslom pre humor, hudba, film, turistika, radosť zo života. Ponúkam pochopenie a hore uvedené.
HORAL2023 M 70 rokov
Hľadám ženu parťáčku, najradšej samotárku vo veku 55-60 rokov na potulky Slovenskom so záujmom o krásno. Hory, turistika, bicykel, poznávanie pamiatok a čarovných miest našej krajiny
Som na dôchodku, motorizovaný.
Minulosť mám vysporiadanú.
JennyandJenny Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Poprad
Chcela by som veriť na lásku... rada spoznám príjemného muža... ktorý by lásku opatoval... mám rada hudbu a umenie... máme psíka.. prírodu.. zvieratá.. šport...
Manino M 47 rokov
Muž 47 rokov Poprad
Pracujem ako kuchár v Nemecku. Zatiaľ ženatý ale nie dlho, mám rád psov ale zatiaľ žiadneho nemám. Nie som trestne stíhaný. Hľadám dámu zatiaľ na porozprávanie sa.
345samotny M 59 rokov
Hľadám ženu tej istej postavy ako ja. Vzdelanie základné, odborné učilište. Pracujem ako operátor. Voľný čas trávim hľadaním partnerky. Inak venujem sa záhrade, zaujíma hudba, príroda. Prechádzky vo dvojici. Minulosť mám za sebou. Miláčika zvieracieho nemám. Do vzťahu chcem priniesť, len to najlepšie. Nemám rád hádky, konflikty.
Elitair M 53 rokov
Muž 53 rokov Poprad
Hladam vaznu znamost na spoluzite u mna v zahranici (zap.Eur). Mam stalu pracu. Ako sympaticky a charizmaticky cudzinec som sa naucil po Slovensky. Milujem prirodu a cestovanie. Som romantik. Obcas chodim na SR.
Patrikk12 M 32 rokov
Pracujem, hľadám spriaznenú dušu nejakú, mám rad filmy, šport, gastronómiu. Hľadám milú osobu na zoznámenie, s ktorou môžem tráviť voľný čas, vyjsť niekde von do kina a podobne veci
majockae Ž 54 rokov
Hľadám milú.. sympatickú ženu na túru.. výlet.. wellness.. kino.. najlepšie spriaznenú dušu na všetko krásne... ženu, s ktorou sa vzájomne budeme chcieť spoznávať..
Sonic77777 M 43 rokov
Hľadám kamarátku do dažďa aj slnka. Pracujem ako včelička a milujem šport. Minulosť vysporiadaná. Hudba a cestovanie zábavou. Nechcem sa nudiť. Veselá kopa
Kr2255 M 25 rokov
Muž 25 rokov Poprad
Hladam niekoho na zoznámenie, pripadne časom niečo viac, záľuby adrenalínové športy, motokros, rýchle auta, pracujem v zahraniči, rad sa zoznamim s niekym novým

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 20 40 42 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania