amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Poprad PP

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Poprade vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Miso7723 M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
Mam 43 dakedy som ako Pet peňazí a dakedy šialený ako keby som mal 17. Mam rad kone a pekních psov rad sa taram po horách, nemám rád veľa ľudí len takých s ktorým si rozumiem. Par krát som sa sklamal, nešiel som to rozchodiť, ale už to beriem že to tak ma byť
Elara Ž 42 rokov
Hľadám príjemné porozumenie, priateľstvo, ktoré sa môže vyvíjať a ponúkam úprimnosť, empatiu a stálosť. Rada trávim čas aktívne, ale aj pri telke, či s knihou v ruke.
Milujem zvieratá a prírodu, občas si vybehnem za nejakou pamiatkou, kultúrou, či k moru ak je čas a možnosť. Som slobodná, deti nemám.
michall2041 M 30 rokov
Muž 30 rokov Poprad
Volám sa Michal
Moje záľuby... Jazda na bike.. Turistické prechádzky.... Nejaký dobrý film..
Rád by som našiel niekoho na voľné chvíle alebo aj niečo viac.
Ivvva Ž 53 rokov
Hľadám muža, s ktorým bude život krajší. Verím, že každý deň prináša novú príležitosť prežiť zaujímavé veci, spoznať niečo nové, tešiť sa z maličkostí a pomáhať iným.
DuoEmma M 60 rokov
Muž 60 rokov Poprad
Jednoduchý, pracujúci chlap. Ak sa nájde niekto kto už nechce byť sám a dokáže mat rad, ozvite sa.
Nie som veľmi na zvieratá, ale akceptujem ak niekto je na zvieracieho miláčika na viazaný. Prosím... Nefajčiar... Zn: milujem poriadok.
Dado1994 M 26 rokov
Muž 26 rokov Poprad
Mam 27 rokov 170 cm 70 kg. Voľný čas trávim napríklad v prírode alebo niekde na ceste. Robím to čo má baví moja práca je aj môj koníček. Som otvorený novým veciam.
Granje79 M 45 rokov
Sportujem lyzujem, hladam serioznu zenu sportovo zalozenu, ocakavam porozumenie spolahlivost a lasku serioznost vo vstahu, domace zvierata nemusim mat, mam stredoskolske vzdelanie v gastronomii
Denisqa Ž 34 rokov
Hľadám úprimného človeka s dobrym srdcom,na spoločné písanie.. Nemala som zatiaľ to šťastie nájsť toho pravého s ktorým si budem rozumieť...
Carovna4 Ž 52 rokov
Touto cestou hľadám niekoho na príjemnú komunikáciu. To mi stačí . Mám rada zvieratá, tie aj vlastním a mám vysporiadanú minulosť . Deti sú samostatne .
Ondrejpp M 29 rokov
Muž 29 rokov Poprad
Hľadám úprimné dievča. Ak Ťa niečo zaujíma, napíš. Rád cestujem, šoférujem, pracujem v záhrade, plávam a bicyklujem. Nepijem, nefajčím. Nemám deti, ale chcem mať.
pavolf M 22 rokov
Ahoj, hľadám v pohode babu, môj ročník a vyššie, ktorá je úprimná, verná, ktorá má rada život a je optimisticky naladená. Ja osobne neviem čo môžem do vzťahu priniesť odpovedám na otázky ktoré sú dosť odveci, pretože ak má spoznáš tak sama najlepšie pochopíš čo prinesiem a čo nie 🙃 Pracujem a áno už mám vysporiadanú minulosť aj keď pravda je taká, že som nemal. Svoj voľný čas trávim v krčme a hraním automatov.. ak máš záujem pokecať nápis mi nebudem sa zdôverovať všetkým 👍
Popradcan123 M 36 rokov
Hľadám peknú ženu ktorá vie čo chce od života a do vzťahu vnesie lásku,nehu a samú seba. Ja vo vztahu viem robiť kompromisy,aby sme boli obaja spokojný.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania