amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Poprad PP

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Poprade vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

LifestylePSV M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
Ahoj hľadám partnerku na seriózne zoznámenie a časom aj vážny vzťah
Hladam nezavislu milu kamosku
sculpture M 62 rokov
Hladam milu , zodpovednu a pokojnu priatelku
Zaujimam sa o umenie,sport,turistiku,dokument,cestopisy,...
Predpoklad aspon ciastocneho stretu zaujmov
Laska1911 Ž 52 rokov
Som sympatická blondínka veselej povahy so zmyslom pre humor: samostatnã,inteligentná, mám psíka,rada chodím na prechádzky do prírody, mám rada Slnko a more,a touto cestou by som sa rada zoznámila s príjemným inteligentným mužom dobrej povahy a veselej povahy,nealkoholik,fajčiar môže byť.Ozvi sa mi keď máš 35 a viac rokov.
Marekcuzy M 29 rokov
Muž 29 rokov Poprad
Hľadám ženu najradšej z Popradu a blízkeho okolia ktorá je uprimna á sama sebou , deti mi nevadia. Som hanblivý ale zato úprimný chlap ktorý dokáže ženu podržať ale aj povedať čo si myslím, voľný čas rád trávim so svojimi deťmi ak ich mám pri sebe keď sú práve pri svojej mame tak sa snažím spraviť niečo okolo domu.
jazmin104 M 62 rokov
Zrelý, pohodový, so zmyslom pre humor, hľadám spriaznenú dušu. Na písanie alebo aj na stretnutie pri káve ak budú vzájomné sympatie. Mám rád prechádzky prírodou, bicykel, fotografovanie a prácu v záhrade.
Nikdysom111gml M 22 rokov
Muž 22 rokov Poprad
Milujem keď hľadím do očí .. a zrazu cítim čo chce ten druhý .. som milí .. a som otvorený možnostiam všetkého druhu ... Študujem na vysokej škole v Trnave .. a maľujem šport, pohyb, tanec, hudbu a dobré jedlo ale to asi každý .. som aktívny .. aj milovník pohodoveho dňa pri rozhovore či filme.
markman M 46 rokov
Rad obcas zalyzujem, bicyklujem.
Alebo vybehnem na kavu, koncert do mesta.
Zivot ma vacsi zmysel, ak sme dvaja a podporujeme sa navzajom.
Mam dve deti, neziju so mnou.
Tyjana Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Poprad
Hľadám dobrého kamoša, možno neskôr priateľa. To ukáže čas.
Baví ma turistika, hudba mojej mladosti, tanec a viem sa nadchnúť pre veľa vecí.
Nemám presnú predstavu o tom, ako by mal vyzerať partner (väčšiu nadváhu veľmi nie). Dôležitá je vzájomná sympatia a či preskočí tá povestná iskra... ale primerané sebavedomie a trochu zmyslu pre humor by nemali chýbať. No a fotka je pri rozhodovaní dôležitá, že? Mrzí ma, ale bez nej neodpoviem. A ešte by som bola rada, keby sa mi ozývali len muži primeraného veku.
dadka1358 Ž 62 rokov
Ahojte, som rozvedená, nezávislá žena. Rada chodím do Tatier, mám rada veselých ľudí a viem čo chcem ale aj čo nechcem. Rada sa zoznamim so sympatickým človekom, s ktorým si budem mať čo povedať a možno so mnou pôjde aj na nejakú menšiu túru.
Maskac M 41 rokov
Muž 41 rokov Poprad
Hľadám jednoduchú obycajnu babu na zoznamenie mám rád zvieratká prírodu a ostatné sa uvidí záľuby auta dobrý film. Som pohodak kľudne povahy romantika my moc nejde
Rekobba M 52 rokov
Muž 52 rokov Poprad
Som usmievavy pohodak z raja.. mám záľuby turistiku welnes som na dôchodku rád by som sa zoznámil s podobnou zenov.mam dcéru má 16 som rozvedený.mak 51 rokov.mam doma mačky. prácu mám okolo domu..
Slavkaslavka Ž 53 rokov
Optimistický naladená sa teším na všetko krásne čo nás ešte čaká...cestovanie,spoznávanie ... slnko, more... Príjemná atmosféra pri čomkoľvek čo budeme robiť spolu .. hlavne s úsmevom... pridáš sa??

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania