amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stará Ľubovňa SL

Ste v Starej Ľubovni a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

Cigara Ž 51 rokov
Som vesele komunikativnej povahy. Hľadám si partnera ktorý má bude ľúbiť, bude mi verný. Chýba mi pohladenie, pritulenie proste samota je zlá. Moje povolanie je predavačka.Vo voľnom čase sa chodim bicyklovať.
Hallokatty Ž 50 rokov
Hľadám priateľa na trávenie voľného času. Rada počúvam hudbu, čítam knihy a som rada v prírode. Rada pracujem na záhrade. Partner by mal mať podobné záujmy a mal by mať čas venovať sa aj mne
Mimo33 M 41 rokov
Hľadám si ženu na vážny vzťah nie žiadny flirt keď chces flirt ani nepíš moje záľuby sú byciklovanie atd bývam v rodinnom dome na dedine samota je zlá
johnyprada19912 M 30 rokov
Muž 30 rokov Stará Ľubovňa
Zdravím hľadám ženu na zoznámenie sa a príjemné pekne chvíle.. Rád by som spoznal ženu ktorá vie čo chce od života a ma rada prírodu :-) Keď sa tu taká nájde prosím ozvite sa..
poklad777 Ž 54 rokov
Ahoj, túžim spoznať úprimného a zodpovedného muža, ktorý si dokáže vážiť ženu a tešiť sa z maličkosti....
Obľubujem prechádzky prírodou, rada čítam pekné knihy, mám rada poriadok.
franta95 M 25 rokov
Muž 25 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám vážnu znamosť,niekho na písanie časom niečo viac..
Pracujem v oblasti automobiloveho priemyslu
Voľný čas travim pri dobrej hudbe sledovaní filmov taky chill :)
Nemam žiadne domace zvieratko..
Do vztahu možem priniest vernosť a uprimnosť
Minulost mam vysporiadanu uz davnejšie
EeEeErik M 30 rokov
Chcel by som si nájsť vážnu známosť, už ma nebaví byť sám. Pracujem ako elektrikár. Mam psíka.....Moje záľuby sú turistika šport, rybolov..
Viac sa dozvieš ak napíšeš.
Janajanulka00 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Stará Ľubovňa
Chcem sa zoznámiť s dajakym chalanom mám 34rokov bývam v starej Ľubovni a som slobodna, budem rada že sa mi niekto ozve z okolia mám rada deti ale zatiaľ nemám žiadne
altanokvonku M 63 rokov
Muž 63 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám sympatickú,úprimnú,nenáročnú a rodinne založenú ženu,ktorá túži po peknom,vrúcnom a čestnom vzťahu. Náš vzťah by mal byť o vzájomnej láske, dôvere a ohľaduplnosti. Bývam sám a moje záľuby sú športovanie, kultúra, záhrada, wellness, turistika a cestovanie. Mám vysporiadanú minulosť.
Klkaja1996 Ž 24 rokov
Hľadám životnú lásku od 25-31 rokov ktorý my zmení život ktorý má bude robiť šťastnou celý život.Pracujem ako čašníčka rada chodím na tury do Tatier :)
Stanuco M 39 rokov
Muž 39 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám ženu na vážny a dlhodobý vzťah Som rodinny typ Deti zbožňujem takze privitam aj zenu s detmi Rád športujem Pracujem v domove dôchodcov Ak máš záujem neváhaj a ozvi sa
Monika0303 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Stará Ľubovňa
Samota je zlá, rada sa zoznámim. Hĺadám vážny vzťah, niekoho s kým by som mohla tráviť spoločné chvíle. Moje záľuby sú prechádzky v prírode, plávanie, korčuĺovanie.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania