amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stará Ľubovňa SL

Ste v Starej Ľubovni a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

Fenix1283 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám pokojneho, spokojneho muža,takeho, ktory ma rad zivot taky, aky je a dokaze sa tešiť z maličkostí. Ma rad prirodu, kávu, zmrzlinu... ale to nie je podmienka😉😊
Chalan222 M 41 rokov
Hľadám milenku, priateľku, milú žienku, s ktorou by som si vedel spríjemnit voľný čas, som romantik. Mám rád prírodu. Rád sa zabavim. Ak máš záujem zažiť niečo krásne, neváhaj a píš.
Nancin M 43 rokov
Hľadám dlhodobý vzťah, som zamestnaný, zvieratá nemám žiadne, keďže pracujem turnusy, nemal by sa kto o nich starať, to neznamená, ze ich nemám rád, minulosť mam vysporiadanu ..
123micka Ž 41 rokov
Čo hľadám? Moje životné LáskyŠťastie. Azda niekde ešte je. Aký buď? Prirodzene pekný, inteligentný, pracovitý. Aká som ja? Prirodzene pekná, inteligentná, pracovitá, bezdetná, ktorá chce byť priateľkou - milenkou - mamkou. Pracujem, rada športujem, v lete sa opaľujem.
Vova123 M 43 rokov
Hľadám dobrú, komunikatívnu dievčinu, ktorá rozumie problémom stredného veku. Rád sa porozprávam a pozdielam s nejakou dámou, ktorá vie, čo chce a nemá problém otvorené diskutovať.
Sebo1983 M 41 rokov
Ahojte, hľadám tú milú žienku na trávenie spoločných chvíľ, časom možno viac podľa sympatií ako si sadneme, dieťa nieje problém ak máš, deti mám rád 😉medzi moje záľuby patrí turistika, príroda, cestovanie a veľa ďalších vecí. Pracujem v zahraničí, minulosť mám vysporiadanu, takže ak som nejakú zaujal, tak kľudne napíš čo chceš vedieť viac a ja odpíšem. Foto nieje problém, pošlem kedykoľvek. Čo sa týka kraja celé Slovensko, ak budeš ta pravá, prídem si po teba 🙂😘
Miro326 M 48 rokov
Ahojte, chcel by som sa zoznámiť so ženou približne v mojom veku. Som jednoduchý chlap, som zamestnaný, bez záväzkov . Voľný čas už nechcem tráviť sám.
Maros345 M 25 rokov
Muž 25 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám peknú ženu, ktorá ma bude milovať takého, aký som a ja budem milovať ju, svoj voľný čas trávim vonku na prechádzke v prírode alebo vozenim sa na aute
slavo290 M 29 rokov
Muž 29 rokov Stará Ľubovňa
Ahoj, volám sa Slávo, mám 29 rokov.
Hľadám milé, jednoduché, sympatické dievča na spoznávanie sa a možno aj niečo viac, nebránim sa pustiť do vážneho vzťahu.
Matej055 M 24 rokov
Muž 24 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám dievča na dlhodobý važny vzťah
Pracujem v zahraničí
Cas trávim v prirode alebo vozením sa alebo športujem
Mam psa mačku sliepky ovce zajace
matkoslaby M 29 rokov
Ahojte, hľadám mladú babu na dlhodobý vzťah a možno aj viac uvidím, som slobodný, bezdetný, trošku blázon v dobrom slova zmysle, mám rád turistiku, camping a tak ďalej
Pompy M 25 rokov
Muž 25 rokov Stará Ľubovňa
Zdravím, hľadám si nejakú priateľku, ktorá by chcela normálny vzťah. Mám 25r. Rád športujem. Voľný čas trávim doma pred telkou. Kľudne sa ozvite, odpíšem každému. Som róm.

1 2 3 4 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania