amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stará Ľubovňa SL

Ste v Starej Ľubovni a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

Marfy334 M 38 rokov
Hladam važny vztah, ktory by ma naplnal, niekoho s kym by som mal spoločne zažitky a tak dalej, niekedy sa citim ako prazdny pohar, ked hladaš to iste napiš.
Janko89 M 32 rokov
Muž 32 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám známosť no možno čas ukáže. Nerád som osamelý, preto touto cestou skúšam šťastie. Hľadám si priateľku na trávenie spoločných chvíľ a byť šťastný.
Pato525 M 28 rokov
Muž 28 rokov Stará Ľubovňa
Ahoj hľadám si vážnu známosť aj napriek tomu že nikomu neverím natoľko aby som sa mu dokázal otvoriť a preto často pôsobím nudne. Chcel by som spoznať ženu, ktorú by som dokázal spraviť šťastnou a s ktorou by som sa dokazal baviť o hocičom.
Tupelo956 M 48 rokov
Hladam kamošku na občasne travenie voĺneho času pracujem som v komplikovanom vztahu domace zvietata nemam rad chodim do prirody do welnes mam rad rychle auta
Klody94 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Stará Ľubovňa
Vesela, vtipna, uprimna, spolocenska a slobodna osobka, kt.hlada spriaznenu dusu na pokec alebo na rozne volnocasove aktivity.
Mozno pri troche stastia najdem spriaznenu dusu na nieco viac
Primarik1985 M 36 rokov
Muž 36 rokov Stará Ľubovňa
Hladam prijemnu šarmantnu ženu?
Pracujem v zahraniči ako elektrikar
Ovladam nemčinu trochu angličtinu
Volny čas travim v prirode ma rad kino rad varim a dokonca mam ešte svoju Nelinu to je sučka Labradora a to je skoro všetko
2491963 M 58 rokov
Hladam znamost na volne chvile. Som na dochodku inv. Pracujem doma. Mam psa. S vysporiadanou minulostou. Hladam ženu na zoznamenie z okresu Stara Lubovna. Som slobodny, bez zavezkov.
Kratky1986 M 35 rokov
Hľadám niekoho na písanie aj volanie a v blízkej budúcnosti aj viac. Som muž ktorý má tiez chyby ale som len človek. Rád varím pečiem, prechadzam sa aj bicikel, ale najradšej mám deti. Zbytok osobne ďakujem
Cigara Ž 51 rokov
Som vesele komunikativnej povahy. Hľadám si partnera ktorý má bude ľúbiť, bude mi verný. Chýba mi pohladenie, pritulenie proste samota je zlá. Moje povolanie je predavačka.Vo voľnom čase sa chodim bicyklovať.
Hallokatty Ž 50 rokov
Hľadám priateľa na trávenie voľného času. Rada počúvam hudbu, čítam knihy a som rada v prírode. Rada pracujem na záhrade. Partner by mal mať podobné záujmy a mal by mať čas venovať sa aj mne
johnyprada19912 M 30 rokov
Muž 30 rokov Stará Ľubovňa
Zdravím hľadám ženu na zoznámenie sa a príjemné pekne chvíle.. Rád by som spoznal ženu ktorá vie čo chce od života a ma rada prírodu :-) Keď sa tu taká nájde prosím ozvite sa..
franta95 M 26 rokov
Muž 26 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám vážnu znamosť,niekho na písanie časom niečo viac..
Pracujem v oblasti automobiloveho priemyslu
Voľný čas travim pri dobrej hudbe sledovaní filmov taky chill :)
Nemam žiadne domace zvieratko..
Do vztahu možem priniest vernosť a uprimnosť
Minulost mam vysporiadanu uz davnejšie

1 2 3 4 5 6 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania