amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stará Ľubovňa SL

Ste v Starej Ľubovni a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

Anette12 Ž 36 rokov
Hľadám normálneho muža na možno spoločný zivot, som slobodná a časom uvidíme čo sa vyvinie zo znamosti. Mám stredne vzdelanie hotelová akadémia a pracujem ako čašníčka v Starej Lubovni
Janulka198 Ž 38 rokov
Hľadám vážny vzťah, niekoho, kto by ma ľúbil a bral takú, aká som, pracujem, voľný čas prechádzky do prírody, bicyklovanie, hudbu, spev, zvieratá, deti, varenie, pečenie, tanec, mám psa, dvoch papagajov, áno minulost mám vysporiadanu uz.
Jozino33 M 33 rokov
Muž 33 rokov Stará Ľubovňa
Ahoj mam 33 rokov som slobodny, hľadam si ženu do života tak možno sa aj na mňa štastie usmeje, pracujem a preto svoj voľny čas by som chcel traviť s prijemnou ženou bo boku.
Pinterest Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Stará Ľubovňa
Hladam priatela na volne chvile,do vztahu mozem priniest lasku porozumenie uz som na dochodku, volny cas travim pri kreativnych veciach, ziadne zveriaceho milacika nemam, mam vysporiadanu minulost.
JOZIKOV M 49 rokov
Muž 49 rokov Stará Ľubovňa
Som 49r., rozvedeny, bezdetný, jednoduchý a hlavne úprimnú chlap. Som zamestnaný, pracujem ako vodič. A veľmi rád by som chcel spoznať Ženu, ktorá by bola jednoduchá a hlavne úprimná, môže byť aj s deťmi. Aby sme si padli do oka, a žili pekný život so všetkým čo k tomu patrí, myslím radosťami, aj starosťami. Aby sme si boli navzájom oporou.
k3nny M 22 rokov
Hľadám novú známosť, ktorá by ma vytiahla zo stereotypu. Otvorený som v podstate všetkému, ale uprednostňujem niečo serióznejšieho charakteru.

V rýchlosti o mne:
introvert
mam rad humor (preferujem čierny)
čo sa hudby týka, tak #1. Metal
zo zvierat preferujem psy

Ak som ťa zaujal, tak kľudne mi napíš :)
Hobbitko25 Ž 37 rokov
Samota je zlá. Vo dvojici je život krajší. Nikto nie sme dokonalý, ale každý máme právo byť šťastný zdieľať spoločny život, problemy a predsa aj radosť.
feci28 M 32 rokov
som na vozíku, osamelý, chcem na internete spoznať kamarátku, oporu, dôverníčku mimo pokrvnej rodiny, s ktorou sa môžem postupne aj pravidelne stretávať, vezme ma na prechádzku
Slavo110 M 48 rokov
Som rozvedený, mám v starostlivosti dve deti, chcel som rodinu, ale to nevyšlo. Hľadám ženu, ktorá by mala rada mňa a moje deti. Zijem v staršom dome a mám veľkú zahradu.
daniela49 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám vážny vzťah muža od 45 až do 55 r z Prešovského kraja, lebo samota je zlá. Potrebujem oporu, chlapa, ktorý tu bude vždy pre mňa, keď ho budem potrebovať. A nech mi píšu len slušní, nealkoholici a len ti, ktorí už nechcú byť sami a tiež hľadajú vážny vzťah. Chlapi veď píšte, neverím že vám niesom ani trochu sympatická. Ak budeš hľadať vonkajšiu krásu a nie vnútornú, vždy budeš sám.
Zetorr M 41 rokov
Hľadám ženu, pracujem ako živnostník, voľného času veľmi nemám, ale asi to budem musieť zmeniť, ak sa nájde normálna žena, tak uvidíme, hoci tomu neverim, uvidím.
Petervy M 43 rokov
Hladam vaznu znamost, uprimny, zodpovedny
Pracujem - samostatny - viac neskor.
Vztah komplikovany - bezdetny
Nemam zvieratko, niesom proti, na pot z bulldoga som alergicky

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania