amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stará Ľubovňa SL

Ste v Starej Ľubovni a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

Snehjebiely M 37 rokov
Muž 37 rokov Stará Ľubovňa
Hladam vaznu serioznu znamost. Rad by som nasiel zenu ktora vie co chce a je otvorena, sama sebou, spontanna, slobodna.... som extrovert spolocensky typ chalana ktorý spoznáva nove dobrodruzstva, som i maly cestovatel, navstivil som viacere krajiny. ... Viac o mne tuna v pisani alebo osobne.
JanSL M 43 rokov
Muž 43 rokov Stará Ľubovňa
Som obyčajny chlap z dediny nenáročný. Hľadám si tu ženu do života s “rozumným pohľadom na svet” 😉 Milé dámy, sme na zoznamke, takže fotka je dosť dôležitá a najlepšie neupravovaná 😘
Jozi1974 M 28 rokov
Muž 28 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám jednoduchú, úprimnú ženu s ktorou by som prežil zbytok svojho života. Som ochotný sa prispôsobiť rozumným požiadavkám. Som zamestnaný. Bývam v rodinnom dome. Medzi moje záľuby patrí práca okolo domčeka a záhrady, turistika, rôzne podujatia, cyklopotulky. Mam psíka. Mam vysporiadanú minulosť.
Dominikano M 40 rokov
Muž 40 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám niekoho v dobrom aj zlom. ženu ktorá má vzťah s Bohom ... ktorá vie riešiť problémy nielen rozchodom, aby sme vedeli si odpúšťať, byť darom pre druhého, verny až do konca života, Bohu aj sebe.
Jonm M 52 rokov
Muž 52 rokov Stará Ľubovňa
Príroda a turistiku, pracujem, áno mám, vysporiadaná minulost, chodím do kina, vzťah hladam...
Emir1324 M 31 rokov
Muž 31 rokov Stará Ľubovňa
Hladam slobodnú ženu, ktorá je sama, ktorá je úprimná a ma ráda prírodu, zvierata. Dúfam, že sa mi niekto ozve. Som sice Rom, ale mám srdce na správnom mieste.
Duchy148 M 28 rokov
Muž 28 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám ženu ktorá vie čo od života chce ak si taká napíš rád ťa spoznam. pracujem v oblasti stavebníctva, voľný čas trávim v prírode, tv, atď. mam vysporiadanu minulosť
MartinLesko12 M 21 rokov
Muž 21 rokov Stará Ľubovňa
Som mladý človek zo Starej Ľubovne. Hľadám niekoho na celý život... Pracujem v doprave a mojimi hlavnými hodnotami sú úprimnosť a vernosť. Rád spoznám ženu s podobnými hodnotami...
bielyhavranik M 56 rokov
Muž 56 rokov Stará Ľubovňa
Som aktivny muz tesiaci sa zo zivota, pracujem ako tesar, mam rad prirodu, knihy, mam dve odrastene dcery. Chcel by som spoznat zenu ktora je tiez aktivna a ma pozitivny nahlad na zivot. Dvom to ide v zivote vzdy lepsie.
man77 M 45 rokov
hladam vaznu znamost. som chlap ktory nefajci nepije alkohol a ma rad sport. hladam si zenu ktora by ma urobila stastnym a s ktorou chcem stravit nadherne chvile
Baca234567 M 58 rokov
Hľadám vážny vzťah mám dve deti gazdinky do konca aj do voza nie som náročný normálny chlap a otec. Deti nie sú prekážkou.
Bývam vo vlastnom RD. mám menšie hospodárstvo aj chodím do práce. pomoc by padla vhod.
Jozeff001 M 43 rokov
Hľadam blizkoskosť, nehu, lasku ženy. Nemam rád aroganciu, namyslenosť, povyšenectvo, faloš. Vo svojom voľnom case sa rad prechádzam v prírode, fitnes, internet. Minulosť hádam ani nebola , nemam čo vysporiadavat .

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania