amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stará Ľubovňa SL

Ste v Starej Ľubovni a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

Maros345 M 25 rokov
Muž 25 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám peknú ženu, ktorá ma bude milovať takého, aký som a ja budem milovať ju, svoj voľný čas trávim vonku na prechádzke v prírode alebo vozenim sa na aute
slavo290 M 29 rokov
Ahoj, volám sa Slávo, mám 29 rokov.
Hľadám milé, jednoduché, sympatické dievča na spoznávanie sa a možno aj niečo viac, nebránim sa pustiť do vážneho vzťahu.
Matej055 M 23 rokov
Muž 23 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám dievča na dlhodobý važny vzťah
Pracujem v zahraničí
Cas trávim v prirode alebo vozením sa alebo športujem
Mam psa mačku sliepky ovce zajace
Milko795 M 34 rokov
Normálnu ženu, ktorá je pozitívna. Šport, prechádzky, plávanie. Pracujem.
Pevne verím, že sa tu najde rozumné žieňa, s ktorou sa bude dať porozprávať a čas ukáže.
matkoslaby M 29 rokov
Ahojte, hľadám mladú babu na dlhodobý vzťah a možno aj viac uvidím, som slobodný, bezdetný, trošku blázon v dobrom slova zmysle, mám rád turistiku, camping a tak ďalej
Pompy M 24 rokov
Muž 24 rokov Stará Ľubovňa
Zdravím, hľadám si nejakú priateľku, ktorá by chcela normálny vzťah. Mám 25r. Rád športujem. Voľný čas trávim doma pred telkou. Kľudne sa ozvite, odpíšem každému. Som róm.
Matonov M 31 rokov
Hľadám niečo šteklivè. Voľný čas trávim v prírode. Mám rád zvieratká. Obľubujem bicyklovanie a turistiku. Rád čítam odborné knihy. Rád sa zhováram z ľudmi.
Betus123 Ž 30 rokov
Žena 30 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám si kamaráta, neskôr možno viac.
Rada počúvam ľudovú hudbu, ale aj niečo moderné 😁😁😁 mám rada výlety, aj turistiky, keď sa mi chce 🤣 ale viem sa prispôsobiť.
Mám rada zábavu, humor a všetko čo okolo toho patrí. Tak ak som ťa zaujala, tak napíš, budem rada
Ryf M 24 rokov
Muž 24 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám niekoho na skrátenie dlhoch chvil. Rád by som vyskušal nové veci a spoznal príjemných ľudí, s ktorými by som sa nenudil, som otvorený všetkým druhom zábavy
Tefanko123 M 22 rokov
Muž 22 rokov Stará Ľubovňa
Caute, som obyčajný chlapec, ktorý si hľadá svoju vyvolenu, nevyhladavam žiadne krásavice, stačí mi milá, usmievavá, pekná cistotna baba.
Tým, ze som nemal šťastie v láske, tak skúsim to touto cestou.
Vo voľnom čase si rad záplavam, poprechádzam sa, rad spoznávam nových ludi, som človek priatelskeho typu a minulosť mam uz usporiadanú
A mimochodom, pracujem, tak mam malo času na stretávky, ale nebránim sa tomu
Ryfold M 24 rokov
Pracujem ako murar. Mám rád dobrú hudbu a zvieratá. A ľudia mi vravia, že som úprimný, ale to musí každy posúdiť sám. Hľadám takú znamosť, že by sme si vedeli o sebe všetko porozprávať a neišli do všetkého bezhlavo.
Blondak1234 M 39 rokov
Pohodovy chlapik, som za kazdu srandu, chcel by som sa zoznamit s milou zenskou, s ktorou by sme travili volne chvile, clovek ma vzdy chut nieco podniknúť, tak si hladam partacku, aby bolo s kym.

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania