amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Spišská Stará Ves

Ste v Spišskej Starej Vsi a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSpišská Stará Ves

Bull172 M 26 rokov
známosť hľadám na pokec. Voľný čas trávim v prírode, jazdu autom a hľadám kamarátku na zoznámenie, možno aj vzťah, časom sa ukáže, možno sa niečo nájde.
dodik85 M 39 rokov
Hľadám ženu, ktorá by sa ku mne hodila. Ja som športovo aktívny, veselý človek s dobrým srdcom a menším rodinným domom. Už 4 roky som bez známosti a tak, som sa rozhodol, že vyskúšam nejakú zoznamku, keďže v mojom okolí som si nenašiel spriaznenú dušu. Pracujem ako revízny technik rodinných domov. Sám som bol viac ako dosť, a preto si hľadám k sebe nežnú dušu ktorá by mi spríjemňovala môj osamotený život. Veľké plus by bolo keby vieš dobre variť, piecť, máš rada prácu v záhrade a okolo domu. Veľmi by sa mi páčilo keby sme spolu zdieľali nejaké záľuby: cvičenie alebo aj turistika (nie je to priorita). Hľadám si len vážne vzťahy, na úlety som už pristarý a patrilo by sa mi už aj usadiť. Ak sa ti páčia moje myšlienky a trebarz aj spĺňaš moje predstavy kľudne sa mi ozvi.
MichaelaH Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Spišská Stará Ves
Hladam normalneho chlapa😄. Veseleho a uprimneho. Može mat aj detičky aj psika. Chlap, ktory vie čo chce. Teraz trosku o mne. Pracujem. Rada upratujem a varim

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania