amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Laska1911 Ž 52 rokov
Som sympatická blondínka veselej povahy so zmyslom pre humor: samostatnã,inteligentná, mám psíka,rada chodím na prechádzky do prírody, mám rada Slnko a more,a touto cestou by som sa rada zoznámila s príjemným inteligentným mužom dobrej povahy a veselej povahy,nealkoholik,fajčiar môže byť.Ozvi sa mi keď máš 35 a viac rokov.
Marekcuzy M 30 rokov
Muž 30 rokov Poprad
Hľadám ženu najradšej z Popradu a blízkeho okolia ktorá je uprimna á sama sebou , deti mi nevadia. Som hanblivý ale zato úprimný chlap ktorý dokáže ženu podržať ale aj povedať čo si myslím, voľný čas rád trávim so svojimi deťmi ak ich mám pri sebe keď sú práve pri svojej mame tak sa snažím spraviť niečo okolo domu.
jazmin104 M 63 rokov
Zrelý, pohodový, so zmyslom pre humor, hľadám spriaznenú dušu. Na písanie alebo aj na stretnutie pri káve ak budú vzájomné sympatie. Mám rád prechádzky prírodou, bicykel, fotografovanie a prácu v záhrade.
Nikdysom111gml M 22 rokov
Muž 22 rokov Poprad
Milujem keď hľadím do očí .. a zrazu cítim čo chce ten druhý .. som milí .. a som otvorený možnostiam všetkého druhu ... Študujem na vysokej škole v Trnave .. a maľujem šport, pohyb, tanec, hudbu a dobré jedlo ale to asi každý .. som aktívny .. aj milovník pohodoveho dňa pri rozhovore či filme.
zelkak Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Poprad
Hľadám priatela. Minulosť je vysporiadaná. Ak sa ozveš, odpoviem viac. Mám rada hudbu, prírodu. Rada čítam a chodím na prechádzky. Hľadám slušššnú spoločnosť.
Tyjana Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Poprad
Hľadám dobrého kamoša, možno neskôr priateľa. To ukáže čas.
Baví ma turistika, hudba mojej mladosti, tanec a viem sa nadchnúť pre veľa vecí.
Nemám presnú predstavu o tom, ako by mal vyzerať partner (väčšiu nadváhu veľmi nie). Dôležitá je vzájomná sympatia a či preskočí tá povestná iskra... ale primerané sebavedomie a trochu zmyslu pre humor by nemali chýbať. No a fotka je pri rozhodovaní dôležitá, že? Mrzí ma, ale bez nej neodpoviem. A ešte by som bola rada, keby sa mi ozývali len muži primeraného veku.
dadka1358 Ž 63 rokov
Ahojte, som rozvedená, nezávislá žena. Rada chodím do Tatier, mám rada veselých ľudí a viem čo chcem ale aj čo nechcem. Rada sa zoznamim so sympatickým človekom, s ktorým si budem mať čo povedať a možno so mnou pôjde aj na nejakú menšiu túru.
Maskac M 42 rokov
Muž 42 rokov Poprad
Hľadám jednoduchú obycajnu babu na zoznamenie mám rád zvieratká prírodu a ostatné sa uvidí záľuby auta dobrý film. Som pohodak kľudne povahy romantika my moc nejde
Rekobba M 52 rokov
Muž 52 rokov Poprad
Som usmievavy pohodak z raja.. mám záľuby turistiku welnes som na dôchodku rád by som sa zoznámil s podobnou zenov.mam dcéru má 16 som rozvedený.mak 51 rokov.mam doma mačky. prácu mám okolo domu..
Slavkaslavka Ž 54 rokov
Optimistický naladená sa teším na všetko krásne čo nás ešte čaká...cestovanie,spoznávanie ... slnko, more... Príjemná atmosféra pri čomkoľvek čo budeme robiť spolu .. hlavne s úsmevom... pridáš sa??
palki22 M 40 rokov
Muž 40 rokov Poprad
Ahoj, som Milan. Touto cestou si hladam priatelku z Popradu, okolia. Mala by si byt mila, sympaticka a hlavne uprimna s dobrym srdieckom. Momentalne pracujem v zahranici, v Nemecku pri Mnichove, s tym, ze sa chcem raz na SK vratit. Takze hladam priatelku, ktora by nemala problem odist so mnou do zahranicia. Medzi moje zaluby patri najmä plavanie, sauna, varenie, sledovanie sportu. Ak ta nieco z toho zaujalo, tak napis a dozvies sa viac😁
jaroslavp74 M 46 rokov
moje záľuby sú bicykel, prechádzky. Pracujem ako technický pracovník. Zvieratka v domácnosti nemám ale nie je problém. Mám dvoch chlapcov ale nežijú so mnou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania