amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vysoké Tatry

Ste vo Vysokých Tatrách a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVysoké Tatry

v12345v M 40 rokov
Muž 40 rokov Vysoké Tatry
Ahoj, rád by som tu spoznal milú osôbku, s ktorou by bol ten život o niečo veselší. Možno z toho vznikne aj veľmi pekný vzťah, ale to zatiaľ vedia iba hviezdy... Taj skúsme zistiť, čo je v tých hviezdach ukryté :-)
Kaliopea Ž 60 rokov
Hľadám niekoho, s kým nebudem sama, s kým sa budem cítiť ako plnohodnotný človek, s kým sa bude dať rozprávať o všetkom možnom, cestovať a spoznávať, smiať, športovať ....
Ešte pracujem, keď sa dá, rada mám pohyb v akejkoľvek forme, kino, divadlo knihy, cestovanie, zvieratá (psov)....
Čo ma desí, to je samota.
Veri123 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Vysoké Tatry
Hľadám slobodného, vyrovnaného a pokojného muža v mojom veku, ideálne z môjho okolia. Rada varím, prečítam si dobrú knihu, pozriem dobrý film. Milujem prechádzky v prírode s mojim štvornohým spoločníkom či turistiku. Pokladám sa za pozitívneho a vyrovnaného človeka, nemám rada hádky a hlúpych ľudí.
Misozhor M 45 rokov
Som vysoký, tmavovlasý, mám rád šport, knihy, dobrý film, dobré jedlo, hory a more, turistiku, cestovanie a hľadám niekoho, s kým by som sa túlal životom
2700DX77 Ž 55 rokov
Hľadám veselého dobrého muža na zoznámenie. Popri práci rada trávim voľný čas v prírode alebo sa prechádzam so svojim psíkom . Som veselej spoločenskej povahy.
Podpalpeklo M 41 rokov
Muž 41 rokov Vysoké Tatry
Hľadá sa moja vysnená víla! Partnerka do pohody aj nepohody, veselá s výhľadom na krajšiu budúcnosť. XD. S radosťou poznám každú vážnu uchádzačku na tento post.
terasini M 46 rokov
Muž 46 rokov Vysoké Tatry
Dominantná Madam 18- 54r. na zoznamko, vzťah, časom možno spolužitie?
Ja 45 r. obyčajný, 173 cm, slobodný, submisívny, žijem v Novej Lesnej, okr. Poprad.

viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania