amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vysoké Tatry

Ste vo Vysokých Tatrách a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVysoké Tatry

Gugili M 47 rokov
Muž 47 rokov Vysoké Tatry
hľadám vážny vzťah pracujem v Bratislave 3 roky .. v stavebníctve ... mám rád zvieratá .. mačky psi .. moje záľuby výlet dovolenka pri mori futbal, fitnes ..
Tatrysuminulost Ž 67 rokov
Nastal ten správny čas stretnúť človeka s ktorým sa budeme dopĺňať. Nečakám zázraky. V krátkom čase sa prisťahujem blízko k Bratislave. Hľadám pohodového priateľa na občasné trávenie času. Žiadne intrigy, klamstvá a prázdne reči. Milujem život a krásu bytia. Som samostatná, nezávislá a dieťa Jupitera. Som vŕba aj poradca.
Podpalpeklo M 39 rokov
Muž 39 rokov Vysoké Tatry
Hľadá sa moja vysnená víla! Partnerka do pohody aj nepohody, veselá s výhľadom na krajšiu budúcnosť. XD. S radosťou poznám každú vážnu uchádzačku na tento post.
Dodo100 M 52 rokov
Pracujem , športujem, žijem , nakupujem , pijem vodu z vodovodu ... šoférujem, hrabem sa v zemi , kukám z okna , škrabem sa za uchom a občas čítam mongolský slovník.
Lahcim20 M 34 rokov
Muž 34 rokov Vysoké Tatry
Ahoj som slobodný bez záväzkov povahou skôr introvert ale zas nie domased,hľadám podobnú partnerku na vzťah mám rád pohyb v prírode zvieratá motorky a veci okolo nich.. Nevadí mi ak má žena napr tetovanie alebo nevšednú záľubu skôr naopak..Som celkom tolerantný až na cigarety tie nemusím..Ak máš záujem spoznať ma napíš.
Sten111777 M 38 rokov
Mam veľmi dobre srdiečko a hľadám si úprimnu dobrú ženu, ktorú budem nadovšetko milovat. Milujem hory prírodu turistiku cestovanie a dobre jedlo...
Peterro M 55 rokov
rád športujem, som zamestnaný viac emailom, osobne
jano1949 M 73 rokov
Rád idem do lesa za hubami, les. plodmi, občas aj na bicykel. Vlakom za pamiatkami a teplými kúpeľmi. Bývam sám v byte. Rád prečítam literattúru faktov ale ja od Banáša a Filana
terasini M 44 rokov
Muž 44 rokov Vysoké Tatry
Sympatačka 18- 54r. dakedy so mnou vypadnúť na pár dni niekde na chatu? Príroda , zmena prostredia atď . Ja 44 r. obyčajný ,173 cm, slobodný, žijem v Novej Lesnej.

viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania