amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vysoké Tatry

Ste vo Vysokých Tatrách a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVysoké Tatry

Curtissss M 28 rokov
Súper babu, aby bola aj ona spokojná, aj ja. Časom sa uvidí, čo by chcela aj ona. Pracujem v zahraničí. Obcas na túru s chalanmi, na pivko a domov.🤪😀
Sportovec38 M 39 rokov
Muž 39 rokov Vysoké Tatry
Hľadám ženu na trvalý vzťah s dobrým športovým základom pre spoločné záujmy, športové aktivity, ako sú outdoorové, kondične športy, fitness a podobne.
Do vzťahu môžem priniesť to, po čom budeme spoločné túžiť a veriť.
Jaroslav63 M 60 rokov
Rád by som sa zoznámil so ženou.
Ak hľadáš spriaznenú dušu, porosprávať sa nie len pri káve a miluješ prírodu, skús ma osloviť. Hľadám partnerku do voza aj do koča na trávenie voľného času. Dúfam, že sa na mňa konečne šťastie usmeje.
Možná nájdeme spoločnú cestu.
v12345v M 41 rokov
Muž 41 rokov Vysoké Tatry
Ahoj, rád by som tu spoznal milú osôbku, s ktorou by bol ten život o niečo veselší. Možno z toho vznikne aj veľmi pekný vzťah, ale to zatiaľ vedia iba hviezdy... Taj skúsme zistiť, čo je v tých hviezdach ukryté :-)
Kaliopea Ž 61 rokov
Hľadám niekoho, s kým nebudem sama, s kým sa budem cítiť ako plnohodnotný človek, s kým sa bude dať rozprávať o všetkom možnom, cestovať a spoznávať, smiať, športovať ....
Ešte pracujem, keď sa dá, rada mám pohyb v akejkoľvek forme, kino, divadlo knihy, cestovanie, zvieratá (psov)....
Čo ma desí, to je samota.
Veri123 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Vysoké Tatry
Hľadám slobodného, vyrovnaného a pokojného muža v mojom veku, ideálne z môjho okolia. Rada varím, prečítam si dobrú knihu, pozriem dobrý film. Milujem prechádzky v prírode s mojim štvornohým spoločníkom či turistiku. Pokladám sa za pozitívneho a vyrovnaného človeka, nemám rada hádky a hlúpych ľudí.
Misozhor M 45 rokov
Som vysoký, tmavovlasý, mám rád šport, knihy, dobrý film, dobré jedlo, hory a more, turistiku, cestovanie a hľadám niekoho, s kým by som sa túlal životom
JanW M 56 rokov
Muž 56 rokov Vysoké Tatry
Moje zaluby su prechadzky prirodou, v lete pri vode-kupaliska . Rad by som sa zoznamil so ženou, ktora je - uprimna, najlepšie bezdetna. Som nefajčiar, neholdujem alkoholu - sebestačný .
terasini M 47 rokov
Muž 47 rokov Vysoké Tatry
Dominantná Madam 18- 54r. na zoznamko, vzťah, časom možno spolužitie?
Ja 45 r. obyčajný, 173 cm, slobodný, submisívny, žijem v Novej Lesnej, okr. Poprad.

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania