amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vysoké Tatry

Ste vo Vysokých Tatrách a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVysoké Tatry

Levandula17 Ž 42 rokov
Hľadám priateľa sympaťáka s dobrým - úprimným srdcom, len tak si písať, smiať sa, časom možno viac :-) Žijeme len raz, práve tu a teraz... tak napíš, popíšeme a uvidíme :-)
Lubomir22 M 45 rokov
Muž 45 rokov Vysoké Tatry
Hladam usmievavu, jednoduchu, uprimnu zenu na vztah, ktora ma vysporiadanu minulost a ktora vie co od zivota a vztahu ocakava. Mam rad prirodu, relax, turistiku.
2700DX77 Ž 54 rokov
Hľadám veselého dobrého muža na zoznámenie. Popri práci rada trávim voľný čas v prírode alebo sa prechádzam so svojim psíkom . Som veselej spoločenskej povahy.
Gugili M 48 rokov
Muž 48 rokov Vysoké Tatry
hľadám vážny vzťah pracujem v Bratislave 3 roky .. v stavebníctve ... mám rád zvieratá .. mačky psi .. moje záľuby výlet dovolenka pri mori futbal, fitnes ..
Tatrysuminulost Ž 68 rokov
Nastal ten správny čas stretnúť človeka s ktorým sa budeme dopĺňať. Nečakám zázraky. V krátkom čase sa prisťahujem blízko k Bratislave. Hľadám pohodového priateľa na občasné trávenie času. Žiadne intrigy, klamstvá a prázdne reči. Milujem život a krásu bytia. Som samostatná, nezávislá a dieťa Jupitera. Som vŕba aj poradca.
Podpalpeklo M 40 rokov
Muž 40 rokov Vysoké Tatry
Hľadá sa moja vysnená víla! Partnerka do pohody aj nepohody, veselá s výhľadom na krajšiu budúcnosť. XD. S radosťou poznám každú vážnu uchádzačku na tento post.
Dodo100 M 53 rokov
Pracujem , športujem, žijem , nakupujem , pijem vodu z vodovodu ... šoférujem, hrabem sa v zemi , kukám z okna , škrabem sa za uchom a občas čítam mongolský slovník.
Lahcim20 M 35 rokov
Muž 35 rokov Vysoké Tatry
Ahoj som slobodný bez záväzkov povahou skôr introvert ale zas nie domased,hľadám podobnú partnerku na vzťah mám rád pohyb v prírode zvieratá motorky a veci okolo nich.. Nevadí mi ak má žena napr tetovanie alebo nevšednú záľubu skôr naopak..Som celkom tolerantný až na cigarety tie nemusím..Ak máš záujem spoznať ma napíš.
Sten111777 M 39 rokov
Mam veľmi dobre srdiečko a hľadám si úprimnu dobrú ženu, ktorú budem nadovšetko milovat. Milujem hory prírodu turistiku cestovanie a dobre jedlo...
Peterro M 56 rokov
rád športujem, som zamestnaný viac emailom, osobne
jano1949 M 73 rokov
Rád idem do lesa za hubami, les. plodmi, občas aj na bicykel. Vlakom za pamiatkami a teplými kúpeľmi. Bývam sám v byte. Rád prečítam literattúru faktov ale ja od Banáša a Filana
terasini M 45 rokov
Muž 45 rokov Vysoké Tatry
Dominantná Madam 18- 54r. na zoznamko, vzťah, časom možno spolužitie?
Ja 45 r. obyčajný, 173 cm, slobodný, submisívny, žijem v Novej Lesnej, okr. Poprad.

viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania