amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Snina SV

Ste v Snine a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSnina

Valentinuska33 Ž 32 rokov
Hľadám v pohode muža, ktorý má bude ľúbiť takú, aká som, do vzťahu môžem priniesť uvidí sa od okolností, pracujem, voľný čas varenie, čítanie, knihy, áno mám psíka, áno mám vysporiadanú minulosť
Leo20 M 46 rokov
Muž 46 rokov Snina
Rád by som spoznal sympatickú a milujúcu ženu, ktorá už nechce byť sama. Ak máš rada prírodu, turistiku a bicyklovanie, tak sa ozvi. Samota je zlá. Mám vysporiadanú minulosť.
TITO280 M 51 rokov
Muž 51 rokov Snina
Som sám, slobodný a hľadám ženu, ktorá sa cíti tiež osamelo. Spolocne to ide určite lepšie. Mám rád prírodu, zvieratá a všetko čo nie je na škodu. Rád spoznám príjemnú a rozvážnu ženu aj zo zmyslom pre humor.
Marko654m M 36 rokov
Muž 36 rokov Snina
Hľadám dobrú ženu na zoznámenie, trávenie spoločných voľných chvíľ, na dobre porozprávanie ... najlepšie z mesta Snina, ale ani Humenné nevadí 😁...
Emilia56 Ž 56 rokov
Hľadám muža slobodného, vdovca, rozvedeného, aby bol nefajciar, nealkoholik, najlepšie keby bol veriaci. Hladam vážny vzťah. Rada si prečítam nejakú dobrú knihu, zájdem na kávičku.
MimkaMimka Ž 48 rokov
Hľadám muža, ktorý rád kominukuje. Do vzťahu prinesiem seba, dobru náladu. Pracujem a voľný čas trávim momentálne najviac s vnúčatámi, ktoré mi pomáhajú pri samote.
Tester666 M 37 rokov
Hľadám niečo reálne. Hľadám skôr niečo dlhodobé. A práve preto skúšam šťastie aj tu. Kto vie kde práve nádje človke tu správnu osobu na správnom mieste.
Rexar M 35 rokov
Muž 35 rokov Snina
Hladam tu kamarátky, časom mozno viac, čo sa nevylučuje, ale nie je to iste, kedže nehľadám vztah...
Ak sa nudiš, chces si popisat, smelo napiš, ja budem čakat
Jakub123456789a M 31 rokov
Hľadám dobre dievča, chodim na prechádzky do lesa, pracujem na záhrade, aj na huby chodím, mám rád zvieratá, rád spoznám dobre dievča, ktoré by ma malo rado.
Janos009 M 30 rokov
Ahoj, hľadám úplne jednoduchú babu na trávenie voľného času. Som zamestnaný, bez záväzkov. Najradšej trávim voľný čas v prírode na prechádzkach. Ohľadom veku nerobím rozdiely a teším sa na stretnutie.
Jozef17584 M 39 rokov
Muž 39 rokov Snina
Zenu s ktorou si budem rozumiet budeme mat rovnake potreby a ocakavania do buducnosti a moznost spolahnut sa jeden na druheho zenu ktora ma bude brat takeho aky som
Popoluska1 Ž 47 rokov
Hľadám solídneho partnera, nezadaného, gentlemana, ktorý vie čo chce, som zamestnaná, mám dve deti, jedno dospelé, samostatne. Žijem so 14 ročným synom a dvoma mačičkami, vo voľnom čase rada čítam.

1 2 3 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania