amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Snina SV

Ste v Snine a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSnina

Habibi07 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Snina
Hľadám si tu priateľa, najlepšie aj s deťmi, na spoločné trávenie času. Páčia sa mi vyšší muži, vzájomne sympatie sú dôležité, rovnako obojstranná práca na vzťahu.
Medzi moje záľuby patrí hudba, cestovanie, prechádzky v prírode, ručné práce, pečenie... Dôležité sú pre mňa tvoje hodnoty, ktoré uznávaš, spoločný humor a spoločné ciele.
147tomas M 35 rokov
Muž 35 rokov Snina
Hľadám normálnu babu na zoznámenie. Pracujem v zahraničí a voľný čas rad trávim niekde v prírode. Ak máš chuť sa zoznámiť, napíš, rád popíšem. Alebo zájdeme na kávu.
Tester1234 M 37 rokov
Hľadám slečnu, ženu na niečo dlhodobé. Vek je iba čislo. Ide skôr o to, aká si. Čiže viac ma zaujíma to čomu sa venuješ, čo máš rada, ako tráviš čas, ...
Poprosím písať iba keď to myslíš vážne.
Nalim88 M 50 rokov
Muž 50 rokov Snina
Hľadám známosť na spoločné žitie. Pracujem v Nemecku ako pilčík. Voľný čas trávim behaním a rád čítam knihu. Alebo v záhrade pri dome. Ešte sa venujem svojim dospelim dcéram.
Valentinuska33 Ž 33 rokov
Hľadám v pohode muža, ktorý má bude ľúbiť takú, aká som, do vzťahu môžem priniesť uvidí sa od okolností, pracujem, voľný čas varenie, čítanie, knihy, áno mám psíka, áno mám vysporiadanú minulosť
TITO280 M 51 rokov
Muž 51 rokov Snina
Som sám, slobodný a hľadám ženu, ktorá sa cíti tiež osamelo. Spolocne to ide určite lepšie. Mám rád prírodu, zvieratá a všetko čo nie je na škodu. Rád spoznám príjemnú a rozvážnu ženu aj zo zmyslom pre humor.
Marko654m M 37 rokov
Hľadám dobrú ženu na zoznámenie, trávenie spoločných voľných chvíľ, na dobre porozprávanie ... najlepšie z mesta Snina, ale ani Humenné nevadí 😁...
Emilia56 Ž 56 rokov
Hľadám muža slobodného, vdovca, rozvedeného, aby bol nefajciar, nealkoholik, najlepšie keby bol veriaci. Hladam vážny vzťah. Rada si prečítam nejakú dobrú knihu, zájdem na kávičku.
MimkaMimka Ž 48 rokov
Hľadám muža, ktorý rád kominukuje. Do vzťahu prinesiem seba, dobru náladu. Pracujem a voľný čas trávim momentálne najviac s vnúčatámi, ktoré mi pomáhajú pri samote.
Tester666 M 37 rokov
Hľadám niečo reálne. Hľadám skôr niečo dlhodobé. A práve preto skúšam šťastie aj tu. Kto vie kde práve nádje človke tu správnu osobu na správnom mieste.
Rexar M 35 rokov
Muž 35 rokov Snina
Hladam tu kamarátky, časom mozno viac, čo sa nevylučuje, ale nie je to iste, kedže nehľadám vztah...
Ak sa nudiš, chces si popisat, smelo napiš, ja budem čakat
Jakub123456789a M 32 rokov
Hľadám dobre dievča, chodim na prechádzky do lesa, pracujem na záhrade, aj na huby chodím, mám rád zvieratá, rád spoznám dobre dievča, ktoré by ma malo rado.

1 2 3 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania