amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Poprad PP

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Poprade? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Francis43 Ž 30 rokov
Som mlada, slobodna baba a rada by som touto cestou nasla niekoho fajn s kym mozem travit cas, obcas niekam zajst do prirody, na turu, do kina pripadne si nieco zahrat.
Vadel M 37 rokov
Muž 37 rokov Poprad
Volám sa Braňo pochádzam z Popradu a hľadám si milu, úprimnú, milujúcu, zodpovednú ženu, ktorá vie, čo znamená láska. A ja som úprimný, mam rad humor, rad chodím na výlety a proste som milujúci a zodpovedný a samozrejme nepijem.
Matej133 M 36 rokov
Muž 36 rokov Poprad
Chcem si konečne najst dievča, ktoré ma bude mať rada takého, aký som, dievča, s ktorou prežijem zbytok svojho života, ktorá bude ku mne úprimná, bude ma mat rada, ktorá nebude piť, fajčiť, kedze ja nepijem a ani nefajčím.. ak sa nejaká pre mňa najde, tak budem len rad.
Rici1234 M 71 rokov
Muž 71 rokov Poprad
Dlšiu dobu žijem bez ženy, takže mi chýba jej pritomnosť, vôňa, so všetkým, čo k tomu patrí vratane dotykov, nehy, porozumenia, zmyslu pre humor a tiež sexu.
Badzoo M 29 rokov
Muž 29 rokov Poprad
Hľadám niekoho na vazny vzťah, som rozvedený, mladý, musí mám 2 deti, hľadám niekoho na stretnutia a na písanie, mám rád šport, rád chodím na prechádzky.
voila Ž 63 rokov
Nájdem sa s tým, kto ocení pohodu, iskru v očiach a radosť zo života. Svoj čas trávim najmä v prírode, doma mi robia spoločnosť dve mačky.
Minulosť je za mnou, našťastie vysporiadaná.
Salamander3 M 54 rokov
Hľadám sympatickú a inteligentnú ženu, s ktorou ešte zažijeme krásne a veselé spoločné chvíle. Rád čítam dobré knihy a chodím do prírody. Mám psíka, ktorými vypĺňa všetky voľné chvíle.
Petrolinveze M 37 rokov
Hledám sportovně založenou ženu, idealně s láskou k horám, tak jako já.. jsem svobodný, bezdětný... Pracuji jako osvč- výškový pracovník. Čas trávím nejraději sportem, ať už cyklo, lezení a nebo v zimě běžky a snowboard.
Janicko1990 M 33 rokov
Muž 33 rokov Poprad
Som osamely a potrebujem pomojkat a dalsie veci kolo toho, nikomu nic nebudem rozpravat ani okolo toho, mam rad velmi sex, ktory ma vie nastartovavat do celeho dna a este k tomu mam rad starsie zeny, ale viem zrobit aj vynimku.
Kondom1 M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
Hľadám ženu do života. Takú, ktorá vie, čo to obnáša a je sama so sebou vyrovnaná. Pracujem, športujem. Zo športu bicykel, sem tam loptove hry. Som za každú srandu a každú výzvu
Tomi7374 M 50 rokov
Hľadám ženu na trávenie voľného času, športovo založenú, nefajčiarku. Som rozvedený, byvam v dome sám, občas s deťmi. Moje záľuby sú fitness, hudba, domáce práce, slnko, leto, voda.
Rudyny M 34 rokov
Ahoj som Peter a hladam si vaznu znamost, musi to byt zienka, ako sa patri. Krv a mlieko samozrejme. Mam rad sex, turistiku a filmy. Poznas Marvel? Tak mame o com...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania