amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Poprad PP

Ak ona hľadá jeho v Poprade alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

Mk56 M 66 rokov
Muž 66 rokov Poprad
Hľadám priateľku na kávu. Nechcem trvalý vzťah, len na náhodný pokec. Som dôchodca a chýba mi ženská spoločnosť. Chodím pravidelne každý týždeň na chalupu do Mengusoviec.
Lubin0 M 27 rokov
Muž 27 rokov Poprad
Hľadám osobu nezneho pohlavia ktorej by som sprijemnil voľné chvíle a časom mozno niečo viac. Som sebestačný, pracovitý, viem variť, rád chodim do prírody,káva,obed alebo cokolvek ine :) pracujem v stavebníctve v zahraničí , bývam v dome momentalne sám :). Ak máš čas, napíš.
jazykomHmm M 25 rokov
Muž 25 rokov Poprad
Hľadám ženu na pekné chvíle, či dni 🙂
Som mladý a plný energie. Veľa pracujem, času mám dosť večer alebo do poobedia, píš ak chces, učíte neoľutujes 🙂😈
Marian2013 M 46 rokov
Hľadám normálnu, obyčajnú ženu, s ktorou by som trávil voľné chvíle, ktorých pri mojej práci nemám veľa. Mám rád vodu a prírodu.
Viac prezradím o sebe písmenkami alebo osobne.
Mario78 M 45 rokov
Muž 45 rokov Poprad
Hľadám lásku na spoločnú cestu životom, pracujem ako zdravotny braček, milujem cestovanie a som za každú srandu, nevadia mi ani deti z predchádzajúcich vzťahov.
Dadulik333 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Poprad
Hľadám si svoju spriaznenú dusu, ktorá mi dá lásku, aj kus svojho srdca... Ešte pracujem, ale čas na spoločne strávené chvíle si vždy najdem... Vo voľnom čase sa venujem tvorbe rôznych dekoračných veci....
Lukino40 M 40 rokov
Hladam zenu na spolocne chvile a stravenie peknych chvil, aby radost zo zivota bola naplnena stastim. Som normalny chalan, ktory hlada normalne, uprimne dievca.
Pawann M 42 rokov
Muž 42 rokov Poprad
Hladam kamaradku na kamaratsky dlhodoby vztah založeny na dovere a všetko pekne prechadzka vylet večera humor milovanie som chlap v pohode chapavy seriozny
Relko M 56 rokov
Hľadám si priateľku na trávenie spoločného voľného času. Časom možno aj viac cestovanie, film, príroda, voda, bicyklovanie, plávanie, hubárčenie, dovolenka.
Janikpekny59097 M 64 rokov
Prijemnu, štihlu, dochodkyňu s bujnejšim dekoltom, podnikam, mam psika, fitness, prechadzky v prirode, vlastny RD, minulosť vysporiadana. Hľadam pokojny, vyrovnany vzťah.
81Dodo M 42 rokov
Rád by som spoznal ženu, s ktorou by sme si mali aj čo povedať, vzdelanú, komunikatívnu so všeobecným prehľadom a predovšetkým si boli vzájomne sympatickí.
majy1987 M 36 rokov
Rad pozerám film venujem sa deťom, pc hry a hľadám chybajuci članok. Chceš vedieť viac napiš. Rad odpoviem a zoznámim sa. Viac až neskôr 😎.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 42 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania