amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Poprad PP

Ak ona hľadá jeho v Poprade alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

EvaSpring Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Poprad
Opísala by som sa asi takto :) Aktívna, atraktívna, pozitívne mysliaca a vášnivá žena. Som spokojná so svojim životom a vďačná za to čo mám, chýba mi však muž s ktorým by sme mohli prežívať spoločne radosti života, pomôcť si v situáciách ktoré život prináša.
Zdielaná radosť dvojnásobná radosť, zdielaný smútok, polovičný smútok :)

Hľadám muža ktorý vie čo v živote chce a pozná sám seba. Znie to ako fráza, no pre mňa je to veľmi dôležité. Ideálne muž ktorý samostatný, podnikavý, má rád prírodu a pohyb, má harmonické vzťahy vo svojom okolí (aj z minulosti), je spokojný so svojim životom, je sebavedomý, vášnivý a robí v živote to čo ho napĺňa. Ak cítiš ze rozumieš čo píšem a našiel si sa v týchto slovách, ozvi sa mi :)  Teším sa na teba
Kopcochodec M 58 rokov
Muž 58 rokov Poprad
Vo voľnom čase sa venujem najviac turistike a tiež cykloturistike, takže by som rád uvítal spoločnosť podobne naladenej osôbky, s ktorou by sme zdieľali zážitky pri spoznávaní krás nášho prekrásneho Slovenska, nevylučujem ani návštevy okolitých štátov, ktoré majú tiež čo ponúknuť.
Mlchalicek M 52 rokov
Muž 52 rokov Poprad
Ahoj, mam 52 rokov, som rozvedený, bezdetny, bývalý športovec. Vraj na toľko rokov nevyzerám, ale ja to posúdiť neviem. Som 170 cm vysoký, váhu mám 68 kg, ale pre mňa tieto údaje nie sú podstatné. Som veselý spoločník a som ako sa zvykne hovoriť do voza aj do koča. Takú priateľku možno neskôr aj dačo viac hľadám. Deti aj keď mi to nebolo dopriate mám veľmi rád a nie sú prekážkou tak isto ani zvieratá, dakedy som sa venoval kynologii. Vek pre mňa nie je podstatný, je to len číslo. Moje záľuby súvisia hlavne s cyklistikov a s prírodou. Bývam vo Svite, preto by som bol rád, keby si bola z okolia Popradu, ale nieje to podmienka. Skúšam to po prvý raz, takže neviem. Keď som Ťa zaujal napíš. Ešte som zabudol, som zamestnaný. Nikto nechce byť sám. Ahoj
1borovka Ž 51 rokov
Rada sa zoznámim so sympatickým, nezadaným a pohodovým mužom,ktorý rád
trávi spoločné chvíle vo dvojici a má podobne záujmy ako ja.Mám rada prírodu, slnko, vodu a šport a všetko príjemné čo život prináša
kamzik27 M 49 rokov
Hľadám príjemnú spoločníčku na prechádzky po prírode a iné športové aktivity. Budem príjemným spoločníkom a nudiť sa so mnou nebudeš. Ak sa ti nelení a máš rada prírodu , chceš spoznať nové krásne kúty slovenska a veselých ľudí...teším sa .
Palnoi M 41 rokov
Záľuby, bicykel, turistika. Hlavne príroda. Mám psa. Štátna správa. Dve dospelé deti. Rád chodím do prírody, hlavne rád cestujem na výlety autom. Dávnejšie som sa venoval posilňovaniu. Momentálne sa najviac venujem bicyklovaniu a svojmu psovi.
Jozo1209 M 30 rokov
Voľný čas trávim doma víkendy trávim tiež doma aj dovolenky profesia som vyučený maliar zvieratá žiadne doma nemám osobou by som sa chcel zoznámiť takú čo nepije alkohol môže aj fajčiť deti žiadne nemám
peto8965 M 55 rokov
Muž 55 rokov Poprad
Som ferovy uprimny 50 tnik Z Popradu Touto cestou hladam uprimnu žienku na priatelstvo a neskôr vztah ... Podaj my ruku a pod so mnou hladať šťastie ..Peťo.
camill M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
hladam si priatelku na spolocny zivot. moje hoby su rozne.rad cestujem pritom fotim,rad varim,sportujem ,zaujima ma historia a mam rad humor. a je toho viec.
Vladimir89 M 31 rokov
Muž 31 rokov Poprad
Ahojte :) Narodil som sa v Poprade, ale v súčasnosti žijem v Prievidzi, keďže tu mám prácu. Som vyštudovaný právnik. Moje hobby sú cyklistika, plávanie, volejbal, zjazdové lyžovanie, kosenie trávy. :)
1lesnicek M 62 rokov
Muž 62 rokov Poprad
Byvam celorocne na svojej chate 10 km od Popradu. Rad chodim na prechadzky lesom, zbieram huby, bezkujem, plavam, tancujem, varim a robim rad vsetko, co suvisi s chatarskym spôsobom zivota.
LifestylePSV M 43 rokov
Muž 43 rokov Poprad
Ahoj hľadám partnerku na seriózne zoznámenie a časom aj vážny vzťah
Hladam nezavislu milu kamosku

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania