amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 40 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

kvietok019 Ž 37 rokov
Mám rada leto, prechádzky do prírody, rada si pozriem dobrý film. Hľadám človeka, s ktorým si budem rozumieť a budeme k sebe navzájom úprimný a tolerantný.
Samotarka455 Ž 58 rokov
Hladam niekoho na popisanie, na kamaratstvo. moje zaluby su hudba priroda.
Nemam rada hlupakov a ludi co si myslia ze su ..nadludia..co mam rada? Skoro vsetko
Speedlimit61 M 67 rokov
Záľuby by boli ale času je málo voľný čas ? málo a ešte raz málo
ale fakt by som chcel nájsť nejaké normálne obyčajné žieňa
Som celkom obycajny chlap s vysporiadanou minulostou
hopear M 27 rokov
Som mlady energeticky clovek, rad sportujem mam turistiku a dobru hudbu. Hladam dievca ktore by mi vedelo porozumiet a ktore vie co od zivota ocakava. Preferujem osobne stretka pred internetom no samozrejme na uvod to staci :)
milacak M 50 rokov
Som slobodný, mám jednu zaopatrenú dcéru, mám rad hudbu, knihy, počítače. Strašne rád cestujem v páre za peknou prechádzkou, výletom alebo pamätihodnostami. Som živnostník. Nemám v domacnosti zviera ale nebránim sa tomu. Mám rád domácu pohodu a rád posedím pri káve alebo pri dobrom obede. Hľadám porozumenie a rozvážny vzťah. Som nevyliečiteľný romantik
latinotino M 49 rokov
Rád mám vyrovnanosť z minulosťou,úprimnosť,porozumenie. Rád športujem,dobrá kniha,príroda,humor ktorého je dosť. Hľadám parťáčku, podobne založenú k športu,nohami na zemi. Snáď sa nájde niektorá, ktorej tieto vlastnosti budú podobné alebo srdcu blízke.
Jaro64 M 59 rokov
Medzi moje záľuby patrí čítanie kníh, hlavne literatúra faktu, turistika, hubárčenie. Pracujem ako elektromontér, dosť často som mimo domova a rád by som si našiel niekoho, komu by moje " týždňovky " až tak nevadili. Deti sú už dospelé, študujú na VŠ.
Hjanko M 55 rokov
Ahoj hľadám partnerku na vážny vzťah. Pracujem a som normálny chlap, ktorý ešte túži po láske a príjemných chvíľach vo dvojici. Medzi moje záľuby patrí cyklistika, turistika, plávanie a hudba. Mám rád zvieratá, relax na záhrade a dovolenku pri mori.
oblacik30 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Poprad
Samota je zlá a preto prostredníctvom tejto zoznamky si hľadám chápavého a úprimného priateľa,moje záľuby sú lyžovanie,tenis,plávanie,hokej...ak sa cítiš aj Ty sám ozvi sa...dovolenka 2021 nebola by zlá voľba...
noboochodonozor M 44 rokov
Rád by som sa zoznámil s milou ženou, so zmyslom pre humor, ktorá sa rada dlho rozpráva... :) Mám 39 rokov, bez zavazkov, voľný čas trávim pri dobrom filme no najradšej na bicykli a zvieratká nemám žiadne :))
petosps1 M 58 rokov
Muž 58 rokov Poprad
Hladám sympatickú žienku z Popradu na priaťelstvo ,vztah .Ostatné si povieme pri kávičke -- Vzájomné sympatie a foto napovie. Podaj my ruku a pod so mnou hladať štastie ..Spoločná dovolenka 2018.
Mirinopp M 41 rokov
Hľadám milé, normálne dievča z blízkeho okolia, ktoré nechce byť sama. Som mierumilovná povaha a stojím nohami pevne na zemi :)
dúfam, že to čo hľadám aj nájdem.

1 20 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania