amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 24 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

latinotino M 47 rokov
Rád mám vyrovnanosť z minulosťou,úprimnosť,porozumenie. Rád športujem,dobrá kniha,príroda,humor ktorého je dosť. Hľadám parťáčku, podobne založenú k športu,nohami na zemi. Snáď sa nájde niektorá, ktorej tieto vlastnosti budú podobné alebo srdcu blízke.
Jaro64 M 57 rokov
Medzi moje záľuby patrí čítanie kníh, hlavne literatúra faktu, turistika, hubárčenie. Pracujem ako elektromontér, dosť často som mimo domova a rád by som si našiel niekoho, komu by moje " týždňovky " až tak nevadili. Deti sú už dospelé, študujú na VŠ.
Hjanko M 53 rokov
Ahoj hľadám partnerku na vážny vzťah. Pracujem a som normálny chlap, ktorý ešte túži po láske a príjemných chvíľach vo dvojici. Medzi moje záľuby patrí cyklistika, turistika, plávanie a hudba. Mám rád zvieratá, relax na záhrade a dovolenku pri mori.
oblacik30 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Poprad
Samota je zlá a preto prostredníctvom tejto zoznamky si hľadám chápavého a úprimného priateľa,moje záľuby sú lyžovanie,tenis,plávanie,hokej...ak sa cítiš aj Ty sám ozvi sa...dovolenka 2021 nebola by zlá voľba...
noboochodonozor M 42 rokov
Rád by som sa zoznámil s milou ženou, so zmyslom pre humor, ktorá sa rada dlho rozpráva... :) Mám 39 rokov, bez zavazkov, voľný čas trávim pri dobrom filme no najradšej na bicykli a zvieratká nemám žiadne :))
petosps1 M 55 rokov
Muž 55 rokov Poprad
Hladám sympatickú žienku z Popradu na priaťelstvo ,vztah .Ostatné si povieme pri kávičke -- Vzájomné sympatie a foto napovie. Podaj my ruku a pod so mnou hladať štastie ..Spoločná dovolenka 2018.
Mirinopp M 38 rokov
Hľadám milé, normálne dievča z blízkeho okolia, ktoré nechce byť sama. Som mierumilovná povaha a stojím nohami pevne na zemi :)
dúfam, že to čo hľadám aj nájdem.
Mitote1988 M 33 rokov
Muž 33 rokov Poprad
Rad by som stretol slečnu, ktorá radšej pôjde do divadla, ako na diskotéku.Večer si viem skôr predstaviť v papučiach, ako vymetanie barov.Na bezduché opijáše sa cítim už starý a sukne do zbierky nezbieram.Pokiaľ by si mala rada večernú toaletu je to pre teba len plus.Playmate si nehľadám nakoľko ani ja nie som žiadny model, no trošku súdnosti pri napísaní mi by neuškodilo.Pokiaľ nadobudneš pocit, že by si mohol byť sponzorom pre tvoje rozmary, musím ťa sklamať.Som zamestnaný ale pre takéto typy smrdím grošom.
Nech najkrajšou ozdobou na tebe je tvoj úsmev, nie šperky.Nemusíš mať na sebe šaty od armaniho, ja ho tiež nenosím.Čim ma môžeš ohúriť je tvoj úsmev, šarm, a správanie hodné dámy.
jarrika Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Poprad
moje zaluby su chodenie do prirody,plavanie,turistika,rada si pozriem pekny film.Rada sa zoznamim s osobou,ktora ma triezvy pohlad na zivot.Mam rada veselých a hlavne normálnych ludi.Nemam rada falos,pretvarky a klamstvo.Tuzim po peknom vztahu naplnenom laskou,doverou.
aquarius2011 M 46 rokov
Hľadám ženu s ktorou si budem rozumieť, ktorá bude mojou druhou chýbajúcou polovicou.:-)
Ženu s ktorou sa bude dať otvorene porozprávať o čomkoľvek a spoločne čokoľvek vyriešiť.
Eli0929 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Poprad
Som úprimný človek a mám rada ľudí. Svoj voľný čas trávim najradšej v blízkosti pozitívnych ľudí a v prírode. Vo vzťahu hľadám toleranciu, empatiu, porozumenie a hlavne dôveru. Najlepšie sa cítim na chalupe, záhradke, medzi dobrými priateľmi.
maria2013 Ž 45 rokov
Rada sa zoznámim s milým a inteligentným mužom. Láska si nás môže nájsť v každom veku. Dôležité je, aby sme sa našli my dvaja.
Ak máš pozitívny vzťah k deťom, ľuďom a prírode, ak sa rád smeješ a vieš si zachovať aj vážnosť, tak budem rada, keď mi napíšeš. Nemám rada klamstvo, akákoľvek pravda je pre mňa prijateľnejšia než lož. Predsudky sú pre hlupákov, preto sa neboj so mnou hovoriť úprimne. Moje srdce je otvorené.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania