amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 23 - Zoznámenie Poprad

Ste v Poprade a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoprad

nedoman M 65 rokov
Obľubujem výchádzky do prírody, bicykel, fotografovanie, folklór, ľudové umenie. Rád sa zoznámim s úprimnou ženou na spoločné chvíle - len vážne priateľstvo. Mám deti, nebývajú so mnou. Neznášam klamstvo, podvody.
Samota je zlá.
dasa50 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Poprad
Som citlivá, sebestačná, úprimná, nepijem, nefajčím, mám rada prírodu a rodina mi je na 1. mieste. Chovám britského čierneho kocúra. Mám záujem sa zoznámiť s nezadaným, inteligentným, štíhlym, sebestačným mužom od 48-56 rokov. Nesmie fajčiť a piť. Musí mať rád deti, lebo mám 15r. syna. Som na 55% ZŤP s chrbticou.
vilolo M 51 rokov
ahoj,hladám ženu na spoločné prechádzky,turistiku,byciklovanie,nefajčiarku,ktorá hladá niekoho do svojho srdiečka,som veselý,nefajčiar,mám rád zvieratá,som s KK,napíš mi niečo o sebe,čo máš rada,
AMALFITAN M 49 rokov
Volám sa Peto.
Rád trávim okrem práce volné chvíle v prírode a čítaním kníh.
Obľubujem prácu v záhradke, ale rád si aj vyjdem do mesta poobzerať čo je nové a sadnúť si na kávičku.
Rád by som sa zoznámil s milou slečnou, ktorá je úprimná a laskava.
Nika4444 Ž 43 rokov
Dovolenka pri mori ,oddych,...
som momentálne nezamestnaná a mám 1 dcéru. Dobre sa učí,
Mám doma andulky
S chlapom ktorý sa vie postarať o deti a môže mať už narodené deti
Megyn Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Poprad
Nakoľko som pred rokom stratila milovaného manžela, samota ma ubíja a ničí. Som veselej povahy, mám rada módu,cestovanie,more, slniečko, mám dve deti, 22,a 18, som veriaca rimokatolička. Hľadám si tu pána, podobného osudu,či záľub.Do budúcna by som sa ešte chcela vydať.!aj 52 rokov, zachovala, udržiavaná.
kvietok019 Ž 35 rokov
Mám rada leto, prechádzky do prírody, rada si pozriem dobrý film. Hľadám človeka, s ktorým si budem rozumieť a budeme k sebe navzájom úprimný a tolerantný.
1matil1 Ž 65 rokov
Som pracujúci dôchodca,zaujíma ma všeličo-hľadám partnera na voľný čas-spoločne cestovanie výlety,koncerty a iné aktivity. Som veselá,príjemná,dobrá poslucháčka, "do koča aj do voza ".Páčiia sa mi veselí ľudia a hlavne muži. Stačí? Ďakujem.
Samotarka455 Ž 56 rokov
Hladam niekoho na popisanie, na kamaratstvo. moje zaluby su hudba priroda.
Nemam rada hlupakov a ludi co si myslia ze su ..nadludia..co mam rada? Skoro vsetko
Speedlimit61 M 65 rokov
Záľuby by boli ale času je málo voľný čas ? málo a ešte raz málo
ale fakt by som chcel nájsť nejaké normálne obyčajné žieňa
Som celkom obycajny chlap s vysporiadanou minulostou
hopear M 25 rokov
Som mlady energeticky clovek, rad sportujem mam turistiku a dobru hudbu. Hladam dievca ktore by mi vedelo porozumiet a ktore vie co od zivota ocakava. Preferujem osobne stretka pred internetom no samozrejme na uvod to staci :)
milacak M 48 rokov
Som slobodný, mám jednu zaopatrenú dcéru, mám rad hudbu, knihy, počítače. Strašne rád cestujem v páre za peknou prechádzkou, výletom alebo pamätihodnostami. Som živnostník. Nemám v domacnosti zviera ale nebránim sa tomu. Mám rád domácu pohodu a rád posedím pri káve alebo pri dobrom obede. Hľadám porozumenie a rozvážny vzťah. Som nevyliečiteľný romantik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania