amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 30 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrešov

1Fredy1 M 53 rokov
Rád aktívne vypĺňam svoj voľný čas, no s partnerom by to bolo krajšie. Rád chodím do prírody, bicyklujem a dýcham čerstvý vzduch.No nepohrdnem ani návštevou kina, výstavy. Mojim spoločníkom je aj všadeprítomná hudba, podľa nálady tanečná aj vážnejšia.
priroda111 Ž 62 rokov
Som aká som.
Vždy som to jednoducho ja.
Vážim si ľudí a vzťahy, nerada riskujem vo vzťahoch, omnoho radšej riskujem vo výkonoch. Mám rada výzvy a pri nich spoľahlivých ľudí.
Som priateľský typ človeka, ktorý rád spoznáva svet naokolo v jeho najrôznejších súvislostiach :)
Janis1 M 68 rokov
Zaluby zahrada, turistika, vnucata. Hladam spolocnost na kavu, vylety najlepsie z Presova alebo blizkeho okolia. Som dochodca s mnozstvom volneho casu.
ema69 Ž 51 rokov
Hľadám spriaznenú dušu,kamaráta na turistiku a voľné chvíle.
Rada varím,pečiem,čítam knihy,lúštim krížovky,cestujem a relaxujem pri mori.
Zvieratká nemám,mám iba syna,ktorý je už dospelý.
Gepeto76 M 43 rokov
Som obyčajný muž zo zmyslom pre humor a poriadok.Mám rád hudbu,tanec, knihy,históriu,prechádzky v prírode,svoju prácu...Hľadám si jednoduchú ženu zo zmyslom pre humor a aby jej boli vzácne pravé hodnoty."Radosť rozdávaním rastie."
axagop M 58 rokov
Muž 58 rokov Prešov
zaujima ma šport,turistika,historia,rad chodim na prechadzky ked je volny čas do prirody.pracujem vo strojarstve,v domacnosti mam psa,rad by som sa zoznamil s osobou ktora nesklame,ma vyriešenu minulost a tak spoznat jednu a nechcieť ju vymenit za žiadnu inu.
hviezdicka17 Ž 48 rokov
Ahoj,som rozvedena,medzi moje zaluby patri bicyklovanie ,rada chodim do prirody,pozriet si pekny film a soferovanie.Volny cas travim so svojou rodinou ,detmi,mame maleho psika alebo len tak relaxujem
balony9 M 59 rokov
Mam 60 r. som rozvedny invalidny dochodca z Presova a hladam kamaratku baculku vek do 68 r.Rad jazdim na bicykli, som kutil , rad spim a rad pozeram televiziu a samota ubija dobra kamaratka by sa zisla
Evita2222 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Prešov
Som normal "do koča aj do voza". Hľadam si priatela. Mal by to byť ako ja inteligentný, zhovorčivý, nefajčiar a abstinent a vekovo ku mne. Potom doplnim viac, ale teraz takto ukončim.
swarah Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Prešov
moje záľuby su bicyklovanie plavanie turistika,kedysi som tancovala sceniku, mam vystudovanu vs socialnu pracu, zvieratko nemam, rada by som spoznala mileho,veselého veriaceho cloveka . ..
katarina5 Ž 50 rokov
Som slobodná mamička s päť ročným synčekom, momentálne pracujem ako špeciálny pedagóg.
Hľadám muža na vážny vzťah vo veku od 42 do 52 rokov. Vo vzťahu hľadám a ponúkam porozumenie, lásku, oddanosť, zdieľanie, harmóniu.
Bobci M 46 rokov
Muž 46 rokov Prešov
Rad si cez vykend vyjdem niekde na bycikly keď nieje skym tak aj sám. Počas týždňa toho voľného času až toľko nie tak si pozriem v televízii nejaký dobrý film alebo nejaký šport. Tiež si veľmi rad vyjdem niekde s malým synovcom a neterou vonku alebo do detských centier. Preto si hľadám partnerku ktorá má podobné zaujmi ktorá sa už životom nechce pretĺkať sama deti nie su problém. Proste hľadám ženu s ktorou sa bude vedieť smiať v ťažkostiach poplakat pritulit pomaznat. Ak taká niekde si tak sa ozvi romantikovy. Bobcimu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania