amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrešov

artemis123 M 54 rokov
hladam spriaznenu dusu zenu damu na pisanie mam rad vaznu hudbu citam rad knihy zaujimam sa o historiu som rad na zahrade rad si pozriem aj dobry film
lulus21 Ž 39 rokov
Som slobodná a bezdetná 37 roč. žena, ktorá hľadá sympatického muža na zoznámenie. Na popísanie, trávenie voľných chvíľ, aj na vážny vzťah. Som nefajčiarka, mám rada šport, prírodu, zvieratá, filmy aj knihy.
Branko111 M 38 rokov
Ahoj, rád spoznám niekoho zaujímavého na popísanie a neskôr možno aj viac .. určite nehľadám žiadny úlet, preferujem pekný a normálny vzťah založený na dôvere .. som slobodný, bezdetný a mojou najväčšou záľubou je asi hudba a hra na gitare :)
tweetinka382 Ž 24 rokov
Žena 24 rokov Prešov
Záľuby kino, koncerty, hudba, prechádzky. Pracujem v hoteli a mám hotelovú akadémiu. Zvieratá nemám. Rada by som sa zoznámila s niekým kto bude má mať rád aj moje deti a nebude má urážať a hrubo nadávať. Moje deti majú 2,5 a ,1,5.
Peterver520 M 40 rokov
Sport,plavanie,Fitness,prirodu

Operator vyroby

Nemam ziadne zvieratka

Veselov dobrosrdecnov, zo zaujmom o Sport a prirodu

Som spolocenskej veselej povahy, rad by som Opät tancoval, a spolu s partnerkov travil spolocny volny cas
anstain M 37 rokov
pracujem a ko monter vzt.po skoro 4roch rokoch ma nechala priatelka,citim sa sam aj preto skusam tuto moznost zoznamenia.mam rad prirodu a hlavne na bycikly.nejaky cas som zilv zahranici...takze sa viem o seba postarat.navarym operiem len pravopis neni moja silna stranka.
Andrrea555 Ž 33 rokov
Ahoj,hladam si priatela,milujem prírodu,hudbu,priatelov ..Mam dcerku,som slobodná.Hladam cloveka,ktory uz nechce byt sam a tuzi po partnerstve a spolocnych chvilach ?
ZiaZi Ž 35 rokov
Rada sa prechadzam aj v najbližšej prírode v okolí, zájdem aj bicyklovať a plávať. Kedysi som hrala profesionálnejšie volejbal a tancovala jazz balet formou scénického tanca. Rada si zatancujem aj doma pri príjemnej hudbe. Rada som trávim čas s viac ľuďmi na chaty,výlety či k moru. Vyštudovala som pedagogiku a psychológiu a venujem sa tomu aj doma čítaním psychologickej literatúry. Rada by som spoznala muža -láskavého, milého, tolerantného, a hlavne pokojného a komunikatívneho alebo aspoň schopný počúvať a povedať svoj názor, aj podporiť človeka. Nesmie byť gaučákový typ ale ktorý po práci efektívne relaxuje mimo bytu,domu, aspoň prechádzkami na vzduchu.
Odzemok Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Prešov
Seniorka, 6 rokov na dôchodku s dcerou slobodnou žijem a ďalšie dve žiju v zahaniči Raz, aspon do roka ,za nimi cestujem a aj oni dojdu.Chýbaju mi.jedna už je vydata a dve ešte nie.Som ich dôvernička a dobré i zlé spolu preživame Máme sa radi,ale sme osamelé,nemilované
arabela119 Ž 42 rokov
Ahoj, len v krátkosti samota mi už neprospieva. Som obyčajne neobyčajná žena Hľadám k sebe úprimného človeka, ktorý mi bude oporou a ja jemu samozrejme Záľuby čítanie, prechádzky,cestovanie
Beatka123456 Ž 61 rokov
Som mladá „ čakateľka na dôchodok“, ktorá má viac záujmov, ale menej času. Bike, voda, sneh, vybramky, kávička či tanečný krok (všetko primerane)... je pre mňa príjemný relax a chcem ho tráviť s niekým podobných záujmov. Tiež si rada oddýchnem pri dobrej knihe či filme (neznášam scifi a horor). Radosť mi robia kvety, záhradka a pes Cézar, ktorého som zdedila po deťoch... poteší ma keď niekto uvarí (mňam) , ale ja tiež navarím a upečiem... Hľadám ťa... ktorý už nechceš byť sám a tešíš sa na spoločne strávené chvíľky s kávičkou a humorom keďže som aj za každú srandu či vtip...
takasom Ž 56 rokov
Som žena v najlepších rokoch bez záväzkov. Pracujem aj v zahraničí. Rada čítam, športujem a tvorím. Ponúkam rešpekt, úprimnosť a toleranciu. To isté očakávam.Prosím záujemcov, ktorí nemajú problém prísť do PO mesto a pre ktorých nie je duchovno slovo z inej galaxie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania