amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 27 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrešov

Marta1307 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Prešov
Ahoj stale hladam... som 36 rocna jednoducha...uprimna...veriaca zena skor tichej povahy ... hladam nerozvedeneho optimistickeho muza s ktorym si budeme rozumiet...
Juliette1977 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Prešov
Som oklamaná mojím manželom.Zneuzivana nim ponizovana poslapana . Bral ma ako slusku nič viac.Hladam muža ktorý si vie vážiť ženy a vie sa aj správať ako chlap a nie ako egoista a despota.
Zdendy123 M 49 rokov
Muž 49 rokov Prešov
Moje záľuby sú cestovanie, film a šport. Som podnikateľ v oblasti stravovania + taxikár. Deti mám dospelé, nežijúce so mnou. Zvieratká nemám, ale mám ich rád, hlavne psíčkov, hľadám konečne normálnu ženu, ktorú budem milovať a ona mňa.
Alinkamalinka Ž 49 rokov
Nikdy nehovor nikdy... clovek mieni,zivot meni...
Sport,dobra hudba a humor su mojim korenim zivota...
Zivot treba zit,nie prezivat...
Tuzim milovat a byt milovana..
somniektotu M 52 rokov
chata, voda, lyže a bajk. Hľadám seriozne zoznámenie v okolí Prešova. Niekto, kto o veciach nebude iba rozprávať, ale svoje sľuby bude aj plniť. Chcem byť magnet pre všetkých, ktorí lásku neberú ako samozrejmosť. Pre tých, ktorí sa pre ňu neboja bojovať.
seniorka64 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Prešov
Som žena do koča aj do voza . Bývam na dedine v okolí PO v rodinnom dome okolo ktorého je stale prace dost.Rada cestujem po Slovensku ale nepohrdnem ani zahraničiu.Preto hladám spriaznenu dušu staršieho pana s ktorým by som sa mohla tulat naším pekným Slovenskom.Najde sa taky ktory by ma mal rad s mojími plusmi aj mínusmi????
jack2017 M 44 rokov
Muž 44 rokov Prešov
Ahoj hladam si partnerku ak hladas to iste a som ti sympaticky napis.Som slobodny,bezdetny a pracujuci mam rad prirodu plavanie a sport.hladam pekne mile a usmievave dievca ,zienku pani.
marko107 M 48 rokov
Slzy sú rečou srdca, keď naše pery nevedia povedať ako veľmi nám bolo ublížené.

Som vysoký, priemernej postavy so striebrom vo vlasoch. Hľadám priateľku na krásne chvíle. Mám rád dobrú hudbu, prírodu, more, prechádzky.
marsia11 Ž 60 rokov
Som rozvedená, deti sú osamostatnené a ja si hľadám partnera na úprimný a rovnocenný vzťah.
Chcela by som tráviť voľný čas s niekym, kto má rád hudbu a tanec, prírodu, nieje žiarlivý a váži si svojho partnera.
Hľadám si nefajčiara,nealkoholika, mal by byť rozvedený,alebo niečo podobné, mal by byť čestný a mal by mať vysporiadanú svoju minulosť.Neznášam klamárov. To, čo vyžadujem, to splňam aj ja.
anika951 Ž 38 rokov
Milujem Srdce Ježišovo a rada sa k nemu modlím. "Láskavé Srdce, v Teba skladám všetku svoju dôveru." "Srdce Ježišovo, radosť môjho srdca." "Nech je všade milované Najsvätejšie Srdce Ježišovo," teším sa na Teba s prianím milostí z tohto láskavého Srdca.
errin M 49 rokov
Muž 49 rokov Prešov
Som šarmantný a sympatický muž s vysokými IQ. Rád sa zoznámim s milou, elegantnou a inteligentnou ženou, ktorá sa rada smeje, ktorá má rada dlhé večerné prechádzky, zbožňuje šum mora a pohľad na rozsvietenú večernú oblohu. Možno, že sa potrebuješ vyrozprávať, mozno sa zoznamit so zaujimavym muzom a možno len sedieť a pozerať do slnka, ci na hviezdy, ci do mojich modrych oci... v každom prípade som tu pre Teba.
Marko8555 M 62 rokov
Som uprimny,zodpovedný, tvrdo pracujúci romantik s vysokou školou technického zamerania, ktorý ma rad túry, plávanie, bicyklovanie, beh a rad spoznáva cudzie krajiny.
Rad by som spoznal sympaticku ženu primeranej postavy, podobnych vlastnosti a podobnými zaujmami vo veku do 55 rokov.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania