amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 29 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrešov

Gratis M 44 rokov
Život plynie a ja akosi stále nenachádzam druhú časť svojho JA. Možno som len hľadal na nesprávnych miestach,
v nesprávnom čase, v nesprávnej komunite...
Verím, že tu sa to zlomí a kdesi na týchto stránkach ma čaká tá, ktorú hľadám, čakám, potrebujem.
Jana103 Ž 46 rokov
Ahoj, rada by som sa zoznámila s úprimným a priateľským mužom. Kedže moje deti sú už staršie tak sa cítim viac sama a rada by som si našla dobrého a vtipného charakterného kamaráta zatiaľ na písanie alebo na rozhovor. Nemám nijaké zvláštne záľuby mám rada knihy a prechádzky v prírode. Ked chceš tak sa ozvy budem rada. Ahoj.
Wivien777 Ž 59 rokov
Som spoločenský typ,rada tancujem, milujem prírodu,bicyklovanie, pracujem v štátnej správe a rada sa zoznámim s čestnou a úprimnou bytosťou, s ktorou si navzájom porozumieme.
dander M 69 rokov
Mám rád turistiku, práce v lese, jazda na traktoroch, zbožnujem prechádzky lesom a zbieranie húb. Mám rád všetky domáce práce (kutil s.r.o.). Som na dochodku, ale ešte príležitostne pracujem. Stavebné práce, mám doma psa...
demolator999 M 51 rokov
Hľadám spriaznenú dušu na krásne roky, ktoré sú pred nami
Medzi záľuby radím- príroda,záhradka,jazda na motocykly,spoznávanie historie-hrady,zámky,rád si chodím zaplávať,zahrať stolný tenis,jazdenie na bicykli,
Rád by som spoznal milú žienku do 45 rokov,
grandeculo Ž 51 rokov
Som aka som .Spravam sa k ludom tak, ako chcem,aby sa spravali oni ku mne. Nepovysujem sa nad nikoho, no nebudem sa ani ponizovat. Som clovek,robim chyby... a kto nie? Milujem humor a pozitivnych ludi, pracu kolo domu,v zahrade,rada cestujem,spoznavam. Som dieta slnka,vody,tanca,hudby.Sport tak rekreacne z kazdeho troska... hlavne lyzovanie.
automatikaff M 62 rokov
Muž 62 rokov Prešov
Hľadám vážnu známosť, priateľku nefajčiarku od 33 do 53, rokov štíhlej postavy pre rodinný život,.__.. Slobodnú, môže byť rozvedená, pripadne vdova, môže mať najviac dve deti... ...{..Ďalej mám rád, zvieratá.,počítače ,prechádzky, prírodou veselých ľudí a leto.}... Nejem varenú stravu .. stravujem sa len ovocím a zeleninou v surovom stave, stravujem sa zdravo, som vegán, zvíťazil som nad chorobami...Prešov a okolie.
Dobré ovládam alternatívnu medicínu ( liečenie surovou stravou )
monikk Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Prešov
Mám záujem zoznámiť sa a spoznať muža, ktorý tak isto ako ja hľadá naplnenie v osobnom živote. Hľadám muža, spraznenú dušu, ktorý by dokazal byť zodpovedný a rodinne založený.
edith1234 Ž 57 rokov
... som ekonomicky vzdelaná žena, mám psíka, zoznámila by som sa s mužom , ktorému hodnoty ako rodina, vernosť, porozumenie a dôvera veľmi veľa hovoria, som matkou krásnym deťom
...mám za sebou veľmi zlé obdobie...prišla som o svoju celoživotnú lásku...manžela...touto cestou hľadám priateľa pre seba a mojim deťom...to isté ponúkam tebe a tvojim deťom...úprimnosť...dobrota srdca...chápanie toho druhého...a vernosť, ktorá sa už dnes nenosí ale pre mňa je to všetko na prvom mieste...ak toto hľadáš aj ty, tak napíš... za mojou úprimnosťou nie je žiadna faloš...verím že ak čítaš tieto riadky tak si sa v nich našiel
jablcko1 Ž 56 rokov
Vždy s úsmevom :) mám rada pohodu, milý úsmev, pekné slovo...hladam priatela, kamarata, atd. Vsetko v jednej osobe...to co davam to aj ocakavam. Verim, ze ten spravny muz si ma najde. Dakujem a tesim sa, ze si splnime nase sny
Laura23 Ž 27 rokov
Rada bicyklujem, chodím na výlety, spievam. Rada chodím von s kamarátmi, pozriem si nejaký film. Ešte ma čaká jeden rok štúdia na vysokej škole. Som (dúfam, že si to len nenahováram :D ) sympatická, milá, priateľská, radostná.
Yasminn Ž 46 rokov
Netuším, kde si, ale už dlho ťa hľadám, chcem milovať a byť milovaná, so všetkým čo k tomu patrí...smiech aj slzy, možno to je tá chvíľa, pre ktorú sa oplatilo čakať :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania