amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrešov

Mato567 M 31 rokov
Rad by som spoznal normalne dievča ktore vie čo chce od života a ma rada humor,lasku a všetko čo k tomu patri.Moje zaľuby su šport,turistika,behanie,lyžovanie.A taktiež mam rad tanec a hudbu 😉
marsoon M 30 rokov
Rád spoznávam nových ľudí a to je aj dôvod prečo som tu. Neviem povedať, čo od toho očakávam, ale rád sa nechám prekvapiť, naopak však nemám žiadne vysoké očakávania :P
56orchidea Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Prešov
Som veselej povahy, mám rada prírodu, záhradku, prechádzky v prírode, kino, divadlo, tanec a rada by som sa zoznámila s mužom primeraného veku a podobných záujmov, nefajčiara, alkohol len príležitostne, najradšej z Prešova a blízkeho okolia. Mám štyri deti, ktoré sú už samostatné. Rada trávim čas so svojími vnúčatami.Neznasam alkoholika a fajciara !!!
Pinpongista M 41 rokov
Ahoj.Medzi moje zalubi patri sport ktoremu sa aj profesionalne venujem.Vo volnom case rad chodim do prirody alebo si zahrajem tenis.Som slobodny a hladam stihlu slecnu alebo slobodnu mamicku vo veku 30-40 rokov na vazny vztah.Som zamestnany a pracujem v PO.
marek5438 M 26 rokov
Cez voľný čas rád bicyklujem, prípadne užívam si spoločnosť priateľov, Som zamestnaný, pracujem v sfére obchodu. Nemám zvieratá v domácnosti. Rád by som sa zoznámil s niekým, kto bude môj dobrý kamarát, prípadne viac.
Futbalistka Ž 28 rokov
Rada hram futbal, hram aj na bicie nastroje a gitaru. Mam rada zvieratka, hlavne nasho psika. Rada chodim aj na turistiku do Tatier. Medzi moje dalsie zaluby patri korculovanie, spievanie a dobra nalada :D Studovala som na VS...
janko777 M 30 rokov
Som 29 ročný slobodný a bezdetný muž, introvertnej a flegmatickej povahy. Nepijem, nefajčim proste ideál. Hľadám ženu so všetkými jej starosťami, radosťami a márnosťami. Mám pochopenie pre nakupovanie.
skoda505 M 36 rokov
Muž 36 rokov Prešov
Pracujem ako vodič. Zvieratká milujem všetky prinášajú radosť. Hladam si partnerku milujúcu a úprimnú hlavne nemám rád klamstvo a lži. Ja mám z manželstva jedného chlapca.Milujem prírodu, turistiku,kino, plávanie,po boku partnerky dúfam že ťa nájdem.
Juliomiklos M 46 rokov
Muž 46 rokov Prešov
Verím v Boha i Pána nášho Ježiša Krista. Hladam ženu na celý život,ktorá je tiež veriaca. Mám rád prírodu,prechádzky, Samota je zlá, každý človek potrebuje lásku aby mu bola lepšie,ľahšia a krajšie.
lubo811 M 38 rokov
Sympatický rozvedený ocino hľadá milú žienku na spoločné chvíle, síce som sa v láske už sklamal chcem to skúsiť znova. Ak si zažila niečo podobné, alebo si sama a chces to zmeniť budem veľmi rád.
amadejus12 M 55 rokov
dobry den hladam ,zenu na zivot ktora nechce byt sama vzivote , pre radost a potesenie, dvaja,som bezdetny a pozorny kluidnej povahy , som zamestnany vo fabrike kde pracujem ako strojar , mam aj svoje vlastne auto, mam rad a obdivujem prirodu a hory mam rad cestovanie, a hystoriu
MNMXX M 31 rokov
Muž 31 rokov Prešov
Hľadám nejakú sympatickú slečnu s dostatkom rozumu...🧠🤷‍♂️..aaa hlavne komunikativnu..👻 barbie,veľkonočné kraslice, zlatokopky,herečky prosím nepisat..peace..✌

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania