amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrešov

Mato3333 M 45 rokov
Muž 45 rokov Prešov
Rád by som sa zoznámil prostredníctvom tejto zoznamky so ženou ktorá ma rovnake záujmy napr.: varenie, práca okolo domu, záhrada a dôležité je aby sme si spolu rozumeli a neskôr vytvorili láskyplný vzťah v dôvere jeden k druhému. Bývam sám a pracujem ako SZČO. Ak ťa môj profil zaujal tak ma môžeš kontaktovať. Budem sa tešiť na teba.

Ahoj
600420 M 60 rokov
Pracujem ako obchodný zástupca pre Východné Slovensko divízia biomasa .Záľuby práca na chalupe a jej zveľaďovanie práca na záhradke v Prešove.Záľuby záhrada rozne prace . Rád chodím d prírody, bicykel lyže plávanie splavy a turistyka.
valentino85 M 35 rokov
Muž 35 rokov Prešov
Som slobodný slušný zaobstarany muž ktorý hľadá ženu ktorá vie čo chce a vie lásku primať aj rozdávať. Pracujem ako referend logistiky. Moje záľuby IT,hudba,filmy a môj pes. Keď chceš vedieť viac napíš.
lux123 M 20 rokov
Väčšinou moj voľný čas trávim vonku
Osobu sktorou bysom sa chcel zoznámiť malá by byť krásna,láskava,vtipná,vie pochopit cloveka ,usmievava,spolahlva
Tak to je asi všetko kdo by chcel vedieť podrobnejšie napíšte mi do správy budem rad pitajte sa co vas zaujíma omne
Pepe213 M 35 rokov
Muž 35 rokov Prešov
Záľuby šport futbal bycikel. Voľný čas rád trávim s kamarátmi .Zvieratká nemám ale mám k ním dobrý vzťah. Rád by som sa zoznámil s osobou s ktorou by som si rozumel a dalo s nou porozprávať o hocičom.
diril M 39 rokov
Muž 39 rokov Prešov
Moje zaluby su hlavne rybarcenie a priroda.Rad travim pohodovy vecer s ludmi ktorych mam rad.Pracujem ako koordinator vyroby.Rad by som sa zoznamil s damou co uz sa chce len smiat a prezivat nadherne a stastne chvile bez smutku placu a strachu s ktorou by som sa citil nadherne a ona so mnou.Mam jednu dcerku 12 rocnu ktora zije s jej mamkou.
Robie46 M 48 rokov
Muž 48 rokov Prešov
Vsetko ostatne moze byt povedane ked sa spojime,)
Rad by som stretol niekoho z dobrým srdcom , veselú a vďačnu osobu
Ak si myslíš že život je krátky na to aby sme ho prežili sami tak sa ozvi,)
huncut40 M 41 rokov
Medzi moje záľuby patri hory, cyklistika,prechádzky.Rad by som sa stretol a spoznal s osobou kľudnej povahy.
Moja práca je v oblasti elektrotechniky.
angel92 M 28 rokov
Muž 28 rokov Prešov
Rád by som sa zoznámil a neskôr aj vzťah. Hľadám si taku s ktorou by som si rozumel a zdôveril sa vo všetkom. Svoju nastávajucu musim poznať dôkladne aby som bol ku nej otvorený. Otvorenosť je môj hlavny problém, prečo sa mi ťažko hľada nastavajúca.
tino76 M 44 rokov
Muž 44 rokov Prešov
bývam v Prešove a hľadám ženu, partnerku...na spoločné chvíle, život. Mám rád šport a aj dobré jedlo, filmy. K zoznámeniu asi toľko radšej raz vidieť ako 5x počur, alebo 50x písať.
Roxy77 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Prešov
Hľadám pohodového, úprimného muža, priateľa na voľné chvíle. Som rozvedená, bývam s dcérou, ktorá ešte študuje. Som zamestnaná, pracujem ako učiteľka.
Nemám rada, klamstvo a faloš. Som úprimná, ale nie som dokonalá a ani nebudem.
Mám rada šoférovanie, rada čítam, mám rada kino, divadlo, prírodu.
pata31 Ž 37 rokov
ahoj, som rozvedená mamička, ktorá hľadá spriaznenú dušu...mám dve deti, ktoré sú pre mňa samozrejme poklady najväčšie na svete, moja neoddeliteľná súčasť, takže musíš ich akceptovať a mať rád, bez toho to nepojde :) som aktívna, rada lyžujem, bicyklujem, športujem, chodím na kultúrne podujatia... Dúfam, že ťa nájdem :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania