amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 31 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrešov

Bobci M 46 rokov
Muž 46 rokov Prešov
Rad si cez vykend vyjdem niekde na bycikly keď nieje skym tak aj sám. Počas týždňa toho voľného času až toľko nie tak si pozriem v televízii nejaký dobrý film alebo nejaký šport. Tiež si veľmi rad vyjdem niekde s malým synovcom a neterou vonku alebo do detských centier. Preto si hľadám partnerku ktorá má podobné zaujmi ktorá sa už životom nechce pretĺkať sama deti nie su problém. Proste hľadám ženu s ktorou sa bude vedieť smiať v ťažkostiach poplakat pritulit pomaznat. Ak taká niekde si tak sa ozvi romantikovy. Bobcimu.
emanuel5 Ž 60 rokov
Žiadne stretnutie nie je náhodné...preto som tu...lebo chcem zmeniť svoj život, z fádneho na pekný ku vzájomnej spokojnosti.
Neviem písať stručne, tak pre tých trpezlivých, čo radi čítajú viac ako 5 riadkov :
Nesľubujem si nič od týchto riadkov, len tak, pokus - možno posledný, možno sa stane zázrak a čo má prísť príde a všetko bude tak ako má byť. Každá skúsenosť, aj tá zlá, nás obohacuje a niekam posúva a kde niečo staré končí, tam nové začína. Po každej búrke musí výjsť predsa aj slnko, ktoré mám tak rada. Nemám rada zimu, nepestujem ani žiadne športy, viem prečo. Bavia ma práce v záhradke, bylinky, stromy, aj zbieranie húb, mám rada ryby (nie rybačky), prírodu - objavovanie krásnych miest, aj si rada zatancujem, posedím pri hudbe, zájdem do divadla.
Tiež mám rada dobrú, väčšinou ľudovú hudbu aj spev - ide z toho dobrá energia - život. Som technický typ, (namiesto do koča aj do voza) povedala by som všestranne použiteľná. Neviem čo je lenivosť, lebo stále je čo robiť a vylepšovať. Viem aj oddychovať a relaxovať, mám rada aj domáce zvieratká.
Mám rada ľudí so zmyslom pre humor, lebo je korením života. Kto povyšuje majetky a mamonu nad úprimný vzťah, pre toho nemám v srdci miesto ani pochopenie. Som romantička, citovo založená, úprimná, nemám rada ľudí, ktorí sú ako studený psí čumák, dokážem sa tešiť aj z maličkostí. Z duše nenávidím faloš, klamstvo, podvody a intrigy. Čo hľadám ?... úprimného, nežného, láskaveho a chápajúceho muža s inteligentným správaním, ktorý by ma mal rád takú, aká som. Alkoholik, žiarlivec a mamonár sa vylučuje. Foto nemám síce v profile, v prípade záujmu však nie je problém. Nedelím ľudí podľa fotky, považujem to iba za obal, čo ukrýva to najdôležitejšie - vnútro, ktoré na fotke nevidíme. Kto neverí, že som, prečítal všetky riadky až do konca a naberie odvahu napísať niečo o sebe, rada odpoviem na každú správu.
A ešte niečo... vážení páni... slušnosťou by bolo odpovedať aspoň ...ďakujem za prejavený záujem, pretože všetko je o komunikácii.

Dakujem Ti za trpezlivost pri čítaní, E.


PS: vek je iba číslo
moonny Ž 46 rokov
Moje záľuby sú rekreačné prechádzky v prírode , v lete slnko , more...
ale aj čítanie kníh, lúštenie krížoviek, varenie najradšej v dvojici...
Hľadám si po vzájomných sympatiách úprimný vzťah plný porozumenia a vzájomnej opory, úcty,lásky...
belisimka Ž 48 rokov
Som vraj sympatické žieňa a rada by som spoznala veselého úprimného" pohoďaka", s ktorým by som mohla tráviť voľný čas, mám rada prírodu, štúdium a varenie
KUBO10 M 53 rokov
prechádzky a pobyt v prírode, pikniky, športové a kultúrne podujatia, návštevy a výlety na historické miesta...
zamestnaný v súkromnej firme...domáce práce, kutilovanie, akvárium, som vdovec, bezdetný a bývam sám...
helusinka Ž 70 rokov
Žena 70 rokov Prešov
Som rodinne založená, rada pečiem, varím. Tiež rada čítam, lúštim krížovky, pozerám televíziu, rada chodím na prechádzky, rada cestujem.
Zaujímam sa o všetko dianie okolo seba, predsa mi len niečo chýba, s kým by som sa chcela deliť o svoje šťastie a všetko ostatné, čo život prináša.
Ak pociťuješ to isté, tak sa ozvi.
zwatko69 M 48 rokov
Ahoj!

Rad sa zoznamim s peknou a sympatickou ženou,ktora už vlastne vie,čo chce. Som zamestnaný a pracovne dosť vyťažený a preto touto cestou skušam šťastie si najsť dobrú dušičku na spoločný život. Viac po osobnom vizualnom kontakte.
Teším sa na zoznamenie. :)
livuska5 Ž 57 rokov
Medzi moje zaluby patri citanie knih, prechadzky, tanec, pokec. Hladam partnera na priatelstvo, lasku, podporu, uctu a starostlivost...Kracat ruka v ruke spolocnym zivotom. Ak tuzis po tom istom, ozvi sa, najdeme spolocne stastie.
ankus M 56 rokov
Moje manželstvo je dlhodobo nefunkčné a existuje len na papieri. Rád sa zoznámim so ženou s podobným príbehom v primeranom veku, nebránim sa ani vážnemu vzťahu, čas ukáže...Mám rád beletriu, politický zemepis a šport. Pracujem v službách. Stretnutie v Prešove vo Svidníku, prípadne v Stropkove alebo v okolí .
martin2311 M 68 rokov
Muž 68 rokov Prešov
Som živnostník 170/74 a čert by to vzal, keby som si nenašiel ženu, priateľku s ktorou by som sa previezol na čertovom koni… samozrejme, bol to iba vtip… rád by som sa zoznámil s inteligentnou a racionálne zmýšľajúcou babou, ktorá má rada každý úlet a je pre každú srandu a zároveň musí byť úprimná komunikatívna a minimálne tak veselá, ako som ja a tak môže byť aj svojím spôsobom uletená tiež minimálne ako som ja…rad by som stretol človeka o ktorého by som sa mohol v ťažkých chvíľach oprieť. Mám rad šport, turistiku folklór.
Stefan2311 M 68 rokov
Muž 68 rokov Prešov
Čo hľadám? Ženu, milujúcu ženu, ženu na každý deň.Túžim po láske, porozumení a dôvere...ktorá je pre mňa posvätná.
Som mlado vyzerajúci muž, žijem racionálnym spôsobom, rad športujem v zime bežkovanie,turistika na bežkách v lete cyklistika, plávanie, turistika. Rad navštevujem folklórne podujatia a najnovšie rad periem, žehlím (lebo musím) som poriadkumilovný, ale rad aj varím.Vymením lásku za všetko čo mám...a ešte mam rad svoju záhradku a zistil som že aj kvety. Kto by rád, zo mnou prežil zbytok svojho života? Tu nájdeš stratenú lásku a šťastie.
jozifko M 41 rokov
Som normalny, obycajny chalan, ktory tuzi po milom a dobrom dievcati s uprimnym srdcom, ktorej zalezi na rodinnom zivote, laske a vernosti. Mam rad prechadzky po prirode, dobry film, psikov, jedneho aj vlastnim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania