amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 21 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrešov

Mimka555 Ž 36 rokov
Hľadám ti čo hľadám,vo dvojici je život krajší...Ak má chceš spoznať tak nápis,som veľmi opatrná nakolko som sa už viackrát sklamala,zamestnana som,rada spoznám pohodaka kt.vie ci chce a na nič sa nehrá...
matilda123 Ž 63 rokov
hľadam priateľa na prijemne rozhovory pri kavičke vo voľnom čase mam rada prechadzky šijem pletiem tipicke domace prace pozeranie dobrej kriminalky zvieratka nemusim bola by som rada keby bol čestny uprimny lebo samota je zlá
Alik131 Ž 40 rokov
Hľadám priateľa, s ktorým by som rada trávila svoj voľný čas. Určite by mal byť športovo založený... Mám rada aktívny život. Vo svojom voľnom čase rada plávam, behám, venujem sa jumpingu, obľubujem prechádzky.
Laura185 Ž 40 rokov
Som 37 ročná žena s vlastným pohĺadom na svet, ktorá ma svoje prority a zásady. Som veriaca a duchovne založená a rada sa zoznámim s mužom, ktorý bude mne podobný. Uprednostňujen prírodu, západ slnka, zvuk potoka pred hlukom v mestách. Hĺadám porozumenie, dóveru, úctu, vzájomné pochopenie. Rada sa zoznámim s mužom, s ktorým budem zdieĺat spomínané.
Ivexis M 31 rokov
Muž 31 rokov Prešov
Mam doma psa rad plavam chodim na vylety biciklujem tu si hladam priatelku na vazny vztah ked ze samota je zla ponukam ti lasku a vernost a oporu a bol by som rad ak by si too opetovala tesim sa na nase stretnutie ktore napovie viac
gosko M 30 rokov
ticho a priroda su môj relax
mám rád zvierata aj deti
hľadam niekoho vynimočneho so zmyslom pre humor
pracujem ako cnc operator , časom však chcem niečo vlastne
pavol115 M 30 rokov
Muž 30 rokov Prešov
Som mlady muz z Presova. Mam 28 rokov, pracujem, studujem a rad by som si nasiel touto cestou mladu, romanticku zenu, ktora by so mnou sla do divadla, na piknik, na prechadzku a tak. Najdem ta?
ADRIANA1704 Ž 42 rokov
Moje záľuby cestovanie, turistika, práca, čítanie, počúvanie hudby, pozeranie filmov, plávanie, tanec. Mám psíka. Rada by som spoznala seriózneho, úprimného človeka, ktorý má rád deti. Bývam v byte s deťmi a psíkom.
Nene55 Ž 41 rokov
Rada cestujem, spoznávam nové miesta, mám rada prechádzky, kultúru. Pracujem
v zdravotníctve. Rada čítam, mám rada slnko, plávanie. Ostatné pri ďalšom kontakte.
Leo111111 M 48 rokov
Muž 48 rokov Prešov
Rád cestujem a športujem občas idem do lesa na prechádzku a rád sa prechádzam po meste som trocha pracovné vyťažený a preto potrebujem znie kým pokecet stretnúť nových ľudí a zoznámiť sa.
konradpo M 47 rokov
Narodení v minulom storoči ,žijuci v 21.
,., hladajuci citlive srdiečko naklonene spoločným aktivitam , ktore vyplnia život.
Milujem hradne zrúcaniny Slovenska , viem tam čerpať energiu pre život .)

-potulky v prirode , hory , kultúrne pamiatky.
-pracujem.
- pes , v minulosti akvaristika.
- vo dvojici lepšie letime životom.
rado2222 M 39 rokov
Ahoj,mam dve deti,som rozvedeny,praccujem ako murar,dovolenky mam rad pri vode,more alebo priehrady po Slovensku.Hladam si vazny vztah,na spolocny zivot,najprv samozrejme sa spoznat na spolocnych vyletoch a pod.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania