amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 32 - Zoznámenie Prešov

Ste v Prešove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrešov

imorich M 64 rokov
Muž 64 rokov Prešov
Moje zaluby, šport,cestovanie,dobra hudba tanec, pracujem v oblasti potravinarstva,byvam sam zvieratka nemam,deti zaopatrene,chcem spoznať prijemnu ženu.
19xaver M 62 rokov
Moje záľuby: počúvanie hudby - od country cez jazz až po klasiku, šport - bike, turistika, plávanie, dobrá kniha - literatúra faktov, životopisy, motivačná literatúra, krásna literatúra a poézia, zaujímam sa o históriu a umenie
Mám stredoškolské vzdelanie a pracujem ako technik
Hľadám priateľku na príjemné rozhovory pri kávičke, alebo dobrom vínku a na spoločné trávenie voľných chvíľ, mám rád pohodičku ...
svetobeznik M 42 rokov
Som 33r muž z PO,ktory hlada uprimny a vazny vztah.Ak si slobodna,skromna,mila zena,ktora tuzi naozaj po laske.Dieta nie je prekazkou.Ozvi sa prosim.Najdem ta?
acmilan M 49 rokov
Muž 49 rokov Prešov
rád sa zoznámim s milou, pozitívne naladenou, športovo založenou sš-vš, so vzťahom k prírode a zvieratám, pracovitou, čestnou, tolerantnou a poriadkumilovnou
Nezbednica Ž 37 rokov
Ahojte, rada sa zoznámim s milým, sympatickým a usmievavým chalanom vo veku od 30 do 35 rokov. Budem rada ak sa niekto ozve a budeme môcť popísať a dozvedieť sa o tom druhom aj niečo viac.
camarro M 39 rokov
Rád spoznám milé a úprimné dievča z blízkeho okolia do 35 rokov. Medzi moje záľuby patria šport, autá a motorky, počítače, dobrý film a rocková hudba, ak chceš vedieť viac kľudne napíš.
Sarisan M 58 rokov
Vyznavam uprimnost, rozvaznost a bezkonfliktnost
mam rad turistiku, tanec (nie vsak disko) a literaturu faktu
Vazim si ludi, ktori vedia mat vlastny nazor
renetka Ž 45 rokov
Mam rada smiech a uprimnost, mam rada prirodu a ten pokoj co je tam,nerada len tak sedim bez necinnosti, mam rada teplo, zeleny caj a jablka,nemam rada zimu..br..
000151 Ž 60 rokov
dokonalosť nie je maličkosť, ale skladá sa z maličkostí. nie som dokonalá, ale rada sa smejem, rozprávam, varím, zútulňujem svoje bývanie, rada čítam, učím sa, ... viem počúvať - som taká malá bútľavka, keď môžem, pomôžem. nemám rada závisť, nenávisť, snobov. keďže som na zoznamke, rada by som si našla priateľa. a kto vie, možno ho aj nájdem ....
Ivana16 Ž 66 rokov
Mám rada milých, inteligentných ľudí. Neriešim vzdialenosť, ale charakter človeka. Moje krédo je: Nerob iným to, čo nechceš aby robili Tebe. Čo vidíš na druhom čakaj sám na sebe.
Je to trošku filozofovanie. Som normálna žena, ktorá chce svoj život žiť ešte plnohodnotne. Je v tom povedané všetko. Život je krátky a žijeme iba raz.
jagerin Ž 44 rokov
vraj kto hľadá nájde sa hovorí...

teda slobodná, bezdetná žienka hľadá milého, slušného chlapa s vlastnými názormi, s vysporiadanou minulosťou hľadiac na budúcnosť bez ružových okuliarov :-)))

inak Mariana
romantik33 M 43 rokov
Muž 43 rokov Prešov
Hľadám kamaratku,priatelku,ženu a hlavne spriazdnenu dušu, ktora este veri v lasku a na seriózne stretnutia, spoločné výlety alebo prechádzky do prírody, vzájomné a úprimné rozhovory... a na všetko co sa dá prežit vo dvojici exituje ešte taka?Som slobodný muž ktorý hľadá ženu ktorá túži po vzajomnnej láske,dotykov a objati,tolerancii,dovere a je rodinne zalozena a hlavne na pekny vztach mam pocit,že táka uz neexistuje...alebo sa mýlim?
môže byt aj rozvedená s detmi...deti mam rad...
som rodinne založený túžiaci po láske,ktorá mi velmi chyba chcem nájsť konečne šťastie v láske a túžim žiť pre niekoho, ktorá si to bude vážiť.

Rad sa zoznamím so ženou ktorá vidi hodnoty človeka vo vnutrí nie v obale

Chcem mat zas dôvod smiať sa, pri niekom zaspať a veriť zas že láska nieje zradca...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania