amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Zvolen

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

J2ohnny200 M 23 rokov
Moje meno je Janči prežívajú ma Johnny mam 20 rokov som. Momentálne v Holandsku tak bol by som rad keby som našiel. Nejaké dievča ktoré by bolo somnou a užívali si somnou kadejaké dobrodrustva
janytu M 49 rokov
Ahoj.Rád by som tu našiel spriaznenú dušu na vážny vzťah.Niekoho kto má rád prechádzky v prírode a vie sa tešiť z každodenných maličkosti...verím že existuješ.
77Marcela Ž 44 rokov
Si tu parle le francais et t´a envie d´echanger un peu de temps en temps avec une autre personne pendant les journees et les soirs, je suis la pour ca.
Belges M 47 rokov
Mam rad sport historiu, hudbu rozneho zanru ,prirodu ,zvierata ,turistika , kino. Hladam milu sympaticku zenu na spolocnu cestu zivotom primeraneho veku a podobnych zaujmov ako ja. Najlepsie okolie ZV, BB ZH.
lujo M 47 rokov
Ahoj, som pracovitý veselý zodpovedný kresťanský založený. Rad a často športujem.Biblia je môj návod na zivot ktorého sa držím .Hľadám sympatickú ženu s veľkým srdiečkom ktorá vie že je Bohom milovana
Jana62 Ž 64 rokov
Hľadám priateľa do pohody i nepohody.S vysporiadanou minulosťou,spoľahlivêho,optimistu. .Moje záujmy: turistika,plávanie,wellnes, kultùra,história,cestovanie ,more.. Z každého rožku trošku. Spoločné záujmy sú dôležité. Čas ukáže.
analfabetka193 Ž 53 rokov
Ak sa tu objaví príjemný úprimný ,vtipný,pohodovy muž ktorý ma rád hokej,lyžovanie,nesedi stale pred telkou ale zájde do prírody,do kina opery ci divadla, alebo rokovy koncert ,nie je s nim nuda...rada s nim popisem.
Michal19 M 54 rokov
Muž 54 rokov Zvolen
Po niekoľkých rokoch tápania v tme som sa rozhodol so životom niečo urobiť. Prvé kroky ku zmene boli až prekvapivo jednoduché, aj keď nie bezbolestné - no a je čas urobiť ďalšie. Ukáž mi nádej a ja ti ukážem, že budúcnosť môže byť krásna... Ukáž mi svoj úsmev a ja ti ukážem, že ako je dôležitý... Ukáž mi, že to má ešte význam a ja ti ukážem hviezdy ako si ich ešte nevidela...
Mám rád rekreačný šport, prácu rukami a aktívny relax. A mám rád príbehy. Porozprávaš mi ten Tvoj?
7890 Ž 48 rokov
Začala som byť trochu lenivá a preto hľadám kamaráta ,ktorý rád niečo podniká a vedel by ma s tej lenivosti vytrhnúť😊.Mám malého 🐕tekže prechádzky ľúbim .Nehľadám vzťah ,len fajn kamaráta 😉
peter92885 M 23 rokov
Muž 23 rokov Zvolen
Som mladý a priateľský chalan ktorý hľadá vážnu známosť. Rád bicyklujem a korčulujem. Venujem sa tvorbe hudby na PC a tiež hrám na klávesoch. Hudbu mám rád všetkú pretože hudba je môj život.
EmkaEmka12 Ž 51 rokov
Ahoj, som obyčajná žena, ktorá chce stertnuť toho pravého. Už som sa veľa krát sklamala. Hádam najdem toho správneho , nikdy nevieš . Som rozvedená. Rada by som sa zoznámila , kto chce mať vztah na trvalo.
neskôr napíšem viac...
DDD1 M 39 rokov
Hľadám spriaznenú dušu.som rodinne zalozeny chcem si zalozit rodinku vernost a uprimnost ponukam aj ocakavam rad pozeram TV 📺. Man rad hudbu knihy PC 💻 som obycajny v skaredom obale ale zato man rad humor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania