amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Zvolen ZV

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým vo Zvolene.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaZvolen

Michal19 M 52 rokov
Po niekoľkých rokoch tápania som sa rozhodol so životom niečo urobiť. Som rád sám, ale niekedy je to poriadne otravné. Mám rád úprimnosť, otvorenosť a príbehy. Porozprávaš mi ten Tvoj?
peter92885 M 22 rokov
Muž 22 rokov Zvolen
Som mladý a priateľský chalan ktorý hľadá vážnu známosť. Rád bicyklujem a korčulujem. Venujem sa tvorbe hudby na PC a tiež hrám na klávesoch. Hudbu mám rád všetkú pretože hudba je môj život.
EmkaEmka12 Ž 49 rokov
Ahoj, som obyčajná žena, ktorá chce stertnuť toho pravého. Už som sa veľa krát sklamala. Hádam najdem toho správneho , nikdy nevieš . Som rozvedená. Rada by som sa zoznámila , kto chce mať vztah na trvalo.
neskôr napíšem viac...
DDD1 M 37 rokov
Hľadám spriaznenú dušu.som rodinne zalozeny chcem si zalozit rodinku vernost a uprimnost ponukam aj ocakavam rad pozeram TV 📺. Man rad hudbu knihy PC 💻 som obycajny v skaredom obale ale zato man rad humor
martinus20172 M 37 rokov
Muž 37 rokov Zvolen
Takže hľadám ženu s ktorou sa budem môcť podeliť a krásne chvíle ale aj starosti.Ženu ktorá ma pochopí tak ako aj ja ju a budeme si môcť byť oporou jeden druhému.
Laskaalaska Ž 46 rokov
Hladam ta, som nezna, zensky typ a taky aj tuzim spoznat. Uprimne a vazne.Mam lasku v srdci a tuzim ju davat. Mam 45 rokov, vysokoskolske vzdelanie. Tuzim po laske zeny. Ozvi sa.
...
tvoj2000 M 21 rokov
Muž 21 rokov Zvolen
Rad chodim cvicit .. Kukat filmy.. Z kamaratmy von ... Kino..pizza. Atd..

Som. Uprimny a nemam rad ked.niekto klame .. Som mlady chalan ktory vie co chce a IDE si. Zatym..
Strapac M 49 rokov
Sport. chodim si zaplavat na rybnik hladanie hribov
Kamionista
Psi prasce sliepky zajace
S priemnou povahou
Nemam ziiadne deti
Napisal som vsetko cakam ze sa ozves
Trogar1951 M 68 rokov
Muž 68 rokov Zvolen
Pracujúci dôchodca,workoholik,volný čas hubárčenie,prechádzky do prírody,aktívny vodič.Výlety s vnukom a vnučkou.Mám rád dobrú hudbu t.j.rock,ale aj vážnu najmä opery od Verdiho,operety Gejza Dusíka,dobré divadelné hry.Hladám priateľku primeraného veku a zálub.
Slobodna79 Ž 41 rokov
Tak dva riadky o sebe...obyčajný človek v uponáhľanom svete. To prvé sedí a to druhé...už dávno sa nikam neponáhľam. Mám rada prírodu a dobrú hudbu a svoju prácu a kávu a knihy a šach a puzzle a ticho a všetky tie veci, ktoré sa ktovie kde strácajú. Základy dobrého a slušného správania si vážim . Tak toľko o mne. Ak sa budeš nudiť a budeš chcieť len tak vypnúť, som tu ...
eLLzv M 34 rokov
Muž 34 rokov Zvolen
Mojou prácou a zároveň záľubou sú IT. Oddychujem najradšej prácou na záhrade, rád si prečítam fajn knihu, prípadne skúšam niečo "zmajstrovať" podľa návodu na nete :D

Rád by som spoznal milú ženu z blízkeho okolia Zvolena, približne v mojom veku s ktorou by som si rozumel, vedeli by sme sa porozprávať o čomkoľvek, tráviť spoločne voľný čas. Aby sme mali podobné zmýšľanie, hodnoty, názory na podstatné veci v živote.

A ak sa to vyvinie do dlhodobého vážneho vzťahu, bude to ideálne :)
Frisch Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Zvolen
Záľuby - záhradka, prechádzky, stretnutie s priateľmi, folklór, ..
Profesia - ekonómka
Zvieratá v domácnosti - pes, mačka
Rada by som sa zoznámila s priateľským človekom, ktorý nemá problém ísť do spoločnosti a pod.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania