amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Zvolen

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

Pudor M 63 rokov
Hladam priateľku nižšej postavy ktorá by bola ochotná prísť ku mne na dedinu pri zvolene do rod.domu.moje záľuby auta traktory bicykel kúpanie hrady jaskyne .Ak sa taká nájdes ozvi sa.
Robert16 M 30 rokov
Muž 30 rokov Zvolen
Som mladý pracujúci muž, ktorý hľadá nejakú milú a príjemnú ženu, rad cestujem, zabávam sa, trávim čas s priateľmi. Mam rad zvieratá avšak žiadne doma nemám. Na začiatok by som si rad našiel ženu, ktorá som ňou aspoň niekedy pôjde na kávu alebo sa len prejsť a potom samozrejme na vážny vzťah. S deťmi nemám problém mám ich rád ale rad by som mal potom aj svoje. Ak ta aspoň niečo na mne oslovilo napíš mi rad si dám s tebou dáku kávu alebo drink.
Mirk M 42 rokov
Muž 42 rokov Zvolen
Som 40 ročný muž medzi moje záĺuby patria šport . Turistika plávanie a iné . Víkendy trávim rózne šport relax sledovanie športu trávenie volného času na chate alebo v prírode mám velmi zaujímavé zamestnanie ktoré ma velmi baví
RomanM81 M 40 rokov
Muž 40 rokov Zvolen
Ahoj, hladam dievca ktorej neprekaza sport cestovanie turistika ...
a prezije aspom jeden den bez telefonu :-)
Byvam sam nezaopatrene deti nemam a zivi ma manualna praca .
V zivote sa mi uz splnili vsetky vysnivane sny okrem jedneho ...
yossariannga M 47 rokov
MBTI osobnostný typ INFJ. Najraritnejší typ na svete, len 1-2% populácie. Introvert dokonca na 99%. Niekedy mám pocit, že som akoby z inej planéty, že toto, čo žijem, nie je svet pre mňa. Rád by som našiel podobne "postihnutú" osobu, opačné pohlavie bude určite výhodou. ;-)
srdiecko1972 Ž 32 rokov
Venujem sa osobnostnemu rozvoju osobnosti a hľadám ľudí ktorí majú podobné nastavenie mysle . Čítam motivačné knihy. Mám rada prírodu , zvieratá, leto
MiaMai01 Ž 29 rokov
Mám rada prechádzky v prírode, históriu, rada cvičím.Som veriaca a hľadám si vážny vzťah. Som kľudná a nekonfliktná, nefajčím , nepijem. Rada sa smejem a mám rada zvieratá :)
botafogo26 M 47 rokov
Moje záľuby sú príroda a prechádzky v nej. Hľadám ženu na spoločné chvíle. Mala by sa vedieť smiať, optimistická, byť veselej povahy, rodinne založená. Ja jej ponúkam svoj voľný čas. Myslím si, že som normálny chlap, nekonfliktný, vždy s dobrou náladou, nefajčiar.
Lulu2411 Ž 38 rokov
„Pravá krása ženy nie je v jej postave, v spôsobe oblečenia, v šatách, ktoré nosí alebo štýle jej účesu. Krásu ženy vidno v jej očiach, pretože sú oknom do jej duše, miestom, kde prebýva láska.“
chabada M 56 rokov
Muž 56 rokov Zvolen
som byvaly lesnik,volny cas travim v prirode sport pasivnea pracami okolo domu.zijem oddelene s dcerou ktora je dospela.chcem pozvať osodu ktora je osamela asklamala sa v laske a priatelstve tak ako ja.staci zatial pisat a casom sa uvidi
Horolez M 63 rokov
Muž 63 rokov Zvolen
Nájde sa príjemná žena ktorá hľadá dôveru vo vzťahu a tiež ju aj dáva? Mám rád hudbu a trochu si aj skladám muziku, to je moja celoživotná záľuba. Prajem pekný deň. Upozornenie- nie som turista.
Marian8884 M 36 rokov
Ahojte. Som slobodný bezdetny mladý muž 34r. Touto cestou si hľadám partnerku približne v mojom veku. Pracujem ako zvárač živnostník, keď nie som v práci rad sa túlam prírodou. Ináč som pohodak ktorý bi sa už rad usadil. Po niekoľkých dlhoročných vzťahoch bi som už rad našiel tu pravú jedinú lásku pre ktorú bi som urobil aj posledné.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania