amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Zvolen

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaZvolen

elena451 Ž 62 rokov
Moje záľuby záhrada, kvety,internet. Mám domáce zvieratá. 17 ročného syna. Rada by som sa zoznámila s mužom, ktorý nechce byť sám v dňoch všedných aj nevšedných a žiť spoločne pár pekných chvíľ.
puci30 M 57 rokov
mám rad prechádzky, rekreačný šport, pozitívne naladených ľudí, nemám rád faloš, hľadám spriaznenú dušičku, s ktorou by som si rozumel a s ktorou by nám bolo dobre
adam88 M 47 rokov
Muž 47 rokov Zvolen
Ahoj, volám sa Peter a touto cestou sa pokúšam nájsť spriaznenú Dušu s podobnými záujmami...
Zakladám permakultúrny rodový statok zameraný do budúcnosti na agroturistiku, zdravý životný štýl, centrum, kde by sa obdobne zmýšľajúci ľudia mohli stretávať a chcel by som spoznať dievča, ženu, ktorá by si vedela takýto život predstaviť...
Tiež sú samozrejme dôležité vzájomné sympatie...
maria11111 Ž 53 rokov
Milujem prírodu - kvety, stromy, vodu, - mám rada život, rada čítam a chodím na prechádzky so psíkom.
Dcéra už je dospelá. Rada by som sa zoznámila s milým , romantickým mužom- ktorý má rad psov.
apore Ž 60 rokov
Život je krátky... Hľadám priateľa na dni všedné ko aj sviatočné.
Moje záujmy: všetko čo dokáže obohatiť človeka.
Nechce ma tento PC pustiť ďalej a uložiť to, čo som napísala, stále chce odo mňa 2 súvislé riadky o mne a ja tak nerada píšem o sebe, tak ma už prosím pusť ďalej... lebo ťa vymažem
muska11 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Zvolen
Rozvedená žena všestranných záľub ako knihy, potulky prírodou, wellness, prechádzky so psom... by sa rada zoznámila s mužom z blízkeho okolia ktorý to mysli úprimne a vážne.
absa Ž 59 rokov
Hľadám inteligentného muža s vysporiadanou minulosťou, ktorý je finančne zabezpečený ako ja a chce si to aj konečne užiť. Moje záľuby čítanie, kultúra, turistika a záhrada. Mám jedno zaopatrené dieťa.
saxanko Ž 52 rokov
mila vesela uprimna romanticka hlada mileho uprimneho kamarata :-)) ... :-). rada chodim do prirody a obdivujem vsetku tu krasu... pracujem v jednom velkom obchodnom retazci ... mam dve uz dospele deti
snapko M 37 rokov
Ahoj, som normalny chalan...i ked to asi hovori kazdy :P Vo volnom case, ktoreho sice nie je vela, sa obcas venujem sportu (plavanie, korculovanie, tenis, obcas posilka...) alebo robim nieco okolo domu. Rad by som spoznal sympaticke dievca bez zavazkov, ale pokial si nevies predstavit straveny piatok/vikend inak ako na diskoteke, tak sa moc k sebe asi nehodime. Ale ak Ta napada viac moznosti, tak kludne odpis...:)
bani Ž 49 rokov
Som sama a hladám muža, ktorý sa tiež cíti osamelý.
Rada by som sa zoznámila s mužom podobného osudu.
Najprv občasné stretká a potom aj niečo viac.

Pracujem ako personalistka. Rada čítam, mám rada prírodu , turistiku a dobre padne niekedy sa odreagovať pri ohni alebo pri poznávaní nových miest.
atram1 Ž 71 rokov
Som obyčajná, pohodová žena, 15 rokov rozvedená, narodená v znamení Strelca, hľadajúca touto formou konečne aj "svoje šťastie". Rada by som spoznala inteligentného muža, ktorý by mi dokázal spríjemniť chvíle samoty a stal sa mojou chýbajúcou polovičkou. Nemusí byť dokonalý, stačí, keď bude úprimný, tolerantný, optimisticky zmýšľajúci so zmyslom pre humor a dokáže sa tešiť z maličkostí, ktoré prináša každodenný život seniorov. Nájdem Ťa?
pol64 M 56 rokov
Som živnostník ,rozvedený a rád sa zoznámim so sympatickou a úprimnou ženou .
Voľný čas trávim športom, dobrou knihou v lete grilovačka atd...
Deti sú už samostatné

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania