amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Zvolen

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

Mircik2 M 41 rokov
Muž 41 rokov Zvolen
Som vzdelany clovek ktory precestoval vacsinu sveta, zil vo viacerych krajinach.
Hladam nejaku vhodnu partnerku. Studoval som psychologiu, ekonomiu, no pracujem v IT.
Tiez som mal niekolko umelckych vystav (digital art) v zahranici.
horcicak07 M 33 rokov
Muž 33 rokov Zvolen
Som za každú srandu.pracujem ako tesár... svoje remeslo mám veľmi rád... čiže nervozitu z práce nenosím domov, taktiež , šport, prírodu a spoločenské podujatia... teším sa na spoločné nové zážitky...
Janko1978 M 43 rokov
Muž 43 rokov Zvolen
Som normálny chalan ktorý je sám a chce to zmeniť. Pracujem ako vodič. Rád sa tulam po horách prípadne relax pri cestách autom. Hľadám sympatickú milú osobu, ktorá sa vie zasmiať ale aj podporiť.
Slavo1606 M 38 rokov
Mam 8 ročnu dcérku.Rád by som sa zoznámil zo ženou,ktorá je úprimná a vie čo chce od života.Vie sa porozprávať o všetkom a zároveň vie aj počúvať.Mám rád ženy,ktoré vedia očariť nielen výzorom,ale aj s vnútornou krásov.
Scorti M 33 rokov
Moje záľuby su šport... Profesia je lešenárske práce... Zvieratá nemám aj keby som mal rád psíka... Hľadám ženu na celoživotný vzťah.. Deti zatiaľ nemám
Tomi86 M 35 rokov
Ahoj som obycajny chalan rád sa zoznámim zo slobodnou alebo rozvedenou môže mať aj 1 dieťa nieje prekážkou medzi moje záujmu patry byciklovanie plávanie tiež rád varím ak chces vedieť viac napis dozvies sa
mksft M 41 rokov
Muž 41 rokov Zvolen
Hľadám milú inteligentnú chápavú ženu s rozhľadom otvorenú akejkoľvek téme, to isté ponúkam, pre začiatok na komunikáciu telefonicky, časom možno viac.
Ak ide o výzor páčia sa mi brunetky plných tvarov nižšie alebo primerané mojej výške.
Pre úplnosť dodám - som invalidný dôchodca (nie fyzicky)
brmba Ž 45 rokov
Som žena z okolia Zvolena, mám dospelú dcéru ktorá ešte študuje. Rada by som spoznala muža s ktorým si budem rozumieť a vzájomne si budeme doplnením. Voľný čas rada trávim v prírode, pri dobrej knižke alebo filme a tiež ma bavia práce okolo domu .Rada si vyvetrám hlavu plávaním alebo lyžovaním.
Kaskader33 M 35 rokov
Muž 35 rokov Zvolen
Milujem prírodu úprimnosť a čestnosť.Dlhé prechádzky v prírode s dobrou spoločnosťou a úsmevom sú nezabudnuteľné zážitky ktoré sa kúpiť nedajú a v tejto uponáhľanej dobe pôsobia ako balzam.
17danka17 Ž 57 rokov
Som vo veku, kedy, sa nemusím na nič hrať. Mám 3 dospelé deti, 3 vnukov, žijem v dome, mám prácu, ktora mi vyhovuje.
Ked darujes niekomu čas, darujes mu kúsok svojho života
Ocik M 33 rokov
Muž 33 rokov Zvolen
Ahoj hľadám rozumnú ženu čo má rada detičky a hlavne rodinné zalozenu ..rád chodím do prírody kúpaliská .rád mám dobrú spoločnosť s ktorou sa dá pokecať a zasmiať sa.varit nemusíš vedieť varím rád 🙂..
opaleato M 63 rokov
Muž 63 rokov Zvolen
Som taký aký som nie som namyslený neznášam klamstvo a neférovosť, cez voľný čas chodím do prírody, a na relax dovolenky nepoznám lebo práca mi to nedovoľuje, domáce zvieratá nemám ,najradšej by som sa zoznámil s úprimnou osobou ,ktorá by nemala nutkanie človeka podvádzať

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania