amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Zvolen ZV

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru vo Zvolene vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaZvolen

Delfinka77 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Zvolen
Rada by som sa zo znamila s rozumnym, slusnym, dobrosrdecnym muzom.Som veriaca, velmi rada cestujem.Uprednostnujem muzov z okolia Zv, Bb ale aj z Bratislavy.
Anna7777 Ž 44 rokov
Ahoj, som 42 ročná mamina paťročnej dcerky. Touto cestou hĺadam spriaznenú dušu, priateĺa, kamaráta, ktorý hĺada vzťah založený na vzajomnej ucte,porozumení,ktory dokaže byť oporou aj v ťažšich životných chvíĺach. medzi moje záluby patrí varenie, pecenie, ručne prace,praca okolo domu, zahradka, kvety, turistika, priroda, zvierata, v lete je to hubarčenie, plavanie...
bebrava Ž 57 rokov
Voľný čas s vnúčatami a rodičmi vrámci možností,pracujem ako opatrovateľka,zvieratá doma nemám.
Rada by som stretla úprimného,tolerantného nie alkoholik a žiarlivý.Nezaopatrené deti nemám,majú už svoje rodiny.
Nufi Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Zvolen
Rozvedená, veselá kôpka :) , žijem so svojím synom 15r, záľuby kniha, dobrý film.. turistika na ktoru mi žiaľ ostáva málo času resp. nenašla správneho parťáka- preto začala behať🙈 milujem deti, hlavne maličké 😘 práve si vychutnávam neterku a synovca, Rada spoznám seriózneho a vyzretého pána do 48r. So zmyslom pre humor, a rodinný život.
taktiktak123 M 20 rokov
Zdravím.
Som 18 ročný demisexuálny pansexuál a taktiež non-binary. Ak chcete, tak si vygooglite.
Medzi moje koníčky patrí byť hlavne produktívny a kreatívny, rád čítam, športujem, záujem mám takmer vo všeobecnom rozhľade.
Ešte stále som na strednej škole, tento rok maturujem.
J2ohnny200 M 21 rokov
Moje meno je Janči prežívajú ma Johnny mam 20 rokov som. Momentálne v Holandsku tak bol by som rad keby som našiel. Nejaké dievča ktoré by bolo somnou a užívali si somnou kadejaké dobrodrustva
janytu M 48 rokov
Ahoj.Rád by som tu našiel spriaznenú dušu na vážny vzťah.Niekoho kto má rád prechádzky v prírode a vie sa tešiť z každodenných maličkosti...verím že existuješ.
77Marcela Ž 43 rokov
Nemám veľa voľného času, ale mám rada vo voľnom čase rekreačný pohyb (lyže, bicykel, prechádzky, plávanie). Snažím sa užívať si víkendy. Hľadám " parťáka" na voľné chvíle, ktorý by sa možno vedel časom zmeniť na ramená, o ktoré sa môžem oprieť. Mám syna (13 rokov).
Belges M 46 rokov
Mam rad sport historiu, hudbu rozneho zanru ,prirodu ,zvierata ,turistika , kino. Hladam milu sympaticku zenu na spolocnu cestu zivotom primeraneho veku a podobnych zaujmov ako ja. Najlepsie okolie ZV, BB ZH.
lujo M 46 rokov
Ahoj, som pracovitý veselý zodpovedný kresťanský založený. Rad a často športujem vela cestujem., ked mam čas...chodím na hokej a rad čítam. Hľadám sympatickú ženu s veľkým srdiečkom.
Jana62 Ž 62 rokov
Hľadám priateľa do pohody i nepohody.S vysporiadanou minulosťou,spoľahlivêho,optimistu. .Moje záujmy: turistika,plávanie,wellnes, kultùra,história,cestovanie ,more..Z každého rožku trošku.Spoločné záujmy sú dôležité.Čas ukáže.
analfabetka193 Ž 52 rokov
Ak sa tu objaví príjemný úprimný ,vtipný,pohodovy muž ktorý ma rád hokej,lyžovanie,nesedi stale pred telkou ale zájde do prírody,do kina opery ci divadla, alebo rokovy koncert ,nie je s nim nuda...rada s nim popisem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania