amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Zvolen

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaZvolen

nacs M 54 rokov
Muž 54 rokov Zvolen
som sportovy typ...hladam podobnu damu ...pracujem v automobilovom priemysle zvierata doma nemam ak mas zaujem ozvi sa dufam ze prijemnemu muzovi ktory sa ti pokusi dat lasku a priatelstvo
Ivta Ž 55 rokov
Som pedantná, precízna a verná nielen vo vzťahoch, ale aj pri povinnostiach a v domácnosti.
Mám zaopatrené deti.
Som ekonomicky vzdelaná, ale celý život sa venujem práci s deťmi z detských domovov.
Jurij99 M 33 rokov
Muž 33 rokov Zvolen
Ahoj. Som mladý a pohodový muž , a dočasne žijem u rodičov , pretože mám u seba dcérku a žijem s ňou bez partnerky. Čiže momentálne slobodný "tatík" na plný úväzok. Nemaš veľa času na zoznámenie , preto to skušam touto formou. Pracujem a venujem sa dcérke , a čo sa týka záľub a faktov o mne , tak rád prezradím v súkromnej konverzácií... Ozvi sa , budem rád ;-)
Latitude40 M 43 rokov
Rad trávim čas so synom, v prírode, na bycikloch, práca nedovolí veľa voľného času. No samému je ťažko.
Nepijem, netancujem, rád si pozriem dobrý film.
Hľadám objatie, pochopenie, lásku a pokoj.
kallo1 M 38 rokov
Moje záľuby: príroda, film, knihy, šport, cestovanie.
Profesia: Som zamestnaný v oblasti životného prostredia.

Rád by som spoznal milú, priateľskú babu.

Ahoj, budem rád ak mi napíšeš. Potom ti poviem o sebe viac.
Mizu84 M 36 rokov
Muž 36 rokov Zvolen
Mojou najväčšou láskou je môj syn,hudba,rád športujem.Pracujem ako vodič zásobovania.Venujem sa hudbe vo voľnom čase,ktorého je málo...syn dáva zabrať :) Hľadám ženu na celý život.
brabec M 55 rokov
Muž 55 rokov Zvolen
som zivnostnik pracujuci ako lesnik ,veselej a dobrackej povahy.vlastnim rodinny dom v ktorom zijem s dospelou dcerou.hovam dvoch psov.mam rad prirodu,hubarcenie a sport.hladam partnerku s podobnimi zalubami
fenix07 M 36 rokov
Ahoj, moje zaľuby sú sport, auta a vlastne všetko čo sa toči okolo techniky. Som veselej povahy a hladam niekoho na zoznamenie skym by som mohol travit volny cas.
Prunus68 M 51 rokov
...chodím, vidím, počujem, mám vlasy aj zuby, viem sa podpísať, dokonca aj bez chyby, nemám rád veľké zoskupenia ľudí... Takže tak...
Rendis45 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Zvolen
Som žena ktorá vie čo chce,na zaľúby veľa času neostalo,keďže sa venujem svojej práci.No ak by bolo skym tráviť voľný čas,v príjemnej spoločnosti rada to zmením.Mam rada prírodu,kúpanie,a relax.Rada by som spoznala milého,úprimného,a trošku bláznivého muža na voľný čas.
alchymag M 29 rokov
Muž 29 rokov Zvolen
Kreslím, píšem, tvorím príbehy. Fascinovaný životom, zabíjam čas premýšľaním o čase, a som strašný egoista - JA som šťastný len keď sú druhí šťastní, takže sa opovážte byť nespokojní! :)
Svato63 M 56 rokov
Muž 56 rokov Zvolen
S radosťou pracujem v záhrade,pri dome, je to pre mňa relax. Pre výlety do prírody, uprednostňujem krásy Slovenska.Som vodič kamionu a doma som len cez víkendy,tak neviem či taky vzťah by nejakej žene vyhovoval.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania