amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Zvolen

Ste vo Zvolene a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

mksft M 41 rokov
Muž 41 rokov Zvolen
Hľadám milú inteligentnú chápavú ženu s rozhľadom otvorenú akejkoľvek téme, to isté ponúkam, pre začiatok na komunikáciu telefonicky, časom možno viac.
Ak ide o výzor páčia sa mi brunetky plných tvarov nižšie alebo primerané mojej výške.
Pre úplnosť dodám - som invalidný dôchodca (nie fyzicky)
brmba Ž 45 rokov
Som žena z okolia Zvolena, mám dospelú dcéru ktorá ešte študuje. Rada by som spoznala muža s ktorým si budem rozumieť a vzájomne si budeme doplnením. Voľný čas rada trávim v prírode, pri dobrej knižke alebo filme a tiež ma bavia práce okolo domu .Rada si vyvetrám hlavu plávaním alebo lyžovaním.
Kaskader33 M 35 rokov
Muž 35 rokov Zvolen
Milujem prírodu úprimnosť a čestnosť.Dlhé prechádzky v prírode s dobrou spoločnosťou a úsmevom sú nezabudnuteľné zážitky ktoré sa kúpiť nedajú a v tejto uponáhľanej dobe pôsobia ako balzam.
17danka17 Ž 56 rokov
Som vo veku, kedy, sa nemusím na nič hrať. Mám 3 dospelé deti, 3 vnukov, žijem v dome, mám prácu, ktora mi vyhovuje.
Ked darujes niekomu čas, darujes mu kúsok svojho života
Ocik M 33 rokov
Muž 33 rokov Zvolen
Ahoj hľadám rozumnú ženu čo má rada detičky a hlavne rodinné zalozenu ..rád chodím do prírody kúpaliská .rád mám dobrú spoločnosť s ktorou sa dá pokecať a zasmiať sa.varit nemusíš vedieť varím rád 🙂..
opaleato M 63 rokov
Muž 63 rokov Zvolen
Som taký aký som nie som namyslený neznášam klamstvo a neférovosť, cez voľný čas chodím do prírody, a na relax dovolenky nepoznám lebo práca mi to nedovoľuje, domáce zvieratá nemám ,najradšej by som sa zoznámil s úprimnou osobou ,ktorá by nemala nutkanie človeka podvádzať
nrsteve M 48 rokov
Muž 48 rokov Zvolen
AHOJ,hladám priatelstvo,vztah a preto by som rád spoznal milú,úprimnú,usmievavú žienku na trávenie spoločných chvil a zálub... tie moje sú chalupa,záhrada,hudba,film,relax,grilovanie,stanovanie... ak sa chceš o mne dozvediet viac,tak sa prosím ozvi-)))
Taurus5 M 56 rokov
Muž 56 rokov Zvolen
Hľadám príjemnú,milú a sympatickú štíhlu ženu, ktorá je rodine založená,nefajčiarku,nepotrebujem slúžku, upratovačku..Moje záľuby sú šport,ale moje deti mi zaberajú všetok čas,tak ... Pracujem ako stavbár, som živnostník. Nefajčiar a abstinent.
florance Ž 66 rokov
som vitálna ešte pracujúca vo svojej profesii, vo voľnom čase sa venujem pečeniu, vareniu a záhradke, rada chodím do prírody na huby, na prechádzky a turistiku, rada cestujem, spoznávam nových ľudí a nové miesta
lubomir3011 M 50 rokov
Som muž z okolia Detvy, mám dospelú dcéru ktorá študuje a žije somnou. Hľadám ženu na trávenie spoločných chvíľ a ženu s úprimným srdcom, nevadia mi kilá navyše. Mám rád prírodu a svoj voľný čas trávim prácou okolo domu alebo sa rád odreagujem pri jazde na motorke.
Peter012 M 44 rokov
Muž 44 rokov Zvolen
Moje záľuby sú autá, kutilstvo,mám rád filmy romantického charakteru ďalej šport chodím behať
zvieratá hlavne psy
Rad by som sa zoznámil so ženou od 40 do 45 rokov.
Bobko1972 M 48 rokov
Hľadám žienku na trvalý vzťah. Som rozvedený bezdetny bývam na dedine robím vo zvolene. Záujmy práca v záhrade .prechádzky v prírode a pod.pracujem v mliekarni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania