amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Vážne Zoznámenie Zvolen ZV

Máte záujem o vážne zoznámenie vo Zvolene? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaZvolen

Slavo1606 M 37 rokov
Mam 8 ročnu dcérku.Rád by som sa zoznámil zo ženou,ktorá je úprimná a vie čo chce od života.Vie sa porozprávať o všetkom a zároveň vie aj počúvať.Mám rád ženy,ktoré vedia očariť nielen výzorom,ale aj s vnútornou krásov.
Scorti M 32 rokov
Moje záľuby su šport... Profesia je lešenárske práce... Zvieratá nemám aj keby som mal rád psíka... Hľadám ženu na celoživotný vzťah.. Deti zatiaľ nemám
Jankovic758 M 38 rokov
Som rozvedený 37 ročný muž.Mám jedno dieťa,ktoré žije s mamou.Rád by som tu spoznal osobu s ktorou by som si rozumel.Mám rád prírodu,turistiku, motorky.Ak chceš o mne vedieť viac, kľudne sa opýtaj,rád ti odpoviem.
Danana21 Ž 51 rokov
Som vdova. Deti mam uz odrastene a preto sa citim trochu osamele. Mam rada prirodu, prechadzky, zvierata. Rada si pozriem aj dobry film hlavne komedie a scifi. Chcela by som stretnut cloviecika ktory by vniesol do mojho zivota radost a lasku. Mal by byt veselej povahy a uprimny.
Tomi86 M 34 rokov
Ahoj som obycajny chalan rád sa zoznámim zo slobodnou alebo rozvedenou môže mať aj 1 dieťa nieje prekážkou medzi moje záujmu patry byciklovanie plávanie tiež rád varím ak chces vedieť viac napis dozvies sa
mksft M 40 rokov
Muž 40 rokov Zvolen
Hľadám milú inteligentnú chápavú ženu s rozhľadom otvorenú akejkoľvek téme, to isté ponúkam, pre začiatok na komunikáciu telefonicky, časom možno viac.
Ak ide o výzor páčia sa mi brunetky plných tvarov nižšie alebo primerané mojej výške.
Pre úplnosť dodám - som invalidný dôchodca (nie fyzicky)
brmba Ž 44 rokov
Som žena z okolia Zvolena, mám dospelú dcéru ktorá ešte študuje. Rada by som spoznala muža s ktorým si budem rozumieť a vzájomne si budeme doplnením. Voľný čas rada trávim v prírode, pri dobrej knižke alebo filme a tiež ma bavia práce okolo domu .Rada si vyvetrám hlavu plávaním alebo lyžovaním.
Kaskader33 M 33 rokov
Muž 33 rokov Zvolen
Milujem prírodu úprimnosť a čestnosť.Dlhé prechádzky v prírode s dobrou spoločnosťou a úsmevom sú nezabudnuteľné zážitky ktoré sa kúpiť nedajú a v tejto uponáhľanej dobe pôsobia ako balzam.
17danka17 Ž 55 rokov
Som vo veku, kedy, sa nemusím na nič hrať. Mám 3 dospelé deti, 3 vnukov, žijem v dome, mám prácu, ktora mi vyhovuje.
Ked darujes niekomu čas, darujes mu kúsok svojho života
Angel4Animals Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Zvolen
ZH, ZV, BB a okolie > VŠ slobodná 60+, 173 cm, štíhla, bezdetná, zdravá, úprimná, citová, romantická, atď so záujmami: zdravý životný štýl, liečiteľstvo, príroda, zvieratká (ochranárka - mám zachráneného psíka a 2 mačičky), záhradkárstvo, ezoterika, pešia turistika ~ hľadá TO ISTÉ v inteligentnom seniorovi 65+ na vážny vzťah. Musíš byť psíčkar a mačičkár :)
Domáci kutil/záhradkár vítaný!
Vo vzťahu hľadám lásku, priateľstvo, porozumenie, toleranciu, ...
!! Nemám rada zlých, egocentrických a ukecaných ľudí, ktorí "všade boli a všetko vedia".
Ocik M 32 rokov
Muž 32 rokov Zvolen
Ahoj hľadám rozumnú ženu čo má rada detičky a hlavne rodinné zalozenu ..rád chodím do prírody kúpaliská .rád mám dobrú spoločnosť s ktorou sa dá pokecať a zasmiať sa.varit nemusíš vedieť varím rád 🙂..
opaleato M 62 rokov
Som taký aký som nie som namyslený neznášam klamstvo a neférovosť, cez voľný čas chodím do prírody, a na relax dovolenky nepoznám lebo práca mi to nedovoľuje, domáce zvieratá nemám ,najradšej by som sa zoznámil s úprimnou osobou ,ktorá by nemala nutkanie človeka podvádzať

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania