amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Zvolen ZV

Ak ona hľadá jeho vo Zvolene alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaZvolen

Marian8884 M 35 rokov
Ahojte. Som slobodný bezdetny mladý muž 34r. Touto cestou si hľadám partnerku približne v mojom veku. Pracujem ako zvárač živnostník, keď nie som v práci rad sa túlam prírodou. Ináč som pohodak ktorý bi sa už rad usadil. Po niekoľkých dlhoročných vzťahoch bi som už rad našiel tu pravú jedinú lásku pre ktorú bi som urobil aj posledné.
Janci28111 M 31 rokov
Medzi moje záľuby patri turistika rybolov vo volnom case prevazne travim cas v prirode ... rad by som spoznal zienku ktora vie co chce od zivota a na prvom mieste bude mat rodinu ... proste vyspelu rozumnú ženu
Fishmanko M 50 rokov
Muž 50 rokov Zvolen
Ahoj,volám sa Peter a hľadám dobrú a milú kamarátku ktorá má rada prírodu a túlačky po prírode. Venujem sa športovému rybolovu,bavý má hubárčenie a opekačky,sledovanie športových prenosov , príroda ,rád sa stretávam s novými ľuďmi ,milujem pálivé jedlá, som veselý ,dobrosrdečný, rád pomáham ľuďom , a viem byť verným partnerom.
Dado111 M 39 rokov
Muž 39 rokov Zvolen
Volám sa Dado... V láske som sa sklamal po 5 rokoch... Mam 1 krásneho zdravého synčeka... Trávim s nim všetok voľný čas... Chodíme spolu do prírody alebo na ryby... Hľadám žienku s podobným osudom ktorá tiež nechce byť sama v živote...
Sima1905 Ž 45 rokov
Verim, že sa všetko deje z nejakého dôvodu. Ľudia sa menia, aby ste sa naučili nechať ich ísť. Veci sa kazia, aby ste ocenili, keď sú v poriadku. Verite klamstvám, aby ste sa nakoniec naučili veriť sami sebe. A aj dobré veci sa občas rozpadnú, aby sa mohli poskladať ešte lepšie...
angeloDelCuore Ž 21 rokov
Žena 21 rokov Zvolen
Milujem poéziu, gitaru, prechádzky, tanec, som dobrodružný typ osoby, rada rozširujem svoje intelektuálne i manuálne vedomosti/ schopnosti. Momentálne som v životnom štádiu, kedy očakávam príchod svojho dieťaťa. Mám dvoch psov, kocúra a nejakých bratov :D Rada by som spoznala intelektuálne založeného človeka, ktorý si svoj život nezakladá na predsudkoch a je s ním zmysluplná komunikácia. „Je lepšie nechať ľudí myslieť si o vás, že ste hlupák, a potom otvoriť ústa a odstrániť všetky pochybnosti.“ (Mark Twain)
Kuko123456789 M 49 rokov
Ahoj hladam prijemnu zenu na veku nezalezi nech vie co chce.Som prisposobovy.Rad mam prechadzky sport hudbu ocakavam tu seriozne zoznamenie.Ak chces nieco o mne vediet napis uvidis.
Mane M 50 rokov
Muž 50 rokov Zvolen
Netter, lustiger, liebevoller Mann sucht seine Liebe,
meine Hobbys sind Natur, Kunst, Malerei, Geschichte,
Berge, Meer, Tiere, Hund und Katzen, zur Zeit arbeite ich als Ingenieur,
an einem Umbau einer historischen Kirche.
Also melde dich ich spreche ein wenig slovakisch.
Gruß
Mane
akter66 M 48 rokov
Muž 48 rokov Zvolen
Rad chodím do prírody,venujem sa turistike a mam rad poznávacie zájazdy .Pozriem si dobrý film.Bavia ma domáce práce ,záhrada .Rad si zašportujem, rad skúšam nove veci . Mam rad zvieratá hlavne psov .Chcem sa zoznámiť so ženou od 35-45 rokov, veselej a úprimnej povahy.Môže bit aj rozvedená s dieťaťom.Neverím že kamene srdce máš,ale verím že si celkom iná prítulná a strašne milá.Ozvi sa ak sa nebojíš ,skúsiť to so mnou ,som trochu nesmelí .
Fartlek123 M 33 rokov
Ezoterika, Príroda, Mystika, Spiritualizmus, Turistika, Alternatíva, Úprimnosť... Páči sa ti môj profil? Dáš nám šancu navzájom sa lepšie spoznať? A lebo čo takto... Chceš sa na život pozerať pozitívne? Využi túto šancu a napíš mi správu! :)
lubica09 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Zvolen
som žena veselej povahy,rada lúštim krížovky.bicyklujem niekedy ,mám rada zvieratá a mám aj mačku.robím upratovačku a roznášam dôchodcom obedy.predtým som robila sprievodkyňu vo vlaku.deti už mám zárobkovo činné.rada by som stretla muža na vážne zoznámenie, veselého a aby ma mal rád takú aká som.
ria56 Ž 64 rokov
Ahoj hľadám si priateľa ktorý je sám a je mu smutno...mám rada kvety , prácu v záhrade, kúpanie a vychádzky do prírody...vo dvojici je to krajšie. Ak si sám a máš chuť sa zoznámiť napíš budem veľmi rada...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania