amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Zvolen ZV

Ak ona hľadá jeho vo Zvolene alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZvolen

zabka6226 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Zvolen
Hľadám vyrovnaného muža so zmyslom pre humor. A na trávenie spoločných chvíľ vo voľnom čase. Som veselá, priateľská žena. Mám rada prírodu, rada pečiem zákusky, varím, plávam, prechádzam sa v prírode, občas chodím na turistiku.
19Mina Ž 54 rokov
Som obyčajná baba s citlivou dušou, čo ocení všetko, čo k správnemu chlapovi patrí. Moj voľný čas patril vždy rodine. Teraz už patrí mne...chcem sa oň s tebou podeliť.
mimus81 Ž 40 rokov
... kamarata na pisanie ktorý ma rad deti ... som uprimna vesela osobka 😊 mam rada prirodu, som rodinne zalozena, rada bicyklujem, rada varim peciem ...
Xela28 Ž 53 rokov
Som obyčajná žena, ktorá má rada život. Rada spoznám niekoho, s kým zabudnem na čas. Rada sa smejem, tancujem, čítam a chodím na výlety. Neznášam neúprimnosť a klamstvá.
Sva M 35 rokov
Muž 35 rokov Zvolen
Je jedno či si blond, ryšavá, tmavovlasá ... nemám žiadny vysnívaný typ ženy...
Mali by sme si spolu proste " sadnuť "
Náznak inteligencie a komunikácie na úrovni mi/y/ neprekáža :-)
Kým som? Skús to zistiť ...
tomikko1 M 33 rokov
hladam uprimnu dusu na priatelstvo a vztach mozno aj viac mozme sa stretavat chodit spolu von mat deti, a chcem peknu zenu co rada ma domacnost poriadok
Palino2421982 M 39 rokov
Muž 39 rokov Zvolen
Hľadám milú dámu, slecnu, na zoznámenie, som pracovitý chlap momentálne bývam vo zvolene no časom sa vrátim do Košíc keďže tu som pracovne, voľný čas mám len keď som v posteli. inak vždy lietam.
DarinkaZV Ž 80 rokov
Žena 80 rokov Zvolen
Hľadám sympatického pána od 70 rokov na dopisovanie, ktorý má rád pohyb, prírodu a vie rozdávať úsmev. Som na dôchodku a čas venujem sebe, čítaniu kníh a lúšteniu krížoviek. Mám rada prechádzky a tanec a dobrú hudbu.
Mamka71 Ž 50 rokov
Hladam priatela na travenie volneho casu
Mam vysporiadanu minulost.
Nemam psa..
Som pracujuca samostatna zena..
Nehladam lasku..ta pride sama..

Ak ma chces spoznat napis
cervik1981 M 39 rokov
Muž 39 rokov Zvolen
Vážnu známosť
Mam rad srandu úprimnosť a dobrých ľudí okolo seba. Neznášam klamstvá, falošných ľudí a pretvárky. A keď dačo sa mi nepáči na druhom človeku tak viem byt úprimný a vravel na rovinu
Summerlove M 44 rokov
Som intelektuál so záujmom o šport a prírodu. Rád spoznám serióznu nezadanú ženu najlepšie z BB kraja na voľný čas, šport, wellness, masaž, dovolenku pri mori.
Monica94 Ž 27 rokov
Hladam veselého priatela na spolocnu cestu zivotom a travenie volnych chvil,časom sa uvidi. Mam rada zvierata, bezdetna, nefajcim , nepijem... ozvy sa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania