amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 88 - Zoznámenie Žilina

Ste v Žiline a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

zaja1 Ž 69 rokov
Žena 69 rokov Žilina
Hľadám sympatického komunikatívneho a rozhľadeného pána na pekné priateľstvo. Ja mám kľudnú povahu, mám rada úprimných a srdečných ľudí, ale neznášam klamstvo a faloš. Mám rada prírodu, práce v záhradke, wellnes, dobrú hudbu, tanec a život.
Dúfam, že si tu, len sa akosi míňame.
Skús sa mi ozvať.
dostavnik M 68 rokov
Ahojte som obycajny muz, ktory hlada zaujmavu zenu, ktora ma rada prirodu, sport, turistiku a take obycajne veci. Seba nejdem opisovat, ak sa stretneme tak zistis. Zvierata
mam rad ale prirode.
jojinko1 M 71 rokov
Pohodový, spoľahlivý, športový typ ktorý žije sám, a rád by si našiel spriaznenú dušu pre svoje potulky prírodou, a koncertov country hudby na Slovensku.
záľuby cestovanie, horská turistika, lyžovanie
práca- reality
nezaopatrené deti nemám
sovarana M 63 rokov
Hľadám jednoduchú a dobrú ženu. Nemusí byť vzdelaná ale múdra, nemusí byť pekná ale pôvabná, nemusí byť štíhla ale nie tlstá, atd... ženu so vzťahom k prírode a trochu k športu, ktorá túži po jednoduchom rodinnom šťastí a pokoji.
monti M 57 rokov
Muž 57 rokov Žilina
Som rozvážny, ale zároveň veselý a zodpovedný muž. Myslím si, že som pohoďák. V zime veľmi rád lyžujem, v lete rekreačne bicyklujem.
Som sebestačný, zabezpečený, ale po rozvode by som rád našiel ženu, ktorá chce ešte žiť, je pohľadná, veselá, trochu športuje a je spoločenská.
Dúfam, že sa nájdeme.
yacht13 M 60 rokov
Muž 60 rokov Žilina
Som slobodny, 50 r. nefajciar, športovo - spolocensky zalozeny . Vo chvíľach voľna sa najradšej venujem aktívnemu relaxu (bicykel, kolies.korčule, snowbording, tenis ,vodné športy…), srandicky ja rad, mam rad prirodu, hory, kone, fotografovanie, cestovanie, s anglištinou sympatizujem a príležitostne ju používam. Dobrá kniha ,film ,veselé divadlo ,zaujímavý koncert poteší...
V poslednom čase som si obľubil s kamošmi zvyk túlať sa na bikoch po juž.Morave a Česku ,stredomorské krajiny-zámky ,hrady,príroda ,víno, vodná turistika ...
Aj toto leto chceme niekde vyraziť a túlať sa na bikoch - zážitkami naplniť truhlicu...Dobrá spoločnosť by sa hodila... ?
Pracujem ako technik v oblasi BOZP a tepelná energetika .Som zo žilinského kraja .
snika Ž 68 rokov
Som všestranná, zodpovedná, so zmyslom pre rodinu. Voľný čas rada trávim v prírode, ľahšia turistika, hubárčenie, práca v malej záhrade, v zime si občas vyjdem na bežky. Hľadám si spoľahlivého, inteligentného priateľa, ktorý by mi bol oporou. Dôležité sú sympatie a spoločné záumy.
vladimrk6 M 60 rokov
Som slobodný, žijem sám v byte, mám rád všetko pekné. Samota je zlá, preto hľadám spoločnosť pre voľné chvíle. Rád sa zoznámim so ženou, ktorá je tiež sama a túži po spoločnosti. Napíš mi ak chceš na túto samotu zabudnúť.
zahradka1 Ž 67 rokov
Mám rada dobrú hudbu, tanec, posedenie v príjemnej spoločnosti, vychádzky do prírody. Zvieratká nemám, ale mám k nim dobrý vzťah. Ostatné informácie v pošte.
kapocka12 Ž 57 rokov
Som obyčajná žena,matka,kamarátka... ,a prečo som sa sem prihlasila? Snáď sa s niekym porozprávať a písať si .Vo voľnom čase rada čítam knihy,túlam sa po prírode a venujem sa rodine.
ivet2010 Ž 59 rokov
Hľadám sympatického priateľa na spoločné trávenie voľných chvíľ a na potulky prírodou. Rada športujem, lyžovanie, plávanie, pešia turistika, cestovanie. Venujem sa záhradke, občas zájdem do divadla alebo na koncert.
peme10 M 50 rokov
Hľadám spriaznenú dušu,ktorá tiež hľadá spriaznenú dušu.Sktorou by sme spolu kráčali po boku ruka v ruke dobrom aj zlom životom.Mam rad prírodu vo volnom čase turistika bicykel cestovanie.

1 20 40 60 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania