amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kysucké Nové Mesto KM

Ste v Kysuckom Novom Meste a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKysucké Nové Mesto

manuska0406 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Kysucké Nové Mesto
Hľadám vážnu známosť, ale všetko ukáže čas, do vzťahu viem dať úplne všetko, ale záleží to vždy od obidvoch, som riadne zamestnaná, mám rada prechádzky prírodou, pozeranie romantických filmov, som slobodná a bez záväzkov.Postupne ti prezradím, keď sa budeme spoznávať. Verím v lásku na prvý pohľad a aj to, že ráz určite nájdem lásku môjho života. Sú dlhé zimné večery, ak ti je smutno ako mne môžeš sa ozvať, od 46 rokov môžme popísať, časom sa uvidí, všetko záleží od sympatií, človek nikdy nevie, budem ťa čakať a tešiť sa na teba. Naozaj je pravda, že keď hľadáš nenájdeš, príde keď už vôbec nečakáš.
Kubo1010 M 45 rokov
Hľadám úprimnú a sympatickú ženu, ktorá vie čo od života chce. Ktorá neklame a je úprimná. Ja som rozvedený a voľný čas trávim sem tam výlet a prechádzky.
Somdomasam1 M 39 rokov
Hľadám si priateľku kamošku s výhodami do pohody na trávenie voľného času v súkromí na úrovni víkendové stretnutia či kedykoľvek bez zábran a spontánne dievča ženu čo sa musí tiež sama a má toho dosť a hľadá tiež človeka muža chalana kamoša priateľa ci milenca. Ziadne omáčky netreba však vieme co chceme a potrebujeme dať aby sme mohli mať. Tak sa nájde milá symposka co by sa stala mojim klenotom a úsmevom hlavne pekným príbehom.
Peto599 M 36 rokov
Muž 36 rokov Kysucké Nové Mesto
Hľadám milú sympatickú žienku,
Mam dve krásne deti,
Pracujem v zahraničí,
Mam rad bicyklovanie plávanie,
Zvieratká mam rad, ale nemám, v minulosti som mal psíka,
Minulosť mam vysporiadanu.
Jojo414 M 62 rokov
Hladam kamaratku na posedenie pri kave, prechadzku atď. Mam rad prirodu, papagaje a heligonky. Tak ak by sa nasla dobra duša, nech napiše. Samemu je fajn, ale vo dvojici ešte lepšie... či...
Paliskooo M 41 rokov
Muž 41 rokov Kysucké Nové Mesto
Hladam zivotnu partnerku, ktora bude stat pri mne, ktora ma rada prirodu, zvierata, zahradu, deti
Mam rodiny dom, byvam sam a hladam zienku, ktora mi to tu trocha zutulni.
Miroslav101175 M 48 rokov
Vážnu známosť, pracujem, voľný čas ako príde, výle,t TV alebo leňošenie. Áno, minulosť mam v pohode, žiadne zvieratko, ale páčia sa mi akvarijne rybičky a zbieram lp
mino007 M 61 rokov
ahoj, som vdovec, hľadám žienku s dobrým srdiečkom, rodinne založenú, primerane môjmu veku na vážny vzťah, roky utekajú a samota bolí ,nebudem tu písať o sebe čo som zač, ak napíšeš, rád odpoviem na všetky tvoje otázky, foto pošlem, ale najradšej osobne.... dakujem
Mackoooooooooo M 34 rokov
Muž 34 rokov Kysucké Nové Mesto
Ahoj, hľadám vážnu známosť, niekoho šialeného, ako som ja, dobreho priateľa, milenca, komu sa budem môcť zdoverit so všetkým, kto bude pri mne stať a ja zas pri ňom, nápis dozvieš sa viac ;)
mirdovildo2 M 40 rokov
Muž 40 rokov Kysucké Nové Mesto
Hladam dobru partnerku ku sebe, ktoru budem milovat cely život az do konca života a budem sa jej venovat. Som pracovity a skromny človek, rad chodim plavat.
frsten123 M 37 rokov
Muž 37 rokov Kysucké Nové Mesto
Ahojte volám sa Peter.
Pochádza z Kysuckého Nového Mesta. Je mi 38 rokov. Som rozvedený bez detí. Pracujem. Moje koničky sú cestovanie, turistika, rád chodím do kina, wellness, varenie, pečenie .... Nehľadám bohatstvo ani krásu len úprimnosť, vernosť a najmä lásku.
rado363636 M 32 rokov
Muž 32 rokov Kysucké Nové Mesto
Pochybujem ze tu nájdem druhu polku. Ale za pokus to stojí. Hľadám partnerku, samozrejme na začiatok si popíšeme a po hovoríme a potom uvidíme. Nie som vyberavý, som obyčajný chlap.

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania