amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kysucké Nové Mesto KM

Ste v Kysuckom Novom Meste a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKysucké Nové Mesto

Joko1234 M 24 rokov
Muž 24 rokov Kysucké Nové Mesto
Hľadám normálne dievča, s ktorým budem šťastný, hlavne nemusím falošných ľudí, lebo v tejto dobe je to ťažké ale verím, že raz nájdem takú osobu, s ktorou budem tráviť veľa času
Tibor99 M 46 rokov
Hľadám známosť na voľné chvíle keď prídem domov z práce, prežiť pekné chvíle vo dvojici, v prírode, relax, som slobodný, bez detí a záväzkov, bývam sám 😉
kysuce M 61 rokov
Ahoj, hľadám žienku s dobrým srdiečkom, rodinne založenú, primerane môjmu veku na vážny vzťah, roky utekajú a druha polovička po boku veľmi chýba, ak napíšeš, rád odpoviem na tvoje otázky a foto nie je problém, ale najradšej osobný kontakt.
joozko M 43 rokov
Muž 43 rokov Kysucké Nové Mesto
Ahoj. Hladam si priatelku, vaznu znamost na travenie spolocneho casu. Ak niesom v praci, tak rad travim cas s rodinou a priatelmi. Rad vybehnem na bajk, turu, welness. Minulost mam vysporiadanu.
LKVKV Ž 58 rokov
Normalneho, obycajneho muza, s ktorym si budem mat co povedat ... a cas ukaze, mat nejake spolocne konicky a sprijemnit si vsedne dni, mat sa s kym podelit o trapenie aj radost - co zivot prinasa
Dovlet M 62 rokov
Muž 62 rokov Kysucké Nové Mesto
Hľadám si priateľku na stretávky.
Čas ukáže.
Som SZČO.
Nepijem, nefajčím.
Rád športujem.
Mám dvoch dospelých synov.
Mám vysporiadanu minulosť.
Bývam sám.
Marek6498 M 26 rokov
Muž 26 rokov Kysucké Nové Mesto
Ahoj, som Marek.
Ak si dievča, ktoré má správne určené priority a maká na sebe, neboj sa mi napísať, možno z toho vznikne niečo viac.😏
Makam v dvoch prácach, popri tom cvičím a makám na sebe, takže nemám čas na hlúposti!!!
Stuha M 55 rokov
Ahoj, hľadám muža do 50 rokov na kamosenie a viac, rád pracujem na záhrade, na chalupe, ale občas si dám rád aj pauzu, mám viacero záujmov, ktorým sa venujem, budem rád, keď sa ozveš
Pedro1234567890 M 59 rokov
Hĺadam kamaratku na občasnu turistiku, kavu atď. Čas ukaze co bude. Mám rad zvierata, kvety, ruže, tulanie sa po hradoch, zamkoch, atd. Zvierata nemam ziadne, lebo namam na to čas. Kedže som sam, tak veĺa pracujem.
manuska0406 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Kysucké Nové Mesto
Hľadám vážnu známosť, ale všetko ukáže čas, do vzťahu viem dať úplne všetko, ale záleží to vždy od obidvoch, som riadne zamestnaná, mám rada prechádzky prírodou, pozeranie romantických filmov, som slobodná a bez záväzkov.Postupne ti prezradím, keď sa budeme spoznávať. Verím v lásku na prvý pohľad a aj to, že ráz určite nájdem lásku môjho života. Ak ti je smutno ako mne môžeš sa ozvať, od 47 rokov môžme popísať, časom sa uvidí, všetko záleží od sympatií, človek nikdy nevie, budem ťa čakať a tešiť sa na teba. Naozaj je pravda, že keď hľadáš nenájdeš, príde keď už vôbec nečakáš.
Kubo1010 M 45 rokov
Hľadám úprimnú a sympatickú ženu, ktorá vie čo od života chce. Ktorá neklame a je úprimná. Ja som rozvedený a voľný čas trávim sem tam výlet a prechádzky.
Somdomasam1 M 40 rokov
Hľadám si priateľku kamošku s výhodami do pohody na trávenie voľného času v súkromí na úrovni víkendové stretnutia či kedykoľvek bez zábran a spontánne dievča ženu čo sa musí tiež sama a má toho dosť a hľadá tiež človeka muža chalana kamoša priateľa ci milenca. Ziadne omáčky netreba však vieme co chceme a potrebujeme dať aby sme mohli mať. Tak sa nájde milá symposka co by sa stala mojim klenotom a úsmevom hlavne pekným príbehom.

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania