amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kysucké Nové Mesto KM

Ste v Kysuckom Novom Meste a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKysucké Nové Mesto

Vinzde M 61 rokov
Hľadám pohodovú sympatickú ženu na priateľstvo.....
Mam vysporiadanú minulosť, mám rád záhradu, výlety, welnes, turistika.
Bývam v domčeku na dedine, som ešte pracujúci.
Kubo1018 M 48 rokov
Muž 48 rokov Kysucké Nové Mesto
Som úprimný neznášam klamstvá a faloš. Mám rád turistiku, spoločenské akcie, rád cestujem, minulosť je vysporiadaná. Chcem spoznať ženu s ktorou by som mohol zdieľať moje pocity.
bewilderight M 26 rokov
Muž 26 rokov Kysucké Nové Mesto
integrita a veci okolo;
Preferujem osobné stretnutie pred písaním, z ktorého sa aj tak nič nedozvieme.
Hobby:
hudba (rôzne, ale hlavne synthpop, synthwave, retrowave, EDM, ambient, ...), filmy (skôr staršie pred rokom 2010, prípadne klasiky pred 2000),
bicykel, les, ticho, relax...
zijemelenraz Ž 52 rokov
Veselá povaha, rada tancujem, plávam, príroda, bike, cestovanie, varenie, spanie. Pridáš sa? Samota nie je dobrá. Hlavne verný, veselý, milý. S veľkou dávkou lásky v srdiečku.
Zdendo613 M 40 rokov
Muž 40 rokov Kysucké Nové Mesto
Hladam normalneho, uprimneho, obycajneho chalana, som pracujuci chalan, mam rad prechadzky, rad travim cas v prirode, rad chodim do wellnessu. Som bez zavazkou.
bohus60 M 62 rokov
Ahoj, hľadám piateľku na trávenie spoločného voľného času, napríklad turistika, výlety a podobne,neskôr keď sa spoznáme hádam aj spolu zostaneme? Mám rád hudbu, tanec, občas si zahrám na harmonike a tíež si občas zájdem do termálnych kúpeľov zrelaxovať ,zaplávať si Som už na dôchodku tak mám dosť voľného času. . ešte by som dodal že rád pracujem v záhrade a myslím že som cekom zručný.
Mirec54 M 55 rokov
Priateľstvo obyčajnú ženu úprimnú, otvorenú ku všetkému, bez arogancie.. Som zamestnaný. Hľadám nové priateľstvo, časom aj viac. . príroda je to dar, pre myšlienky, pre srdce a hlavne zdravie, milujem zvieratá, bol som vycvikar, mal som psa nemecký ovčiak AJAX sa volal. Turistika, príroda čistý vzduch.
RadoRadovan M 45 rokov
Hľadám si ženu, ktorá je láskavá, veriaca, nezávislá a inteligentná. A hlavne aby nežiarlila. Takú ženu určite nehľadám. Som štíhlej postavy a rovnako hľadám k sebe ženu štíhlu a do 175 cm. Deti u ženy nie sú prekážka, ale naopak sú vítané a rovnako mám aj ja deti z predchádzajúceho vzťahu. Mám rád šport v TV a rád lyžujem, hrám badminton, halový futbal a milujem leto a more.
Svamarta Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Kysucké Nové Mesto
Mam rada prírodu, turistiku,.. Hľadám priateľa, partnera. Nehľadám úlet, ani príležitostný sex. Hľadám muža co vie co chce, muža ktorý nechce sám zostarnut. Som veselej povahy, vecny optimista. Mam rada milých, príjemných ľudí, ktorí mi vykuzlia úsmev na tvári.
Beny155 M 31 rokov
Muž 31 rokov Kysucké Nové Mesto
Som fajn chalan ktorý po tých všetkých sklamaniach chce byť už konečne milovaný.
Viem robiť kompromisy nemám rád keď dievča fajčí preferujem aby bola verná nebála sa práce a chcela mat vlastnú rodinu
Peterfrsten M 36 rokov
Ahojte hľadám ženu na vážnu známosť ktorá vie milovať a byť verná. Nehľadám nejakú misku ale obyčajnú ženu. Pracujem mám vlastný byt a žijem sám. Voľný čas trávim buď s rodinou na chalupe alebo chodím niekde na dlhé prechádzky rád aj cestujem a cez leto sa venujem športom. Viem variť piecť a iné veci v domácnosti.Ak by si chcela vedieť viac stačí napísať aj ja rád odpoviem
Marselo2222 M 35 rokov
Hľadám príjemnú úprimnú ženu. Nie daku pipku ;) rad cestujem varím a upratujem ;)... a mnoho ynich veci ... Tak dúfam že ta niekde konečne už nájdem ;);):)

1 2 3 4 5 6 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania