amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Žilina

Ste v Žiline a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

Michal220 M 32 rokov
Ahoj, hľadám milú inteligentnu slečnu, na trávenie chvíľ. Ja som komunikátivny, športový typ, ktorý ma zmysel pre humor. Pracujem. Voľný čas využívam na bicykli, turistike. Som aktívny športovec, hrám futbal a aj trénujem deti vo futbale.
1hant M 53 rokov
hľadám ženu, do voza aj koča, pracujem, voľný čas trávim v prírode, na chate , som majiteľom psa, minulosť vysporiadaná, som športovo založený, lyžujem , plávam, hrám hokej.
zuzana1239 Ž 51 rokov
Som rozvedená s vysporiadanou minulosťou a mám dve dospelé dcéry. Stále som optimistka, ktorá ešte verí na lásku a dobro. Chcela by som spoznať príjemného a rozhľadeného partnera na chvíle pohody.
MiriamaVargova Ž 31 rokov
hľadám ženu som pansexualka
chodím do prírody mám rada turistiku
bývam z rodičmi
som napol madarka
nadavam
mam rada bloníny vysportované baby
nie vysoké
milujem hory
Vikinecka Ž 46 rokov
Som pracovita vesela kopa uprimnost u mna je na prvom mieste milujem svoju pracu uprimnych ludi rada sportujem rada chodim do prirody a spoznavam novych ludi
Retep1234 M 50 rokov
Muž 50 rokov Žilina
Ahojte dámy. Som Peter rozvedený vysoký bývam sám v dome v prírode kúsok od mesta zamestnaný sebestačný hľadám ženu pre ďalší život. Záľuby sú, wellness, šport, oddych,
Tatkosmolka M 73 rokov
Som na dôchodku a mam 72r. zijem sam. Mam rád prírodu, hubarcenie, prácu v záhrade, ľudovú hudbu, a prácu z drevom, a cez leto jazdenie na motorke. Rád by som zostarnul z niekym kto by ma vedel mat rad. Stačí dobra priatelka. Potom sa uvidi. Zvieratká mam iba okolo chaty, a ryby v jazierku.
Loveccc M 21 rokov
Muž 21 rokov Žilina
Hľadám niekoho kto mi spestrí život ak si máme čo povedať tak sa aj stretneme ide mi hlavne o vzájomnú spoluprácu dúfam že som tu správne. Za pokus nič nedám
vivia Ž 69 rokov
Hľadám úprimného muža s vysporiadanou minulosťou pre vzájomnú oporu, priateľstvo. Som nefajčiarka, voľný čas rada trávim v prírode, prechádzky, wellness, knihy, film...
turistapeto M 69 rokov
Muž 69 rokov Žilina
Vdovu so zmyslom pre prírodu, bývam na dedine, obľubujem turistiku a bicyklovanie. Mam vysporiadanú minulosť som vdovec. Byvam v rodinnom dome so záhradou.
Stefanko04 M 58 rokov
Muž 58 rokov Žilina
Hľadám štíhlu symptickú ženu na úroni. Pracujem v zahaničí. Mám rád prírodu, zvieratká, športujem, chodím na turistiku, cestujem, chodím do divadla a viem sa prispôsobiť svojej priateľke ktorú si hľadám.
Dzejarrr M 47 rokov
Muž 47 rokov Žilina
Hladam sympaticku serioznu zenu na kamaratstvo a v pripade sympatii potom aj na zivot. Som seriozny muz, ktory taku zenu hlada a veri ze ju coskoro najde.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 60 72 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania