amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Žilina

Ste v Žiline a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

Palculienka7 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Žilina
Ahoj, hľadám priateľa na vzájomné zdieľanie, obohacovanie sa navzájom a spoločné tvorenie. Čo ma baví? Krásy prírody, cestovanie, poznávanie všetkého nového, no zároveň aj pokojné a vedomé napĺňanie bežného dňa, radosť z maličkostí. Pracujem ako SZČO, mám 2 deti a 2 vnúčatká.
Mirec130692 M 31 rokov
Muž 31 rokov Žilina
Hľadám milé, úprimne dievča na písanie, časom sa uvidí, čo život prinesie. Rád trávim voľný čas v prírode, a v poslednej dobe chcem vyskúšať adrenalínové športy. :)
Hladamtalaska40 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Žilina
Čítaj inzerát pozorne celý až do konca. Pokiaľ niesi ten koho hľadám nesplnaš moje požiadavky a nehľadáš vážny trvalý vzťah ani sa neozývaj nestrácaj zbytočne čas.. Ahoj. Hľadám muža s dobrým srdiečkom slobodného ktorý žije sám a ktorý hľadá životnú lásku len vážny trvalý vzťah ktorému nevadí fajčenie a ktorému nejde o jedno takého nehľadám ani nepotrebujem teda ak tu vôbec normálny muž je.. Nehľadám žiadny flirt uchyláka písalka alkoholika ale úprimného zodpovedného rozumného muža ktorý myslí rozumom a nie niečím iným ktorý ma bude úprimne ľúbiť tak ako ja jeho s ktorým budem konečne šťastná a ktorý ma nikdy nesklame!!!! Vek len 41-47r a len s ok ZA CA Žilinský kraj alebo BB ZV BR a ok!!! Uprednostňujem osobne stretnutie žiadne zbytočne vypisovanie a podobne nemám záujem!!! Neviem či vôbec existuješ ten pravý koho hľadám, ale ak sa náhodou nájdeš daj o sebe vedieť možno práve teba hľadám. Upozorňujem!!! Kade aký ma zbytočne neotravujte uchyláci písalkovia podvodníci zadaný ženatý mladý starý bez fotky fake profily a podobne nemám o takých záujem a takých hneď Blokujem neotravujte ma!!! Hľadám len jedného a normálneho muža ktorý sa chce usadiť ktorý spĺňa moje požiadavky a ktorý hľadá len vážny trvalý vzťah! Ďakujem. Nájdem Ťa?
Ognido M 36 rokov
Som citlivý, vnímavý, inteligentný, skôr introvertný, ale veselý a komunikatívny muž so stabilnou prácou. Mám rád šport, hudbu, maľovanie a trávenie času vonku, v prírode.
Hľadám milú, inteligentnú ženu na nezáväzné stretnutia, voľnočasové aktivity, v prípade vzájomných sympatií niečo viac.
Nehľadám však vážny vzťah, skôr kamarátstvo s výhodami.
Foto rád poskytnem na požiadanie.
Certik68 M 55 rokov
Hľadám pohodovu zenu do koča a do voza. Som pracujúci rad pracujem na záhrade. Rád chodím na turistiku prechádzky po prírode. Ak si tu tak sa ozvy rad popíšem pokeciam a časom viac.
Ivian Ž 58 rokov
Rozumný, úprimný, kľudný, verný, športový typ, so zmyslom pre humor, veselý, vysporiadaná minulosť, milujúci prírodu, zvieratá, poriadok ...
Alex16 M 59 rokov
Samota je zlá, skúšam to riešiť ale nedarí sa, možná sa to teraz vydarí, uvidíme.
Hľadám pokoj, porozumenie, lásku v trvalom pokojnom vzťahu. Hladam dámu s podobným osudom a myslením.
Joo008 M 56 rokov
Muž 56 rokov Žilina
Hľadám svoju spriazdnenú chýbajúcu polovičku. Priateľku, kámošku, ženu do pohody aj nepohody. Milujúcu, chápavú, tolerantnú, so zmyslom pre humor. Túžiacu po spoločnej láske a harmónii.
Simo111 M 37 rokov
Hladam milu kamosku. Mozes mat rada aj motorky ;)
Pracujem ako blazon, hladam niekoho na spolocne chvile, milujem adrenalin ale aj klud ;) rad sa zoznamim.
Sergii M 40 rokov
Muž 40 rokov Žilina
Hľadám dievča na spoločné trávenie času a tiež na vytvorenie rodiny. Pracujem. Rád sa prechádzam po meste, parku, chodím do kina. Nemám žiadne domáce zvieratá
martinzoziliny M 21 rokov
Muž 21 rokov Žilina
Som 21 ročný študent VŠ. Introvert, ak spoznám človeka viac som k nemu viac otvorený a som zábavný typ. Viem čo v živote chcem a mam naplánovanú budúcnosť. Filmy / seriály / anime, hry, prechádzky, v budúcnosti chcem cestovať svet navštíviť rôzne krajiny.
Lubix30 M 30 rokov
Muž 30 rokov Žilina
Hľadám si ženu, ktorá vie čo chce, či už si padneme do oka a bude z toho vzťah, nechávam na čas, som obyčajný chlap, ktorý vie milovať, ale musím ženu spoznať:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 40 60 80 89 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania