amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Turzovka

Ste v Turzovke a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTurzovka

sammojko112 M 45 rokov
Muž 45 rokov Turzovka
Hľadám hviezdičku ktorá by spadla do môjho srdiečka a pre mňa by bola jedinou na nebíčku. A možno si to práve ty ktorá pozerá môj profil;-) Moje záľuby, bicyklovanie, turistika, lyžovanie, plávanie, kino, divadlo ale aj zachumlať sa do deky :)
Feb M 45 rokov
Muž 45 rokov Turzovka
Mám psika ak mám čas chodím do prírody rád zbieram hríby. Hľadám vážny vzťah približne ženu v mojich rokoch jazdím s kamiónom a vikendy bývam doma ak sa nájdeš ozvi sa
mio6872 M 54 rokov
Hľadám dobrú priateľku na ducha plnú komunikáciu a občasné stretnutia, pretože pracujem v DE. Rád grilujem, bicyklujem, chodím, čítam a pozerám telku. Mám psa a korytnačku, a čo sa týka minulosti, tú som už prijal.
riso666 M 48 rokov
Muž 48 rokov Turzovka
Dobrý
Hľadám priateľku neskôr možno aj viac .
Pracujem v stavebnej firme ako výr.riaditeľ.
Veľmi rád mám prírodu a hríby. Snažím si nájsť čas na posilňovanie.
JozefG32 M 36 rokov
Muž 36 rokov Turzovka
Hľadám vážny vzťah. Hádam sa nájde spriaznena osoba 😉 keď chceš vedieť viac kľudne sa pýtaj. Nehryziem. Mam rad filmy a docela aj svoju prácu niekedy.
Tomtom1 M 32 rokov
Muž 32 rokov Turzovka
Chcel by som sa znova zamilovat kedze som sa v zivote sklamal tak by som chcel este dostat jednu sancu a najst tu pravu ktora ma v zivote urobi zasa stasnym
Karci11 M 39 rokov
Muž 39 rokov Turzovka
hladam vaznu znamost ženu od 32 do 39 rokov prechadzkam sa nebranim ak mam čas tak rad chodim na bicykli do prirody v ramci mesta
Som živnostnik
som z Turzovky
pepek1234 M 63 rokov
Muž 63 rokov Turzovka
Niekoho na spoločné prežívanie voľného času,vychádzky v prírode,posedenie pri dobrom jedle v lete plávanie, bicykel, cestovanie, more, trocha tenis, rád varím, tancujem ,venujem sa veteránom, prácam okolo domu skrátka z každého rožka troška, hľadám dobrú priateľku, partnerku s ktorou by sme sa cítili fajn.Mám vysporiadanú minulosť,som samostatný a nebránim sa trvalému vzťahu..
Radko2521 M 41 rokov
Hľadám ženu úprimnú, tolerantnu s ktorou sa zasmejeme, pobavíme a budeme si užívať život. Život je krátky na to aby sme sa trápili. Mám rad výlety, šport, relax.
123myjavan M 42 rokov
Muž 42 rokov Turzovka
Som v pohodě muž. hladam tu pravu. dufam že najdem. som veselý. srandista. milujuci romantik. budem rád Ked sa najde žena ktora má bude mat rada. kludne sa ozvi
intel668 M 39 rokov
Muž 39 rokov Turzovka
Ahoj hladam sympaticku zenu na vztah. Rad varim chodim von na prechadzky, kedze v tejto dobe sa moc toho robit ani neda :) Ak by sa tu nasla nejaka symposka , kludne napis :)
Jaroslav2018 M 40 rokov
Hľadám niekoho na zoznámenie,možno časom aj viac,podľa sympatii,a toho ako si sadneme.Oblubujem turistiku,prechádzky do prírody a samozrejme sem tam aj leňošenie.

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania