amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Turzovka

Ste v Turzovke a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTurzovka

MirekGr M 30 rokov
Muž 30 rokov Turzovka
Hľadám ženu na pokec , zoznamenie. A časom sa možno uvidí čo ďalej :)))
Som milý, úprimný mladý chlap :)
Voľný čas trávim prechádzky, túra , kino , ....
Jozef131 M 62 rokov
Muž 62 rokov Turzovka
Ahoj. Som na dôchodku a hľadám priateľku na volne chvile, na relax, výlety, dovolenku atd. Našla by sa nejaká dáma, ktorá ma môže potešiť svojou prítomnostou na mojich, ale aj Vaších romantických chvíľkách?
JOZEF
sammojko112 M 46 rokov
Muž 46 rokov Turzovka
Hľadám hviezdičku ktorá by spadla do môjho srdiečka a pre mňa by bola jedinou na nebíčku. A možno si to práve ty ktorá pozerá môj profil;-) Moje záľuby, bicyklovanie, turistika, lyžovanie, plávanie, kino, divadlo ale aj zachumlať sa do deky :)
Feb M 46 rokov
Muž 46 rokov Turzovka
Mám psika ak mám čas chodím do prírody rád zbieram hríby. Hľadám vážny vzťah približne ženu v mojich rokoch jazdím s kamiónom a vikendy bývam doma ak sa nájdeš ozvi sa
mio6872 M 55 rokov
Hľadám dobrú priateľku na ducha plnú komunikáciu a občasné stretnutia, pretože pracujem v DE. Rád grilujem, bicyklujem, chodím, čítam a pozerám telku. Mám psa a korytnačku, a čo sa týka minulosti, tú som už prijal.
riso666 M 49 rokov
Muž 49 rokov Turzovka
Dobrý
Hľadám priateľku neskôr možno aj viac .
Pracujem v stavebnej firme ako výr.riaditeľ.
Veľmi rád mám prírodu a hríby. Snažím si nájsť čas na posilňovanie.
JozefG32 M 37 rokov
Muž 37 rokov Turzovka
Hľadám vážny vzťah. Hádam sa nájde spriaznena osoba 😉 keď chceš vedieť viac kľudne sa pýtaj. Nehryziem. Mam rad filmy a docela aj svoju prácu niekedy.
Tomtom1 M 32 rokov
Muž 32 rokov Turzovka
Chcel by som sa znova zamilovat kedze som sa v zivote sklamal tak by som chcel este dostat jednu sancu a najst tu pravu ktora ma v zivote urobi zasa stasnym
Karci11 M 40 rokov
Muž 40 rokov Turzovka
hladam vaznu znamost ženu od 32 do 39 rokov prechadzkam sa nebranim ak mam čas tak rad chodim na bicykli do prirody v ramci mesta
Som živnostnik
som z Turzovky
pepek1234 M 64 rokov
Muž 64 rokov Turzovka
Niekoho na spoločné prežívanie voľného času,vychádzky v prírode,posedenie pri dobrom jedle v lete plávanie, bicykel, cestovanie, more, trocha tenis, rád varím, tancujem ,venujem sa veteránom, prácam okolo domu skrátka z každého rožka troška, hľadám dobrú priateľku, partnerku s ktorou by sme sa cítili fajn.Mám vysporiadanú minulosť,som samostatný a nebránim sa trvalému vzťahu..
bobo3012 M 31 rokov
Muž 31 rokov Turzovka
Hľadám vážnu známosť. Mám 1 dieťa. Rád športujem alebo idem na turistiku. Bolo by fajn keby si ty mala kladný vzťah k pohybu a športu. Som uprimny, cieľavedomý a mám rád zábavu.
oskar3591 M 70 rokov
som zabezpečeny dochodca abstinent nefajčiar domaci kutil optimista priležitostne si zaplavem a zajazdim na bicykli taktiež mi je blizka priroda mam 66 rokov a hladam primeranu ženu s ktorou by som prežil aktivnu a spokojnu jesen života ponukam svoje srdce

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania