amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 20 - Zoznámenie Žilina

Ste v Žiline a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

Iskin M 37 rokov
Na písanie pracujúci motorizmus sport turistika história dovolenky hudba koncerty zvierata pes macka vtactvo divadlo plávanie hokej knihy cestovanie elektrotechnika
georgeza1 M 62 rokov
Hľadám ženu na trávenie spoločného života cestou vzájomnej úcty, porozumenia a rovnakých záujmov. Vážme si každého dňa, ktorý nám život dáva a žime ho tak, aby nám prinášal radosť, spokojnosť a pekné spomienky do ďaľších dní.
Nio63 M 56 rokov
Muž 56 rokov Žilina
Co môžete do vzťahu priniesť?... paradajky..
Pracujem... ste na materskej ?.... zatiaľ nie
Ako trávite voľný čas? Hladanim zvieracieho miláčika.
Máte vysporiadanú minulosť? Až po stredovek.
Jozeffabia56 M 45 rokov
Muž 45 rokov Žilina
Hladam si kamaratku, co mozem byt s nou a chodievat na prechadzky spoznavat sa, rad chodievam do prirody na turistiku, ci na plavaren rad by som bol keby som spoznal a chodieval s nou vsade, cas ukaze viac zatial kamaractvo
Tereza1010 Ž 47 rokov
Rada spoznám niekoho na písanie, rozhovor, trávenie spoločných chvíľ. Neskôr možno viac. Voľný čas trávim s mojím dieťaťom. Ale aj pri knihách. Knihy mám rada, hlavne literatúru faktu. Zaujímam sa tiež o históriu. Keď je možnosť, rada navštevujem hrady, zámky ale aj wellness. Na druhých oceňujem úprimnosť, serióznosť, zmysel pre humor ale aj zodpovednosť. Nemám rada faloš, klamstvo, neúprimnosť, zákernosť.
Dusan1711 M 39 rokov
Muž 39 rokov Žilina
Ahoj, som uz daku dobu sam po par znamostiach ktore nedopadli podla predstav ale povedal som si ze je cas to skusit opat. Som zamestnany, mam vlastny byt, stabilny prijem. Rad chodim na turistiku, bicykel trosku cvicenia a pod ale tiez si niekedy nieco zahram na pocitaci alebo pozriem film. Hladam si vazny vztah ktory je zalozeny na vzajomnej ucte a respekte.
Nika2171 Ž 48 rokov
Hladám veselého muža, ktorý rád športuje, rád sa stretáva s priateľmi a má rád svoju rodinu. Ponúkam rodinné zázemie, trávenie voľných chvíl vo dvojici v prírode, s rodinou a priateľmi. Občas kino, koncert, divadlo a šport.
Pissta M 55 rokov
Muž 55 rokov Žilina
Hľadám vážnu známosť... pracujem.. mám doma zvieracích miláčikov... minulosť mám dávno vysporiadanu.. hľadám ženu ktorá vie čo chce... a má záujem sa stretnúť...
ikamaka Ž 70 rokov
som vdova, minolsť vysporiadaná, veslá, mám rada spoločnosť, milujem hudbu, spev, prechádzky a hlavne plávanie. hľadám si spoločníka na cestu životom, ak máš záujem, ozvi sa mi.
budem plná očakávania a radosti
Ali199 M 31 rokov
Muž 31 rokov Žilina
Hľadám ženu s ktorou si budem rozumieť a tolerovať a byť úprimný vo všetkom a hovoriť si pravdu lebo klamstvo je najhoršie vo stahu ked si dve polovičky klamu
Xamike M 19 rokov
Hľadám normálnu babu ktorá vie čo chce a neni len na pár týždňov. Som športovo založený mám rad turistiku prírodu a tak ďalej. Vo voľnom čase veľa veci robím napríklad turistika, fitko.
Mám Psa.
Mala by si mať 17+
baculka1967 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Žilina
Som rozvedená 55r. vraj sympatická zdravotná sestra, ktorá ešte stáke chce ľúbiť a byť ľúbená. Hľadám úprimného, čestného, príjemného muža na dni všedné i sviatočné.

1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 40 60 80 89 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania